Маша6• 27 февраля 2023

У Києві знайшли вкрадену гуманітарку із-за кордону

Покинута гуманітарна допомога від Японії та Польщі, Азербайджану, Великобританії та інших країн зберігається на складі у Києві з весни минулого року, – повідомляє УНІАН.

Пакунки з військовою амуніцією, продуктами, медичним обладнанням іноземці відправляли безкоштовно. Але десятки фур іноземної допомоги застрягли в столиці. На складах лежать тони. Продукти харчування гниють і псуються, військова амуніція припадає пилом. Правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження. Нині силовики працюють на складах з ухвалою суду. Орендарі, які намагалися вивезти все, що у сховищах, від коментарів поки відмовляються.

https://kyivregion.info/2023/02/26/u-kyyevi-znajsh...
Леонка25• 27 февраля 2023
Нема слів…
Реверанс• 27 февраля 2023
Всю гуманітарку курує єрмак.
ФСБ-шник єрмак робить все можливе проти народу України.
Потвора
Ариэлла• 27 февраля 2023
Уверена что будет оправдание тому, для чего её приныкали - мы мол думали что будет новое наступление, таким образом решили подстраховаться.
Евгения_Д• 27 февраля 2023
Думаю, что волонтерили ровно до момента выехать и не вернуться.
Решка7777• 27 февраля 2023
ну и кто неначасі((

но думаю опять заявлениями и ограничится
Реверанс• 27 февраля 2023
В 19-тому вони забрали в армії бронежилети і судили генерала Марченка.А бронежилети скинули гнити на складі в той час,поки волонтери за зібрані кошти купували їх для наших воїнів.Скільки смертей з-за цього.єрмаковщина скрізь.
Тихим сапом знищують українців
unser• 27 февраля 2023
Каждый день что-то узнаём. Я ещё от вчерашней темы про Берестейскую не могу отойти
Светлая Светлана• 27 февраля 2023
Ответ дляunser
А что за тема?
Ірина Вон• 27 февраля 2023
Ой буде ще таких історій тьма. Хайно все закінчиться
margaritavoronina1• 27 февраля 2023
Ответ дляunser
А что за тема?
Светлая Светлана• 27 февраля 2023
unser• 27 февраля 2023
Ответ для Светлая Светлана
А что за тема?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3290658
margaritavoronina1• 27 февраля 2023
А остальная потыреная гуманитарка ? Умолчали? Или это один только такой склад,где приныкали для себя или на продажу? И никому ничего не будет,скорее всего ’заботливый волонтёр’не найдется
unser• 27 февраля 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
А что за тема?
Выше оставила ссылочку
margaritavoronina1• 27 февраля 2023
Ответ дляunser
Выше оставила ссылочку
Спасибки
Светлая Светлана• 27 февраля 2023
Ответ дляunser
Спасибо
Teonaa• 27 февраля 2023
Ответ дляАриэлла
Не можна це прокотнути
Цей козел вже всіх дістав
Нада десятки петицій, одну за одною робить. Поки його не ліквідують. Як не пройде, то десятки звернень особисто президенту на стіл, з питанням, якого біса не вживаються заходи. Він реально вже меж не знає, зовсім втратив страх, совість і моральну чистоплотність
mmi583@mail.ru• 27 февраля 2023
Ответ дляРеверанс
Тихим сапом знищують українців
Коли я тут писала, що єрмак є рос засланний козачок і як цього можна не бачити тим, біля кого він щодня, мені фукали, тикали і врешті банили.
Snake_dreams• 27 февраля 2023
У мене брат працює далекобійником у Польщі. І він возив гуманітарку до України. То він теж дуже розчарований діями українців - каже, крадуть тоннами, і він мені про це говорив ще весною.
illaria-k• 27 февраля 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Через какое то время шум утихнет и все забудут.
Так они же платят за аренду, где то заработали деньги на то, чтобы гуманитарка лежала. На чем интересно? Может на продаже другой гуманитарки?

Смотрела как получали гуманитарку волонтеры для собак и котов.
Надо было знать машину, отслеживать ее продвижение и на границе и по Украине, встречать, и тогда гуманитарка попадала к адресату, иначе пропадала где то, растворялась.
Т.е следить от отправки до получения, иначе никто ничего не получал.