ПесиКот• 26 февраля 2023
А ви носите чоботи (сапожки)?
Раніше в мене завжди хоч пара та була. Останні роки - берци і челсі. Що більше любите?
Праздничный сервиз• 26 февраля 2023
кроссы ношу) зимой зимние,но чаще деми)
сапоги красиво стоят в шкафу)
Праздничный сервиз• 26 февраля 2023
Ответ длядама_из_декрета
Давно не ношу, ощущаю себя в них как рыцарь в доспехах))
вот точно)))))
Наизнанку• 26 февраля 2023
Ответ длядама_из_декрета
Может у вас просто нога большая?
дама_из_декрета• 26 февраля 2023
Ответ дляНаизнанку
Может у вас просто нога большая?
Нет, 38 размер
ПесиКот
• 26 февраля 2023
Ответ длядама_из_декрета
Ось і я відвикла щось
А це захотілося під спідницю коротку, плаття
Oksana-f9a3• 26 февраля 2023
А мені з моїм 155 зростом підходять тільки красиві витончені чоботи на підборах, вище коліна
Вообще не факт• 26 февраля 2023
У мене сапожки високі,Мартінси,коротенькі з леопардовим принтом,,спортивні коротенькі, Угг, сапожки с верхом шкарпеткою...на всі випадки є.
Смурфик• 26 февраля 2023
Визуально нравятся, но последние годы ношу только кроссовки и нужды в них нет.
Я Главная• 26 февраля 2023
Я люблю спортивный стиль, с сапог только угги. Основная обувь ботинки, кроссовки.