волосатое стекло• 27 февраля 2023
Дівчата в кого є така сумка, як вона виглядає в реальності?
Розавенная• 27 февраля 2023
Ответ дляСкромняшка
😂😂😂😂
Селін за 1890 грн, ви серйозно?
Для чого?
Селін за 1890 грн, ви серйозно?
Для чого?
Щоб прорекламувати свій магазин скоріше за все.
Скромняшка• 27 февраля 2023
Ответ дляРозавенная
Теж так подумала
120-120-120 (не худею)• 27 февраля 2023
Хоч я брала мамі колись у цього продавця-носилася добре. Тут, до речі, рекомендували.
волосатое стекло
• 27 февраля 2023
Ответ дляСкромняшка
😂😂😂😂
Селін за 1890 грн, ви серйозно?
Для чого?
Селін за 1890 грн, ви серйозно?
Для чого?
Порекомендуйте тоді будь ласка, маленьку чорну сумку на плече,або де можна замовити, буду дуже вдячна
волосатое стекло
• 27 февраля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Неякісна підробка з інсти за 1900 грн - для чого?
Порекомендуйте будь ласка де можна купити хорошу маленьку шкіряну сумку
Пацан к успеху шел• 27 февраля 2023
Борзе італьяно 🙂. Якщо берете підробку, то хоч дешевших брендів, одразу ж буде видно, що не 120+ тисяч ви за неї віддали, та й гарна репліка не буде коштувати 1900грн. тим паче ви шкіряну хочете...Гляньте Манго, Зару, ноу нейм якийсь. Наш vif шкіряні будуть недорогі, якість на свою вартість.
Котя_люлю• 27 февраля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Подивіться якихось вітчизняних виробників, якщо на цю суму. У Всі. Свої є шкіряні сумочки
волосатое стекло
• 27 февраля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Подивилась ,в основному від 3000
ХикориДикори• 27 февраля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Подивилась ,в основному від 3000
Ох вы и ищите )
НуПогоди!• 27 февраля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Подивилась ,в основному від 3000
Посмотрите сумки ItaliaVogs, вполне приличные и цена нормальная.
Да_Я_ТакаЯ_• 27 февраля 2023
Ответ дляХикориДикори
Ох вы и ищите )
Застежка все портит. Во многих сумках проблема - это фурнитура
Солнечный день• 27 февраля 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Вся інста в них...
Только их цена 3000 долл. в оригинале.
ХикориДикори• 27 февраля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Нормальная застежка
Техпаспорт на медузу• 27 февраля 2023
Ответ дляволосатое стекло
Зайдіть на сайт UDLER, украхнський виробник, кожна модель в 30 чи 40 кольорах
волосатое стекло
• 27 февраля 2023
Ответ дляYanahapy
Кто покупал сумки verbena, как по качество, цена соответствует
Ну судя по цене 6000 за сумку,то наверно хорошее
Пьяная вишня• 27 февраля 2023
Ответ дляYanahapy
Я покупала б/у, за 1700 вроде, но в состоянии новой. Я бы сказала что цена на них завышена, ничем не лучше чем Fidelliti, Katerina Fox, VIF (этих марок тоже есть сумки).
Клептоманка• 27 февраля 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Наш vif от 3000 до 5000 приличные модели.
Ответ дляПьяная вишня
За повну ціну я б навіть не дивилась. Зараз знижки гарні, не 10-20 %. Сумка десь 3500 виходить. Одна кольорова модель приглянулося - вагаюсь доложити і путнє купити чи укр виробника
Пьяная вишня• 27 февраля 2023
Ответ дляYanahapy
Ну носится она хорошо, с хорошей скидкой можно брать))) это и есть ее примерная реальная цена.
Тут главное чтобы модель вам нравилась, мы же сумочки для души покупаем, в первую очередь.
Пацан к успеху шел• 27 февраля 2023
Ответ дляКлептоманка
Скільки ’приличная’ шкіряна сумка повинна коштувати? 1000?
До 2000 і зі шкіри і модель гарна - то, нажаль, фантазії.
Такого плану - так, можлива ціна, цей виробник недорогий. Гарнішу модель хочеться - треба шукати зі штучних матеріалів, зі шкіри хочеться - простіше моделі дивитись, або збільшувати бюджет і шукати на розпродажах, або б/у.
Клептоманка• 27 февраля 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Да я ж не спорю. Я хожу с vif , мне все нравится. Я имела в виду, что автору дорого будет.