Бывает и такое• 26 февраля 2023

Завалила іспит з німецької мови.

Розтроєна, плачу.
Завалила тест, здала на А2.
Не вистачило 1 балу. При чому шпрехен високий бал.
Що робити?
Хто вже отримав свої результати, які ваші успіхи?
Мишка-шалунишка• 26 февраля 2023
Ответ дляПлету интриги
Вчитися,німецька проста мова
Не правда. Німецька грть зовсім не легка.
Русалка на ветвях• 26 февраля 2023
Автор, я тоже завалила, но мне было прям очень сложно. Я и шпрехен с перепугу завалила. Надеюсь что ещё 300 часов ДЖ оплатит. У нас уже первая группа wiederholung стартовала.
yokogama1• 26 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Это очень хорошо.
У меня дикая каша в голове.
Вообще каникул не было.
В июле только стала впервые в жизни учить немецкий, до этого никогда не сталкивалась, дале алфавита не знала.
У меня хороший английский, С1, подвёл, зараза, (: общаюсь только на нем всегда, со своим арендодателем, учителем ребенка, врачами и т.д.
так, хороша англійська в даному випадку тільки заважає. Мозок йде найпростішим шляхом і обирає англійську для вирішення щоденних задач. Моя англійська була погана, хоча я її все життя потроху вчу, тому майже одразу почала пробувати німецькою розмовляти. А зараз через рік життя у Швейцарії англійською взагалі не можу нічого пояснити(. В моєму мозку мабуть лише одна поличка для іноземних мов. І дві іноземні там співіснувати не можуть.
ЯспАкойнаЯ• 26 февраля 2023
Ответ дляЖена сына
Я чекала рівно місяць
мы 1.5 ждали, но тогда были и новогодн каникулы
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 февраля 2023
сравните с проблемами других людей и окститесь.
Жена сына• 26 февраля 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
У нас також, екзамен був 10 грудня,6 січня роздрукований сертифікат
Плету интриги• 26 февраля 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Мені легка,як кому
ЯспАкойнаЯ• 26 февраля 2023
Ответ дляЖена сына
роздрукований у нас 6го, а отримали 18го
Хвець-тець• 26 февраля 2023
Ответ дляЯ не такая
После интеграционных курсов не говорит никто хорошо. Ну как, «я хотеть поехать за автобус», вот так примерно говорят окончившие В1
Ставить инфинитив вместо настоящего времени после курса В1 только умственно-отсталые могут
Укуси меня• 26 февраля 2023
Ответ дляyokogama1
я вивчаю в Люцерн. Почала з нуля, по приїзду в Швейцарію в лютому почала по ютубу займатися, а з червня пішла на курси. За чотири місяці склала іспит А2 на 86%, трохи завалила hören. Курси чотири рази на тиждень, крім того раз на тиждень ще приватно займаюсь покращенням мовних навичок. Ну і маю знайомих серед місцевих, постійно маю можливість розмовляти. Читаю теж багато і дивлюсь нетфлікс. Незнайомі цікаві слова або фрази постійно виписую на картки, вчу і використовую в мовленні. Чесно кажучи, була здивована що в 38 років ще можна щось з нуля вивчити.
Дякую за ваш досвід. Ви мене здивували і дали надію. І мабуть, у вас дуже гарна пам’ять.
yokogama1• 26 февраля 2023
Ответ дляУкуси меня
спочатку було дійсно дуже важко запам´ятовувати, ну це й не дивно, я вже більше десяти років нічому особливо не навчалась, хіба що періодично англійську відкривала, але без особливого успіху. Потім з часом справи пішли краще. Не дарма кажуть, що мозок потрібно тренувати. Система вивчення нових слів з допомогою карток написаних вручну - відмінно тренує пам´ять. Для мене оптимально вчити 7-10 нових слів за день, хоча був період, коли я і по тридцять намагалась вчити, але це не так надійно, вони швидко забуваються. Потім дуже важливо ці нові слова повторювати і включати їх в мову або письмо. Деякі дієслова або прикметники дуже важко запам´ятовуються, в цих випадках я складаю з ними 10-15 речень в різних часових формах, записую в зошит і тоді ці слова вже з голови не вилітають. Пояснення до якихось специфічних граматичних тем я окрім курсів ще переглядаю на ютубі, особливо доступно пояснює ’Deutsch mit Ehor’. Ну і постійне читання цікавої літератури теж приносить свої плоди. Я починала з адаптованих книжок серії einfache Sprache, зараз читаю неадаптовані. для читання Не потрібно знати геть усі слова, значення більшості незнайомих слів я здогадуюсь по контексту. Останнім часом від читання німецькою отримую майже той самий кайф що і від читання рідною мовою
Голова колгоспу• 26 февраля 2023
Ответ дляyokogama1
Де в тексті написано, що людина завалила іспит В1?
