Забула що?• 1 час назад
І що тут жодної людини не має яка ще вірить?
Тема «Що буде з Україною через 10 років»
Купа негативу. Хоч зараз йти на цвинтар.
Нікого не залишилось що вірять ,що все закінчиться і ми будемо жити добре? Хай не так як раніше,але буде і літаки будуть літати,і вибухів не буде і тривог не буде.
От хто не вірить ,не пишіть в цій темі,пишіть там про 10 років. Дівчата хто з вас ще вірить ,давайте підіймати дух один одному. Підтримувати віру ,що колись все буде добре.
Купа негативу. Хоч зараз йти на цвинтар.
Нікого не залишилось що вірять ,що все закінчиться і ми будемо жити добре? Хай не так як раніше,але буде і літаки будуть літати,і вибухів не буде і тривог не буде.
От хто не вірить ,не пишіть в цій темі,пишіть там про 10 років. Дівчата хто з вас ще вірить ,давайте підіймати дух один одному. Підтримувати віру ,що колись все буде добре.
12
11
2
1
ОноВамнадо• 1 час назад
Нифига не поняла, ну да ладно.
Люди говорят про обозримое будущее, которое они застанут. Смысл радоваться за время, когда нас не будет
Люди говорят про обозримое будущее, которое они застанут. Смысл радоваться за время, когда нас не будет
9
1
автор
Забула що?
• 1 час назад
Я вірю що закінчиться ця війна. Ну не може же вічно це тривати?
4
3
3
Дона Ко Ко• 1 час назад
Вірю, що буде у жити, як у Маріуполі
Що Київ стане третім містом у державі.
Що Київ стане третім містом у державі.
7
6
1
Електрохарчування• 1 час назад
Ответ дляПеремелица
Я верю, что все будет хорошо
Удалено администрацией...
Дона Ко Ко• 1 час назад
Ответ дляЛюблю порядок
Я вірю але я на заході України живу
Тут точно все буде добре
Тут точно все буде добре
Повернетесь до Угорщини, чи до Польщі.
Ще років 15 тому нам екскурсовод в Ужгороді розповідав, що 300 років вони були під Угорщиною, 70 років - під Радянською владою. І лише 20 років під Україною, натякаючи, що їм ближче по крові.
Ще років 15 тому нам екскурсовод в Ужгороді розповідав, що 300 років вони були під Угорщиною, 70 років - під Радянською владою. І лише 20 років під Україною, натякаючи, що їм ближче по крові.
9
6
Перемелица• 1 час назад
Ответ дляЕлектрохарчування
Удалено администрацией...
Думаю, и верю, что все будет хорошо
5
Доставучая• 59 минут назад
Нащо в темі, що має на меті негатив щодо майбутнього України, щось писати і доводити свою думку? Та тема спецом створена самі знаєте ким і самі розумієте для чого.
5
1
Обнемашечка• 59 минут назад
Ответ дляОноВамнадо
Нифига не поняла, ну да ладно.
Люди говорят про обозримое будущее, которое они застанут. Смысл радоваться за время, когда нас не будет
Люди говорят про обозримое будущее, которое они застанут. Смысл радоваться за время, когда нас не будет
Я верю, что застану светлое обозримое будущее. Точнее, что доживу до него. А когда нас не будет, буду радоваться за наших детей.
5
1
Освічую темряву• 58 минут назад
Ответ дляЗабула що?
Я вірю що закінчиться ця війна. Ну не може же вічно це тривати?
Автор, мені полтіннік скоро.. я не вірю в казки і часу небагато.
7
3
2
Електрохарчування• 58 минут назад
Ответ дляПеремелица
Думаю, и верю, что все будет хорошо
Удалено администрацией...
Обнемашечка• 58 минут назад
Ответ дляЕлектрохарчування
Удалено администрацией...
Вы ничего не перепутали? Европа с Америкой разрушает нашу инфраструктуру? Вы из секты ’сами себя бомбим’?
6
5
А у нас макарошки• 58 минут назад
Дуже хотілось щоби ця клята війна закінчилась чи хоча би перейшла в неактивну фазу. Але для пу та зе це буде політичною смертю, тому маємо те, що маємо ...
