Не жена• 25 февраля 2023
Можно ли употреблять 1400 ккал и ходить при этом в спорт зал?
Не умру ли от истощения?))) От отсутствия вкусненького, иногда плохо становится, тремор, а тут решила убавить калории и продолжить спорт, был не на регулярной основе
Пушкининиана• 25 февраля 2023
перестаньте рахувати той брєд. Спортзал регулярно, жріть регулярно і пийте багато води шоб ссати і виводити шлаки
ці підрахунки калорій для несповна розуму
ТелаЧьи нежноСти• 25 февраля 2023
Ответ дляХикориДикори
Маловато. Для норм трени нужны силы. А это и белок и т.д
Абсолютно достаточно, белок не такой калорийный
Хвець-тець• 25 февраля 2023
Мені 1200 норм при відвідуванні залу. Але я в принципі малоєжка і маленького зросту
Україна понад усе!• 25 февраля 2023
Я ем на 1400-1500 в среднем, не специально, просто малоежка. В зал хожу пол жизни, не умерла. Но и фитоняшкой увы не стала((((( больше худая и жилистая, чем накачанная, а так хочется кг мышц(((
ХикориДикори• 25 февраля 2023
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Кому как. Без мяса вообще сил нет
Сама не знаю• 25 февраля 2023
Нормально. Я ем 1400, хочу уменьшить до 1200, хотя бы в дни, когда нет спорта
Кили и Манджаро• 25 февраля 2023
Да, в 25 я такое вытворяла:) с утра пробежка, потом на велик и на пляж. Потом вечером домой и первый прием пищи😂была подсушенная загорелая красотка:)
Акуна_Матата• 25 февраля 2023
Конечно, можно. Я 4 года сыроедила и почти каждый день ходила в зал. На морковке и яблочках. Калории никогда не считала. Вес 42 кг всю жизнь
ТелаЧьи нежноСти• 25 февраля 2023
Ответ дляХикориДикори
Кому как. Без мяса вообще сил нет
3 раза в день по 150 г филе - это около 500 ккал, больше за раз смысла нет, он не усвоится как следует
Сегодня на диете• 25 февраля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Для м´язів треба більше білку їсти. Або пийте в спорт коктейлях.
Уси-пуськи• 25 февраля 2023
Ответ дляПушкининиана
Нєа, калорії якраз треба рахувати, особливо коли тільки починаєш ходити до зали. Бо а) їсти хочеться більше б) тьоті в інтернеті пишуть, що так можна було. І виходячи з цих фактів, деякі починають їсти так, що жодні заняття в залі не компенсують цей профіцит. Особливо, коли стоїть мета схуднути. Тут розумний дефіцит калорій відіграє значну роль.
Пушкининиана• 25 февраля 2023
Ответ дляУси-пуськи
регулярність залу накачає мускулатуру і жиру нічого не лишиться як підтягнутись і виглядати СЕКСУАЛЬНО!
шкіра і кости нікому не подобається, як би себе жінки не втішали
ТелаЧьи нежноСти• 25 февраля 2023
Ответ дляСегодня на диете
Ще більше? З чого ви взяли, що на 1400 ккал буде мало білку?
Не жена
• 25 февраля 2023
Ответ дляУси-пуськи
ага, ще можна і погладшати
Уси-пуськи• 25 февраля 2023
Ответ дляПушкининиана
Якщо регулярно їсти більше норми, то від занять спортом більше того, що можна фізично спалити (на тренуванні та під час відновлення після тренування), перебір по калоріях нікуди не дінеться. А зайві запаси до космосу просто так не полетять( і про жир, що виглядає сексуально- то питання того, скільки його. Жирова тканина є у всіх, для жіночого організму це взагалі актуально та важливо, але її відсоток таки має значення. Як для здоров‘я, так і для зовнішнього вигляду.
ТелаЧьи нежноСти• 25 февраля 2023
Ответ дляПушкининиана
Чомусь багато хто ходить роками і жир на профіциті нікуди не дівається)
Сегодня на диете• 25 февраля 2023
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Ні з чого, ви написали про вашу статуру. Тоді можливо вам варто робити інші вправи, змініть тренера
Пушкининиана• 25 февраля 2023
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
попа горіх, сочні форми, тонус м´язів це секс. Чоловіки з вагою не ходять, вони вцілому образ оцінюють.
Я найгарніша і найсексуальніша мені проходу не дають
ТелаЧьи нежноСти• 25 февраля 2023
Ответ дляСегодня на диете
А я тут причому? Я відповідаю тим, хто вважає, що 1400 ккал - це голод і мало білку
Сегодня на диете• 25 февраля 2023
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Ви не так мене зрозуміли, я не проти 1400, сама так харчуюсь)))) пс може я не вам писала
Україна понад усе!• 25 февраля 2023
Ответ дляСегодня на диете
Знаю, но есть что есть, не хочу себя насиловать. Одно время следила за кбжу очень сильно, пила протеин, мышцы наросли немного, было красиво, но всего один месяц вылетел (была в отпуске) и опять худоба. Так что я забила
ТелаЧьи нежноСти• 25 февраля 2023
Ответ дляПушкининиана
Рада за вас
Якщо фігура яблуко, то жир на профіциті буде покривати накачаний прес і ніякої сексуальної фігури все одно не буде
Сама не знаю• 25 февраля 2023
Ответ дляПушкининиана
Жир на прокачанных мышцах выглядит отвратительно
Пушкининиана• 25 февраля 2023
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Рада за вас
ще й як буде. По людині видно здалеку, що вона контролює своє тіло, що вона активна і може в гори піти і на скелі лізти, а не сидіти холодцем в резорті