Карпатський грибар• 28 февраля 2023

Еще одна напасть - подростковые группы "Редан"

Подростки собираются враждующими группами и бросаются друг на друга. Какая-то сволота организовала.
В Івано-Франківську поліція перевіряє понад 60 підлітків на причетність до акції «ПВК Редан»
https://cripo.com.ua/news/accidents/v-ivano-franki...
В ОДЕСІ ТА ХАРКОВІ ЗАПОБІГЛИ МАСОВИМ БІЙКАМ ПІДЛІТКІВ, ЯКІ ЗІБРАЛИСЯ ПІД ВПЛИВОМ СУБКУЛЬТУРИ РФ
https://www.5.ua/regiony/u-odesi-ta-kharkovi-zapob...
Tammy21• 28 февраля 2023
Ответ дляBigSize_
Просто почему это все приветствовалось и поддерживалось до 24.02.22?
Независимая Украина уже очень много лет. Почему на телевидении и вообще у социуме не происходило никаких изменений? Не прививалось детям в школе и ьд... Ведь дети, рождённые после 91 года, уже сами родители.

А сейчас людям и так тяжело. Вме меняется вопреки их желанию. И еще это. Отбирают у них все, что было дорого. Да, сопротивляются....
Это не так. Да, мы были лишены полноценного украинского контента, даже квоты не помогли, но очень многие путь из рос.пространства начали уже давно. Кто в в англояз. (в основном), а кто и в укр. Просто многие как раз только после 24-го проснулись. Ну как бы они ж не болванчики, которым поводырь нужен. Есть внутренний запрос, найдут и контент, изучат традиции. Сейчас с этим уже в разы лучше.
Tammy21• 28 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Напишіть будь-ласка , що означає. Бо я знаходжу лише посилання на сайти рашки
Там довго) Загугліть Hunter × Hunter фан вікі. Розділ про Павуків. Точно є англ. та рос. мовами, укр, на жаль, не бачила. Дуже велика нестиковка -- ’4’ , кого вони ніби-то наслідують. Четвірки завжди були зрадниками, трікстерами у групі філософ.ппідкованих злодюжек, одинаками а вони з них зробили масове явище. Яке взагалі алогічне, особливо якщо враховувати їх ксенофобні замашки та бажання наваляти ультрас.
LadyDShoes• 28 февраля 2023
Ответ дляMamaGalya
Про субкультуру дізналась від дочки. Вона була під враженням, весь Тік ток був в цьому. А потім почалось і в Україні. Тому особисто я вважаю Тік ток злом, і цілком можливо що його використовують навмисне, розробляють механізми по навіюванню і тп. Підлітки найвразливіші - гормони, а розуму ще немає і батьків вже не слухають, думають дорослі достатньо.
Особливо підлітки в яких є купа вільного часу ….
LadyDShoes• 28 февраля 2023
Ответ дляOdilie
Из каких? Сомали? Или #америкавиновата?
Рашка их курирует, как и скинхедов в 90-е
Lena24101987• 28 февраля 2023
Подумайте самі: школи в більшості працюють онлайн, в школах відкрили пункти незламності. На початку війни жили в деяких військові. Ті, що не п’ють бомбосховища-зачинені.
Гуртки дорого для батьків, що втратили роботу чи впо. Державних безкоштовних немає або дуже мало. Діти сидять в телефонах і набираються там всілякої фігні((((
А що їм робити залишається?
бресточка• 28 февраля 2023
Ответ дляLena24101987
А що їм робити залишається?
Это и в Польше есть, там таких проблем нет.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 марта 2023
Ответ дляTammy21
Дякую. Пішла читати