Под пытками• 28 февраля 2023
Чим би себе порадували зараз? Наприклад
З косметики, аксесуарів, одягу і тд
Лама_мама• 28 февраля 2023
Вчора отримала 2 сукні на весну, костюм, кросівки і ще чекаю футболки з 2 куртки. Зробила брови. Псіханула, називається))
В інший час я економна та раціональна. Що на мене найшло - хз.
Под пытками
• 28 февраля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Слитком банковского золота 1кг.
Скромно)
Под пытками
• 28 февраля 2023
Ответ дляЛама_мама
Хай приносять радість обновки
Под пытками
• 28 февраля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Цибулі куплю по 43
Чула що у Львові по 50)
былоИпрошло• 28 февраля 2023
Хочу купить красивых платьев и дома тоже хочу ходить нарядной. Вернусь в Европу в апреле, обязательно куплю себе это все. Сейчас нахожусь в Азии, тут практически все платья из синтетики, потому шорты, майки и вьетнамки - лучший гардероб.
Силиконочка• 28 февраля 2023
Мене б зараз лише відпустка розважила. Просто матеріальні якісь речі, одяг, прикраси тощо - ні.
Вишиванка• 28 февраля 2023
Я вчера почитала советчицу и тоже сорвалась - хоть и есть в запасе, но купила две первые попавшиеся на Мейкап коричневые туши на пробу
Чумачечая Весна• 28 февраля 2023
Попереду коротенька відпустка в Париж
Там трошки шопінг і звичайно парфуми
Але зраділа би якщо б я швидше схудла і мала своє житло.
Там трошки шопінг і звичайно парфуми
Ужгород• 28 февраля 2023
Вже порадувала, придбала кросівки які хотіла, 2 пари, та джинси купила, останні 8 років не купувала їх )
Борец за справедливость• 28 февраля 2023
Ответ дляВишиванка
І як вони Вам?
Вишиванка• 28 февраля 2023
Ответ дляБорец за справедливость
І як вони Вам?
Только заказала. Доставка курьером мейкап аж на 7 марта у них.
Библиотекарь• 28 февраля 2023
Ответ дляПопипиповна
Жируете, завидую)
Надо хоть 2 кг купить,и морквы