Единорог_помог• 26 февраля 2023
У кого муж принимал виагру или аналоги - оно работает?
Если аналоги, то напишите какие именно.
Пишущаяся• 26 февраля 2023
главное помните, что если муж гипертоник - может гыгнуть
так как напор идет по всему телу, а не только на член
Единорог_помог
• 26 февраля 2023
Ответ дляПишущаяся
та вроде нет
да и молодой еще
]Mrs.Сексуальность[• 26 февраля 2023
Да, работает, но вредно думаю если злоупотреблять. Так, не часто , думаю можно.
Единорог_помог
• 26 февраля 2023
Ответ дляКороль дивана
Эротон, работает
Смотрю, он подешевле Виагры
Пацелуйнитуда• 26 февраля 2023
У нас вон один мужик выпил виагру, ему стало плохо, сам помчался в больничку , попросил помощи и умер.
Был лишний вес. Схватило сердце.
Зоя Жорівна• 26 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Смотрю, он подешевле Виагры
Удалено администрацией...
Единорог_помог
• 26 февраля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Удалено администрацией...
Единорог_помог
• 26 февраля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Работает. эротон, новагра, потенциале, силденафил.
Вы пробовали со своим партнером?
рукиЖимолости• 26 февраля 2023
Навіщо це робити? Орган вже не функціонує, яке задоволення від заняття сексом з мертвою тканиною накачаною хімією? Це якось протиприродно. А зважаючи на побічні ефекти взагалі на якийсь кримінал тягне.
Помидорина• 26 февраля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Удалено администрацией...
Вот к чему этот комент?!У вас юмор плоский, уровень младшешкольников.
Успокойся_Успокойся• 26 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Вы пробовали со своим партнером?
Да, никто не умер))
Рыжая бестия• 26 февраля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Так а что делать? Искать левак?
Муроводчица• 26 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Вы пробовали со своим партнером?
Да не может у него быть бессилие в относительно молодом возрасте. Значит, кто-то больше не возбуждает вот и все.
Единорог_помог
• 26 февраля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Боже, какой бред.
рукиЖимолости• 26 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Боже, какой бред.
Ну, на смак і колір... Мені б було огидно.
Играю у края• 26 февраля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Мне тоже,насилие какое-то. Человек уже отыграл на поле бое,а его заставляют)
рукиЖимолости• 26 февраля 2023
Ответ дляБанька
В смысле? Человек - относительно молодой и успешный. Возникла проблема. Он сам ее хочет решить.
А що лікар цьому відносно молодому чоловіку каже? Який діагноз?
120-120-120 (не худею)• 26 февраля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Про мертву тканину ви серйозно? 😀 це не ніготь, член завжди живий, тільки може по різному функціювати
рукиЖимолости• 26 февраля 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Це жарт був такий, років десять мабуть назад. Про ’мертвого’ дружка, якого чоловіки змушені носити роками, після того як він свою приємну функцію вже не виконує.
я Кукарача• 26 февраля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Поцікавтесь механізмом дії подібних препаратів, бо соромно нести таку дичину в 21 сторіччі
рукиЖимолости• 27 февраля 2023
Ответ дляя Кукарача
До чого тут механізм дії? Яка мені різниця яким чином ШТУЧНО підняли член? Те, що не працює, змусили працювати. Мені чисто по-людськи бридко. Це знаєте, як досліди з пропусканням току через мертву жабу, те що вона рухається, не означає що вона жива.
я Кукарача• 27 февраля 2023
Ответ длярукиЖимолости
От якби ви розуміли, що там відбувається, чому не працює і як допомагають ліки, то не казали б таку дурню.
Інфаркт, інсульт та інші захворювання я сподіваюсь, ви також НЕ лікуєте за вашою збоченою логікою?
Ну сердце вже ж своє відпрацювало, нашо його штучно підтримувати, прийшов час вмирати. Та з любим органом так - не працюєш вже ідеально, вмирай
рукиЖимолости• 27 февраля 2023
Ответ дляя Кукарача
Ви серьезно? Секс і життя можна порівняти?
Ні, хвороби я вважаю доцільним лікувати. Однак, вікова імпотенція не є хворобою і лікування не потребує.. А якщо ж цей стан викликаний не природнім плином речей, то краще лікувати захворювання, а не просто піднімати член, плюючи на причину.
я Кукарача• 27 февраля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Вікова? Це в якому віці? 80?
Ви дитина? Не в курсі, що проблеми у людини бувають з БУДЬ-ЯКИМ органом в ЛЮБОМУ віці?
От якби ви знали про механізм дії препаратів (про що я писала напочатку), то розуміли б і про деякі причини, що призводять до цього стану.
Не хочете розбиратись - ваше право. Але для чого тоді братись розмірковувати на цю тему, зовсім не володіючи інформацією