Мама Чели• 25 февраля 2023
Самостійна подорож до моря
Добрий день. Хочу спланувати самостійно подорож до моря. Можна було б скористатись туроператором, але я хочу на 14 ночей, а це вже чимало коштує.
Я та син 10 років. Розглядаю Грецію чи Турцію. Тож прошу поради. Можливо хтось самостійно бронював помешкання і порадить регіон, щоб не було скелястого берега і поруч норм.городський пляж.
Мама Чели
• 25 февраля 2023
Ответ дляУлыбАчка
Автор, я мониторю тоже Турцию и можно найти хорошие предложения не на 14, а на 10 дней на все включено. Рассматриваю 2-3 линию (можно и походить до моря для экономии) Добираться оптимально конечно до Одессы поездом и до Кишинева автобусом, там около 8 часов.
Побачивши відгуки, напевно так і буде. Менше днів/більше комфорту.
Мама Чели
• 25 февраля 2023
Ответ дляKristi Travel
Доброго вечора. На який ви бюджет розраховуєте на 14 днів?
Доброго вечора.
Ви маєте на увазі пакетний тур чи самостійне бронювання?
Kristi Travel• 25 февраля 2023
Ответ дляМама Чели
Доброго вечора.
І так, і так) можливо щось запропоную