3
1
Ms. Похвала• 58 минут назад
Рашка развалится и провалится в пропасть, коррупционеры покаятся и станут самыми честными людьми на земле. Президентом у нас будет Притула. Экономика рванет вверх, после того, как нас примут в ЕС. Поляки будут кидать в нас еврами вместо орденов. Зарплаты будут от 10 тыс евро и все захотят у нас жить.
7
2
Перемелица• 57 минут назад
Ответ дляЕлектрохарчування
Удалено администрацией...
Вас лично как-то оскорбляет мой оптимизм?))
Смысл выделять деньги на восстановление, если надо оружие
Смысл выделять деньги на восстановление, если надо оружие
4
1
Саджу все зарання• 57 минут назад
Ответ дляДона Ко Ко
Повернетесь до Угорщини, чи до Польщі.
Ще років 15 тому нам екскурсовод в Ужгороді розповідав, що 300 років вони були під Угорщиною, 70 років - під Радянською владою. І лише 20 років під Україною, натякаючи, що їм ближче по крові.
Ще років 15 тому нам екскурсовод в Ужгороді розповідав, що 300 років вони були під Угорщиною, 70 років - під Радянською владою. І лише 20 років під Україною, натякаючи, що їм ближче по крові.
Які 70 років ?? З математикою прям біда у вас . Землі Закарпаття анексували і примусово приєднали до Радян.Союзу 29 червня 1945 року . Які 70 ?
2
1
очки_ннадо• 56 минут назад
Я верю, что война закончится
Взрывов и тревог не будет
Летать будем
Но, так же я думаю, что будет нам тяжело, потому что много людей, детей, уехало и не вернутся, многих убило.
Вернутся военные с птср и безконтрольным оружием, много инвалидов, поймут шо государство которому они отдали долг на них плевать, будет много преступности
Взрывов и тревог не будет
Летать будем
Но, так же я думаю, что будет нам тяжело, потому что много людей, детей, уехало и не вернутся, многих убило.
Вернутся военные с птср и безконтрольным оружием, много инвалидов, поймут шо государство которому они отдали долг на них плевать, будет много преступности
4
Електрохарчування• 56 минут назад
Ответ дляОбнемашечка
Вы ничего не перепутали? Европа с Америкой разрушает нашу инфраструктуру? Вы из секты ’сами себя бомбим’?
Удалено администрацией...
Відірву та викину• 56 минут назад
Ответ дляЗабула що?
Я вірю що закінчиться ця війна. Ну не може же вічно це тривати?
А Вы, правда, думаете, что с окончанием войны наступит процветание?
1
Обнемашечка• 56 минут назад
Ответ дляОсвічую темряву
Автор, мені полтіннік скоро.. я не вірю в казки і часу небагато.
Мне 60. И я считаю, что время у меня есть. А вы пессимист всегда или только сейчас?
2
2
Дона Ко Ко• 55 минут назад
Ответ дляСаджу все зарання
Які 70 років ?? З математикою прям біда у вас . Землі Закарпаття анексували і примусово приєднали до Радян.Союзу 29 червня 1945 року . Які 70 ?
То 15 років тому він розповідав. Я суть передала, хай буде 45 років.
1
1
Відірву та викину• 54 минуты назад
Ответ дляЕлектрохарчування
Удалено администрацией...
Некоторые искренне верят в ’план Маршалла’ для Украины.
Електрохарчування• 54 минуты назад
Ответ дляПеремелица
Вас лично как-то оскорбляет мой оптимизм?))
Смысл выделять деньги на восстановление, если надо оружие
Смысл выделять деньги на восстановление, если надо оружие
Удалено администрацией...
Обнемашечка• 54 минуты назад
Ответ дляЕлектрохарчування
Удалено администрацией...
Вот это из вас поперло) А на личности переходить обязательно? Не расстраивайтесь. И у вас все будет хорошо, если хорошо подумаете.
1
автор
Забула що?
• 54 минуты назад
Ответ дляЗараз на дієті
Автор, а ви з якого міста?
Дніпро. Тяжко . Вигребти сама не можу. Бляха,але думаю,ну не може ж бути вічно ? Хочу жити тут. Дома.
6
Обнемашечка• 53 минуты назад
Ответ дляВідірву та викину
А Вы, правда, думаете, что с окончанием войны наступит процветание?
Ну у немцев после Второй мировой наступило. А мы не менее трудолюбивые, чем они. И план Маршалла есть.
2
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу