Незламна• 28 февраля 2023
Проголосуйте за куртку
Можна обирати кілька варіантів. Я брюнетка.
Результат:
вже голосів:
65 (50.78%)
Рожева пума
31 (24.22%)
Трьохкольорова каламбія
20 (15.63%)
Червона бенетон
12 (9.38%)
Рожева найк
Фиктивная• 28 февраля 2023
Трехцветная крутая, яркая, стильная. А эти бледно-розовые как у 70% мамочек на детской площадке
Я супер-пупер• 28 февраля 2023
Я за разноцветную Коламбию или за красную. Розовых две, а как будто одна и та же. Невзрачные.
ТихоЯ• 28 февраля 2023
Автор, они на какую температуру? Мне на весну нужно. Красная - это какая фирма? Мне она больше всего понравилась.
Менее Более• 28 февраля 2023
Ответ дляФиктивная
И мне она очень понравилась!
Кривая спроса• 28 февраля 2023
А мне пума понравилась. Люблю такие цвета нейтральные. А та разноцветная кумарить будет
Нога на ногу• 28 февраля 2023
Хоть мне нравятся обе розовые, но они бледные.
Коламбиа симпатичная, но выглядит слишком спортивной
ЕлькиПальки• 28 февраля 2023
Мне из них только пума более менее,но цвет не нравится ,я бы еще поискала
Незламна
• 28 февраля 2023
Ответ для220В
2, блідо - рожеві роблять з більшості міль
В мене просто дві чорні, хочу яскраву або світлу, бо забебало. Ну і бажано капюшон, але розглядаю всі варіанти.
Цікаво як пума виглядає вживу. Відгуки хороші.
Незламна
• 28 февраля 2023
Ответ дляТихоЯ
Вони всі зимові, на яку температуру не знаю. Я дивлюсь на березень. Поки холодно, а стара куртка набридла. В мене остін, штучна шкіра, чорна , без капюшона, оверсайз
Незламна
• 28 февраля 2023
Ответ дляКривая спроса
От переживаю, що червоний там дуже яскравий, може швидко приїстись.
Незламна
• 28 февраля 2023
Ответ дляSo_so
У меня есть такая пума, она достаточно тёплая, буквально на месяц весны.
А як вона виглядає в реалі? Чотко чи так собі? На параметри 86/69, зріст 167 краще с чи хс? Я так і шукаю на місяць весни.
Незламна
• 28 февраля 2023
Ответ дляТихоЯ
Бенетон
Незламна
• 28 февраля 2023
Ответ дляНога на ногу
Так, але все одно в джинсах постійно.
Незламна
• 28 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Если остановитесь на Коламбии, то обратите внимание, что у неё достаточно широкие плечи, у меня есть подлинее, я смотрюсь комично, широкий верх и 2 ножки)
Хм, на фото ніби норм виглядає. В мене завжди проблеми з вибором, часто через зріст треба брати хс, інакше велика, довга, як з чужого плеча
Вечный двигатель• 28 февраля 2023
А какое у вас телосложение? Мне кажется такие только на худышках хорошо смотрятся
Незламна
• 28 февраля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Може покажете що вам подобається, для натхнення так сказати
Ответ дляНезламна
У меня 165 и 96/70, купила М, побоялась, что на груди будет не ок, надо было брать С, она бы сидела плотнее и смотрелась бы лучше.
Выглядит, даже не знаю, обычная куртка.
Незламна
• 28 февраля 2023
Ответ дляВечный двигатель
Худа груша, бажано щоб куртка або прикривала попу, або закінчувалась до ’ вушок’. Ось приклад того як одяг міняє фігуру:
Незламна
• 28 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Выглядит, даже не знаю, обычная куртка.
Ну от на фото, на моделі виглядає круто, а окремо ніяк, а в реалі гарно, якісно? Чи звичайна? Варта своїх грошей?
Незламна
• 28 февраля 2023
Може хтось ще порадить , бажано з капюшоном? Втомилась вже переглядати сайти...