Daimyo• 27 февраля 2023

Спочатку одне, потім трішки інше, чи то ведучі такі питання задають

автор Ариэлла • 27 февраля 2023
Остання новина на каналі Київ Реальний, бачили вже?
5cmhybyna• 27 февраля 2023
чому ви лякаєте їжака голою дупою.
Мене вже ні ракети, ні москальня, ні НЛО, ні землетруси не злякають. Я тут народилась, тут і здохну.
Їдьте рятуйтесь якшо страшно
Чашечка кофе• 27 февраля 2023
Вже давно не звертаю уваги на заголовки тг каналів та експертів каналу Київ
Каллипсо• 27 февраля 2023
Вообще не колышет, Харьков точно уже с железными яйцами )
и-рина 1981• 27 февраля 2023
То ядерка,то аес тепер землетсус
автор Ариэлла • 27 февраля 2023
Ответ для5cmhybyna
чому ви лякаєте їжака голою дупою.
Їдьте рятуйтесь якшо страшно
Я не лякаю, от чому, якщо люди бачать якусь тему, про те що можливо трапиться, а можливо й ні, відразу вважають, що їх лякають?
Питання - навіщо лякати?
Можна ж просто обсудити тему, а не купу страхів, які лише в голові.
ViktoryjaG• 27 февраля 2023
Сегодня в Карпатах и в Крыму
5cmhybyna• 27 февраля 2023
Ответ дляАриэлла
Питання - навіщо лякати?
стадо повинне бути в перманентному страсі, тоді легше ним керувати.
автор Ариэлла • 27 февраля 2023
Ответ для5cmhybyna
Ті хто пише в ТГ каналах такі новини, мабуть працюють на пастухів, та добряче заробляють на цьому.
Леді_в_пледі• 27 февраля 2023
Ответ дляАриэлла
Питання - навіщо лякати?
А шо ви хочете обговорити конкретно? Ви дивились якісь історичні дані, скільки зімлетрусів і якої магнітуди було в Києві?
автор Ариэлла • 27 февраля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Сегодня в Карпатах и в Крыму
За Крим не чула, за Карпати тільки попалася новина 3.3 бала стався землетрус.
murmurik• 27 февраля 2023
7 балов в Киеве иц анриел. Нсли только имкусственно что то не учудят
LudaSHS• 27 февраля 2023
Нечем уже пугать
Все испробовано, а так хочется паники украинцев
Выкусят!
LudaSHS• 27 февраля 2023
Ответ дляАриэлла
фото
Надо читать все
Весь источник
Он там просто рассуждал

По словам сейсмолога Александра Кендзеры, значительное землетрясение в украинской столице ’безусловно, может быть’, передает УНН.

Специалист обращает внимание, что от землетрясений с очагами (источниками) в зоне Вранча, расположенной на территории Румынии, сейсмические волны ’подходят и вызывают колебания в Киеве’.

В целом сейсмоактивные зоны окружают нашу страну на юго-западе и юге. Это такие зоны:

Закарпатская,
Вранча (Румыния),
Крымско-Черноморская,
Южно-Азовская сейсмоактивная зона.
Специалисты отмечают, что в сейсмическом отношении наиболее опасными областями в стране являются Закарпатская, Ивано-Франковская, Черновицкая, Одесская области и Автономная Республика Крым.

И если обычно землетрясения, происходящие в Украине, по силе редко когда превышают магнитуду 3-4 по шкале Рихтера,
автор Ариэлла • 27 февраля 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
Конкретно в назві теми, навіщо ведучі ставлять такі питання, по ICTV обговорили тиждень тому, потім по телеканалу Київ сьогодні. Ведучі ніби хочуть, щоб було озвучене щось неймовірно страшне, тільки навіщо, не розумію.
автор Ариэлла • 27 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Нечем уже пугать
Выкусят!
Ви праві, ніякої паніки, нехай самі панікують від того що більшість українців їм перестає вже вірити.
LudaSHS• 27 февраля 2023
Ответ дляАриэлла
Какой то хайп ради рейтингов
vikahma09• 27 февраля 2023
Ответ для5cmhybyna
💯
автор Ариэлла • 27 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Надо читать все
Весь источник
Он там просто рассуждал

Закарпатская,
Вранча (Румыния),
Крымско-Черноморская,
Южно-Азовская сейсмоактивная зона.

Дякую, ведучі навмисно нагнітають серед українців паніку, ставлячи такі питання, адже Олександр Кендзера не сам про це спочатку сказав.
автор Ариэлла • 27 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Какой то хайп ради рейтингов
Можливо щоб було більше зарплати, чим вищий рейтинг, тим більше доходів.
LudaSHS• 27 февраля 2023
Ответ дляАриэлла
Да чтоб у всех на устах было, реклама
автор Ариэлла • 27 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Да чтоб у всех на устах было, реклама
Або відволікають від чогось, такими новинами.
MarryV• 27 февраля 2023
Все может быть, все может статься:
Вулкан не будет извергаться,
Но чтоб Динамо разлюбить?
Нет, этого не может быть.
автор Ариэлла • 27 февраля 2023
Ответ дляMarryV
Все может быть, все может статься:
Вулкан не будет извергаться,
Но чтоб Динамо разлюбить?
Нет, этого не может быть.
Все может быть, все может статься:
Телега может поломаться (ТГ приложение чуток глюконёт)
Сады начнут цвести зимой,
Но бросить пить – ни Боже мой!