Это следует из текста. Сдавала,получила А2, 1 балл не хватило ( до В1 я так понимаю)
Пленница SexShop-а!• 26 февраля 2023
Ответ дляyokogama1
Це неправда. Я закінчую зараз В1 в Швейцарії, українців в групі троє усі досить добре розмовляємо, використовуючи різноманітну лексику і усі наявні часові форми. Я також читаю неадаптовану художню літературу німецькою. Вчити почала в червні. Мені 38 років.
Вы серьёзно считаете что вы ’слышите’ качество произношения?
Ну ниче се• 26 февраля 2023
Ответ дляyokogama1
ок, я не в курсі який порядок іспитів після інтеграційних курсів у Німеччині. У Швейцарії після курсу А2 здають іспит А2, далі після В1 здають також відповідний іспит.
А ще автор написала, що вона провалила іспит і отримала А2, що їй не вистачило одного балу. То ясно, що вона здавала на вищій рівень, тому і не задоволена результатом .
Чу Ча• 26 февраля 2023
Ви бачили книжки В2? Мої знайомі, хто вже на В2 в шоці, кажуть ніби якійсь модуль після В1 пропущений. І лафа інтеграційних курсів, коли домашка займає ну годину максимум, одразу закінчується. Тож не засмучуйтесь, а закріплюйте свої знання на повторному курсі, далі вам же легше буде
На_оба_рот• 26 февраля 2023
Ответ дляПатриоточка
Это очень хорошо.
У меня дикая каша в голове.
Вообще каникул не было.
Воот! И мне свободный английский все дело с немецким тормозит... Чуть что, сразу на англ перехожу. А местные только немецкий ценят
yokogama1• 26 февраля 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
я десь написала про те, що чую якість вимови?:) Звісно що я не чую нюанси якості вимови. Але я чую граматичні помилки. Щодо якості вимови - це взагалі не суттєве питання. У німецького масса діалектів - подивіться на ютубі заради цікавості ролики з австрійською, швейцарською вимовою, а також різних куточків Німеччини. Порівняйте вимову жителів Гамбурга і Баварії:)
Без QR коду• 26 февраля 2023
Ответ дляyokogama1
Порадьте, будь-ласка, з чого почати вчити німецьку. Наразі з грудною дитиною, Але планую проситися з осені на курси. Хочу вже прийти з мінімальною базою. Німеччина
Одна_на_всей_планете• 26 февраля 2023
Ответ дляБез QR коду
Додаток А1 - Deutsch завантажте і вивчайте поступово
Бибер-анонимер• 26 февраля 2023
А курси ваші хороші вважаються?
Бо у мене були найкращі в містечку. З 15 людей здало 8.
yokogama1• 26 февраля 2023
Ответ дляБез QR коду
зараз мене заклюють, але я починала з російського курсу ’Полиглот. немецкий’. 9 перших занять переглянула, щоб зрозуміти базу. Але це для сильних духом) не просто дивитися на фейси Ніколая Растаргуєва та інших відомих сектантів з секти свідки пуйла:). Потім почала дивитися відео Deutsch mit Ehor, під кожним відео є вправи до теми і правильні відповіді.
автор Бывает и такое • 26 февраля 2023
Ответ дляЧу Ча
Дякую.
Я розумію, але емоції накривають
Карусель-весель• 26 февраля 2023
Ответ дляyokogama1
Вы так классно объяснили) У меня все также
Мелочунь• 27 февраля 2023
Ответ дляМеряно-перемеряно
Девочки, подскажите, кто ходит на курсы в Германии, если не сдашь экзамен, что тогда?
Просите еще дополнительный курс.