ЛолитаНеРазлита• 28 февраля 2023
Апаратний манікюр безпечніший?
За обрізний? Чи ним також можуть поранити до крові? Фрези стерилізують у сухожаровій шафі? Який з цих манікюрів обираєте Ви?
60 метров сметаны• 28 февраля 2023
Купила фрезу у мастера маникюра , после маникюра забираю домой. Аппаратный мне больше нравится. Если мастер не рукожоп, то не поранит и не пропилит ноготь.
ЛолитаНеРазлита
• 28 февраля 2023
Ответ дляМеряю от единицы
Також можуть поранити, нажаль(((
Але, здається, що ризик менший.
ЛолитаНеРазлита
• 28 февраля 2023
Ответ для60 метров сметаны
Я б теж так хотіла. Ви перший раз прийшли і домовились, що купите? Чи потім купили?
ЭмчЭндЭм• 28 февраля 2023
Ответ для60 метров сметаны
А мне вот не повезло и пол года борозды на ногтях отростали
60 метров сметаны• 28 февраля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Я пришла на обрезной со своим инструментом, о чем предупредила ее заранее. Но, когда узнала, что у мастера есть фреза новенькая, то выбрала аппаратный маникюр. Он быстрее по времени
ЛолитаНеРазлита
• 28 февраля 2023
Ответ для60 метров сметаны
Дякую за відповідь. Весь час думаю, що ходила б на манікюр зі своїми інструментами, але як знайти майстра, який би погодився це робити...
Дона Ко Ко• 28 февраля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Але, здається, що ризик менший.
Такой же риск. Зависит от того правильно ли стериллизует мастер инструменты
ЛолитаНеРазлита
• 28 февраля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Ось це мене і зупиняє...
Дона Ко Ко• 28 февраля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ось це мене і зупиняє...
Покупайте свой инструмент. Только такой выход
Админко• 28 февраля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Але, здається, що ризик менший.
пальцы спилит новые вырастут.
Муркамурковна• 28 февраля 2023
Вам проще навчитись самій робити..
Ремувер для зняття, ножнички, ремувер для кутикули і буде вам щастя
60 метров сметаны• 28 февраля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Спрашивайте, я думаю проблем не будет. Моя мастер уехала во время войны, она мне и точила со своим инструментом и пару раз обрабатывала в сухожаре. Пошла к другому мастеру, она тоже согласилась работать моим инструментом. Хотя была очень удивлена) молоденькая совсем. Главное чтобы инструмент был хорошим. Типа олтон или сталекс. Средняя ценовая категория
ЛолитаНеРазлита
• 28 февраля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Вам проще навчитись самій робити..
Мені вже набридло самій робити. Є все для гель-лаку, але давно вже не роблю, тільки гігієнічний.
На паровозе• 28 февраля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Купите инструменты, которыми работает ваш мастер, и ходите к нему со своими. Ко мне так ходила женщина, когда нужно, я забирала на заточку, вообще без проблем
ЛолитаНеРазлита
• 28 февраля 2023
Ответ для60 метров сметаны
У мене Олтон, користуюсь дуже давно і як новенькі. Треба попитати дійсно, може, хтось і погодиться.
Муркамурковна• 28 февраля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Якщо ви принесете свої ножнички і фрезу вогонь думаю ніхто не буде проти, головне, що б фреза підходила і шліфовщик
А все інше у майстра має бути одноразовим, пилочки, палочки і тд
неДодекаэдр• 28 февраля 2023
Зі своїм інструментом ходила. Завчасно з майстром обговорили,що їй потрібно для роботи, я все купила і щоразу носила з собою, вдома обробляла самостійно інструмент(застосувала в розчині). Робила чисто апаратний.
Але не кожен майстер так хоче. Більшість майстрів погоджувалась працювати з моїм інструментом,якщо я буду завчасно заносити їм або взагалі залишати його,щоб вони могли обробляти в сухожарі мій інструмент. Я розумію і їх ризики,вони теж про власне здоров´я піклуються. Врешті решт,роблю сама собі гігієнічний,бо той варіант не задовольняв мене по якості,а інший не дуже зручний був для мене особисто
ЛолитаНеРазлита
• 28 февраля 2023
Ответ дляНа паровозе
Так і зроблю) Тільки треба ще майстра знайти)
На паровозе• 28 февраля 2023
Кстати, сейчас хорошая стерилизация у всех, холодная в растворе, потом сухожар, крафт пакет при вас открывается, поэтому риска нет, не бойтесь
ЛолитаНеРазлита
• 28 февраля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Чогось я не подумала про те, що це може бути ризиком і для майстра. Хіба вони себе травмують інструментом?
ЛолитаНеРазлита
• 28 февраля 2023
Ответ дляНа паровозе
Сухожарова шафа є не у всіх салонах.
неДодекаэдр• 28 февраля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ну все може бути,я не знаюсь в цій справі. Просто реально майже всі майстри, у яких ідеальні роботи,відмовились так працювати. Лише з обробкою мого інструменту перед кожним разом у сухожарі. А всі,хто робить середньо,охоче погоджувались))(це чисто мій досвід,такі мені попадались)
Муркамурковна• 28 февраля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Звісно)
ЛолитаНеРазлита
• 28 февраля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Дякую за погляд з іншого боку.
БезникаЯ• 28 февраля 2023
Конечно классический обрезной безопаснее. В аппаратном маникюре, а ещё хуже в педикюра - пыль сухая кожная летит в воздух и вы ею дышите и мастер.
ЛолитаНеРазлита
• 28 февраля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Так, це теж не дуже приємний момент, але я більше хвилююсь за контакт із кров´ю.
Чтооооооооооо?• 28 февраля 2023
объясните для динозавров - аппаратный дома можно делать? типа самому себе купить?
как это устройство называется?