Ms. Искренность• 25 февраля 2023

Хто заключив договір (декларацію) з лікарем з приватної клініки?

Прийом лікаря безкоштовно чи по прайсу? Довідка в школу про те, шо дитина здорова платна? В взагалі чому обрали саме приватну, а не державну клініку?
Пульт от линолеума• 25 февраля 2023
Безкоштовно звісно

Да будет так• 25 февраля 2023
Бесплатно все. Запись по звонку сегодня на завтра. Был нервный опыт в двух гос
автор Ms. Искренность • 25 февраля 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Безкоштовно звісно
А яка хм тоді вигода? Це ж платна клініка
Дежурняшная• 25 февраля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Напевно, держава щось компенсує
Чупокабра• 25 февраля 2023
А к специалистам они дают направления? Это тоже бесплатно? Интересуюсь, т.к. сама задумывалась о заключении декларации в частной клинике
автор Ms. Искренность • 25 февраля 2023
Ответ дляДежурняшная
Напевно, держава щось компенсує
Зрозуміла. Бо теж досвід з нашою лікаркою з державної клініки показав, що їм якось все одно. Трубку не бере. В черзі стою годину, навіть якщо записують. Треба змінювати
Кучерявочка• 25 февраля 2023
Безкоштовно, направлення до спеціалістів -через хелсі, теж безкоштовно.
Всі переговори, записи, в телеграм, нормальний лікар, чисте, невелике приміщення, адекватне спілкування без реєстратури та медсестер (хай бог милує).
Пульт от линолеума• 25 февраля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Бо вони отримують гроші від держави, так само як і держ лікарі
Пульт от линолеума• 25 февраля 2023
Ответ дляЧупокабра
Звісно дають, якщо є потреба

D.e.l.e.t.e• 25 февраля 2023
Вона буда поряд з роботою, на прийом не ходила ще та і клініка ця зараз закрита
забиякина• 25 февраля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Государство им платит, договор есть.
автор Ms. Искренность • 25 февраля 2023
А як на рахунок аналізів? Напевно платно?
Дежурняшная• 25 февраля 2023
Ответ дляMs. Искренность
В мене вже до врачів взагалі довіри немає
Муроводчица• 25 февраля 2023
Ответ дляЧупокабра
Да, дают. Но не к своим, а к гос
Муроводчица• 25 февраля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Все бесплатно. Вам дают направление, а вы узнаете, где их можно сделать бесплатно
МояХатаЗкраю• 25 февраля 2023
Певну кількість аналізів роблять безоплатно та обстежень (компенсує держава) прямо у клініці. Приїжджаю на свій час, все адекватно, жодних черг та натовпу в коридорах. Обрала таку опцію, бо в момент, коли треба була декларація, у лікарів в держполіклініці де раніше обслуговувалась, не було вже місць.
Для драки• 25 февраля 2023
Ответ дляЧупокабра
Так, дають направлення. І базові аналізи безкоштовні, можете в них в приватній чи будь де здати по направленню
Для драки• 25 февраля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Аналізи ті безкоштовні, що і в державній. На платні аналізи дають зазвичай знижку. Одні плюси я бачу в приватній на шару)
Пенек Возмездия• 25 февраля 2023
дівчата в якій приватній клініці можна заключити/перезаключити декларацію з терапевтом. Цікавить Київ. бажано осокорки, позняки. Дуже дякую!

Кучерявочка• 25 февраля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Можуть давати направлення до держ., можуть у себе, залежить від клініки, обсяг, перелік той самий, що й у державних.