Карамелька• 28 февраля 2023
В последний раз спрошу совет о гинекологе (Киев)
Плюну и пойду в Гармонию Здоровья.
Раз никто не хочет мне помочь.
Ответ дляПотрындельница
Я читала недоліки після кок і Мірени. По аналізам була першої степені
Ні. Не чула такого. Дисплазія в 99% як наслідок віруса папіломи.впч.
Лікується виключно хірургічно. Або спостереження, но я не знаю за чим там спостерігати. Діагностика - пап-тест, кольпоскопія і пцр впч. При підтвердженні діагнозу - видалення змінених тканин. Все. Ніякі свічки, ніякі мазі, ніякі «ліковання якихось інфекцій» ( точніше лікування так, бо операція. Щоб чисто було. Але не лікування дисплазії ліками якимись). Після лікування - вакцинація від впч.
Потрындельница• 28 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Впч немає в аналізах, дорослим роблять вакцинацію? Після видалення більше нічого? Від хронічного ендометриту може бути дисплазія?
Ответ дляПотрындельница
Наскільки я розумію, не може. Дисплазія не пов‘язана з гормонами. І дисплазія не робиться від ерозії.
Дорослим тільки і роблять. З 14 років, здається. І при наявності вірусу також це ефективно.
Після видалення через три міс контрольний пап тест і кольпоскопія, потім ще пару раз оглянуться раз в три міс, потім вже раз і пів-року чи рік, на плановий огляд.
Перед вакцинацією роблять іммунізацію. Підготовку. Не просто уколоться) і вакцина по схемі 1 дозв , через міс 2га, через 3 (або 5, забула) третя доза
Потрындельница• 28 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Хронічний ендометрит це запалення в матці, не гормони. Дякую за відповідь.
Потрындельница• 28 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Якщо у Вас ендометрит, то це не він спричинив дисплазію
Так ви пролікувалися в плані дисплазії?
Якщо причина тільки впч, чому його не знайшли? Ви не знаєте, після видалення поліпів гормони призначають обов’язково?
Ответ дляПотрындельница
1) тому що він може не показатися в аналізі, якщо на момент здачі у вас було вме ок з імунітетом. Його реально буває не знаходять у людини, яка є носієм багато років і прекрамно про нього знає;
2) або банальна помилка лабораторії
Того і діагностика не по одному лише аналізу
Про поліпи не підкажу гарантовано. Проте якщо логічним шляхом йти, до гормони тут були б доречні, так.
2) або банальна помилка лабораторії
Мамзелькин• 28 февраля 2023
Ответ дляКарамелька
Аденомиоз, нерегулярный цикл, 35-37 дней, сильные боли в первый день месячных, неклассическая форма дисфункции коры надпочечников, из-за чего повышается тестостерон и дигидротестостерон.
В Гармонии как раз хорошая гинеколог. Ой, имя такое странное еше.
Аноним НаВсеГда• 28 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Декілька разів здавала на ВПЧ, жодного разу не підтвердили, але дисплазія є, хірургічне лікування не призначили, лікар сказала, якщо ВПЧ негативний, схема лікування буде інша. От скоро йду знову на консультацію.
Наполеон Бонапарт• 28 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Ви не боитесь давать такие идиотские советы ? Это ж наказуемо, не пишите свои глупости, не вводите людей в заблуждение
Наполеон Бонапарт• 28 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Яке заблуждєніє
Диспл лікувать ліками?? Що наказ
Так, дісплазія успішно лікується консервативно!!!!!
Наполеон Бонапарт• 28 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Разрешите полюбопытствовать хоть Ваш рецепт от дисплазии))) цирк
У меня для вас один рецепт- не пишите ерунду, вы не врач и не имеете никакого права давать такие преступные советы!!!!!!
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я спросила конкретно - ваш вариант лечения. Нет - все
Потому что во-первых - советы это не консультация и не врачебный прием; и два - не лечится она консервативно: или наблюдение (легкая степень), или удаление. Все. Третьего не дано
Наполеон Бонапарт• 28 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Конкретно- прекратите писать ерунду!
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Конкретно- прекратите писать ерунду!
Припиніть як папужка мені повторювать одне і теж.
Або ваш рецепт, або ваше джерело, де ви почерпнули інформацію, або хоча б натякніть, що за чудо препарат робить заоротні зміни на клітинному рівні. Бо ви так стверджуєте , що можна понадіятися, що неможливе - можливо
Наполеон Бонапарт• 28 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Я надеюсь, что люди, прочитав мои комментарии, не обратят внимание на вашу писанину, больше ничего
Наполеон Бонапарт• 28 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Та це ми вже чули
Лікуйтеся хоч уріною
Не пишіть дурню
Наполеон Бонапарт• 28 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Оця лікар заслуговує довіри? Цікаво просто. Чи ваше джерело прям істина в останній інстанціі?
Не заслуговує
Наполеон Бонапарт• 28 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Ну тоді або джерело, або припиніть свої глупі заклики, будь ласка
Ви не лікар і скільки б джерел я вам не надала, ви нічого не зрозумієте, досить писати фігню і постити дурні рекомендації. не пишіть мені більше