советский цирк• 25 февраля 2023
Сподобалися дешеві (з замінників, не брендові) кросівки
Чи було у вас таке, що дешеве взуття за ціною (не шкіра або замша) виявилося доволі непоганим? Сподобалися ось ці. Зроблені з якихось замінників. Мені вони іпідходять до гардеробу. Здаються м’якими. Є мене є ще інші, більш базові. Виглядають зовсім погано?
Результат:
вже голосів:
43 (70.49%)
Хороші, сезон виходять
18 (29.51%)
Погані
Люблю Украину• 25 февраля 2023
в мене є дешеві кросівки, і непогані, але куплені з ощупуванням))
советский цирк
• 25 февраля 2023
Ответ дляКюветчица
А яка вартість? Подібні до new balance
Зовні непогані
900 гривень
Мотылек• 25 февраля 2023
Є. Так собі
Краще бренд дивитися, що спеціалізується на взутті. Якість буде краща в більшості випадків
Мотылек• 25 февраля 2023
Я раніше купувала і Резервед, і Пулл, і Бершка... той же Geox буде кращим по якості, хай і з комбінованих матеріалів. А на знижках ціна не набагато виходить вища
Фигура мечты• 25 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Що таке ссс?
Магазин,я вчера такие видела там. Jenny Fairy марка?
советский цирк
• 25 февраля 2023
Ответ дляФигура мечты
Ні, це на Ансвері. Їх власний бренд.
Дама-мадама• 25 февраля 2023
Десь 4-5 років тому купила кроси зара 30 евро десь так, то цю зиму ще таскаю), доволі непогані і не жалко)). У минулому році трохи носила і тих роках. А Можливо ще і на слідуючи лишу. Вони зручні, масивні, мода ну таке. І не розвалилися і не дубові як тут всі фукають на зару.але в мене багато взуття то не зношується нічого і ще на рочків 5 вистачить
Маурита• 25 февраля 2023
У меня Адидас стэн смит из кожзама (что это кожзам узнала уже позже, была уверена, что кожа) носятся уже 2 года и выглядят лишь совсем слегка поношенными. Покупала евро за 40 на сейле. Они какие-то неубиваемые
советский цирк
• 25 февраля 2023
Ответ дляКюветчица
А яка вартість? Подібні до new balance
Зовні непогані
Беланси теж подобаються.Ось ці дуже, особливо збоку. А якщо згори дивитися, то дуже «пестрые». Як вам?
Мотылек• 25 февраля 2023
Ответ дляМаурита
У Вас бренд відомий, що спеціалізується на спортивному, звісно що і якість буде
Фигура мечты• 25 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Там разные есть,есть спокойные оттенки. Хотя у мужа тоже разноцветные этой модели-ему нравятся.
БезПаспортаНеПродаю• 25 февраля 2023
Автор, обувка хорошая. Но не за 900 грн
Я когда-то купила себе подобные гривен за 150 в Бершке
Цвет телесный-нюд-беж
Они полностью тканевые. Но очень мягкие, удобные и универсальные
Подходят под все.
Так что такая обувь (бюджетная) бывает весьма неплохой. Но не за 900 грн, сорри. Я себе под новый год по 20-30 долларов кожаной обуви набрала на лето.
Цвет телесный-нюд-беж
Подходят под все.
Маурита• 25 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Они очень огромные и грубые в реальности, кострубаті
БезПаспортаНеПродаю• 25 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Блин, я в шоке
За шо????
Я обувный маньяк. Но цена для кроссовок просто невообразимая
Блин, я в шоке
За шо????
БезПаспортаНеПродаю• 25 февраля 2023
Ответ дляМаурита
Нет
Видно что вы не фанат Нью Бэлэнс
У них вся обувь широкая. Все классический модели
Эта линейка наконец уже
Видно что вы не фанат Нью Бэлэнс
Эта линейка наконец уже
советский цирк
• 25 февраля 2023
Ответ дляМаурита
Дякую за відгук. Бо вживу не бачила
Маурита• 25 февраля 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Нет
Видно что вы не фанат Нью Бэлэнс
Эта линейка наконец уже
Видно что вы не фанат Нью Бэлэнс
Эта линейка наконец уже
Почему же, у меня есть 725е, они крутые.
А именно эта модель с фото кривая и некрасивая
БезПаспортаНеПродаю• 25 февраля 2023
Ответ дляМаурита
субьективное мнение простого обывателя
или вы хотите поспорить с дизайнерами одной из самых известных марок?
красивая/некрасивая...кривая...Это вы об чем вообще????
хорошо жить с таким мировоззрением, видя некрасоту
Маурита• 25 февраля 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
субьективное мнение простого обывателя
Так а зачем вы, простой обыватель, со мной спорите?🤣🤣
Я Автору писала))
ЗлойанОним• 25 февраля 2023
Ответ дляМаурита
А мне 725 вообще не нравятся, те что показала автор, намного интересней.
советский цирк
• 25 февраля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
ансвер лаб, я такие тоже взяла
Ви вже отримали? Як якість?
Марічка• 25 февраля 2023
кожзам носить не могу, парит и натирает. замша искусственная быстро теряет вид. поэтому беру только натуральные
Кюветчица• 25 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Мені дуже подобається саме ця модель, перш за все через те, що носок тут трохи звужується, на відміну від інших їх моделей. Але ж ціна жах. Чоловіку нещодавно замовили з сайту аутлет за 1900+вага. А маленьких розмірів вже не було(
советский цирк
• 25 февраля 2023
Ответ дляКюветчица
Так. Вони зараз на піку популярності. Мені просто здаються громіздкими після класичних білих снікерсів. Я їх ще й вживу не бачила.
Семен Семеныч• 25 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Ні, це на Ансвері. Їх власний бренд.
не знаю как обувь, но их одежда мне понравилась по качеству