ЛолитаНеРазлита• 28 февраля 2023
Апаратний манікюр безпечніший?
За обрізний? Чи ним також можуть поранити до крові? Фрези стерилізують у сухожаровій шафі? Який з цих манікюрів обираєте Ви?
ЛолитаНеРазлита
• 28 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
объясните для динозавров - аппаратный дома можно делать? типа самому себе купить?
как это устройство называется?
Фрезер. Але самій собі важко зробити, щоб не травмувати нігті.
БезникаЯ• 28 февраля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Так, це теж не дуже приємний момент, але я більше хвилююсь за контакт із кров´ю.
Стерильныий острый инструмент, новые одноразовые перчатки, мастер желательно опытный, хорошие средства для маникюра, место среза кутикулы на каждом пальце в конце маникюра обязательно ’запечатать’ маслом.
ЛолитаНеРазлита
• 28 февраля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Дякую
Доктор Варвар• 28 февраля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Это от необразованности. Без обид.
Побольше читайте
ЛолитаНеРазлита
• 28 февраля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Это от необразованности. Без обид.
Побольше читайте
Ви про що?
ТихоЯ• 01 марта 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ви про що?
Люди просто не знают пути заражения гепатитов и что это такое. Вот им бы как раз стоило об этом почитать. Я, автор, наоборот разделяю вашу позицию в этом вопросе. Но хочу вам сказать, что даже инструменты из крафт-пакета не гарантия безопасности. По этой причине маникюр я деляю себе сама. Да, после салона красивее, но оно не стоит тех рисков.
ЛолитаНеРазлита
• 01 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Так, я знаю, що і крафт-пакет не гарантія стерильності. Читала навіть, що можуть просто класти інструменти в пакет і не стерилізувати, щоб вони не тупились.
ТихоЯ• 01 марта 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Все верно. И после этого вам еще хочется идти на эти риски?
ЛолитаНеРазлита
• 01 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Ні, тому і не йду. Якщо піду, то тільки зі своїми інструментами.
Светка-пипетка• 01 марта 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Свої інструменти теж треба дезинфікувати, бажано стерилізувати, особливо фрези, де набивається органіка в пори і може слугувати поживним середовищем мікробам. Майстер не знає, як зберігається інструмент вдома у клієнтів, вони бувають різні, та й іпструмент може бути використаний іншими членами родини. Після манікюру може бути, наприклад, панарицій. Претензії будуть до майстра ж.
І так, майстриня може запросто травмуватися ножничками, уколотися ними, чикнути свій палець чи фрезою, коли вона намотає рукавичку, бо майстер тримає пальчик в захваті, коли працює.
Далі. Ваша фреза може падати, невзначай, а це може бути не видно нарчно і буде псувати ручку фрезера, буде робити пропили на нігті, майстер помітить, але може і не одразу.
І Ваші ножнички можуть бути не так заточені, або уже вимагати заточки, а майстер теж не одразу на це вплине, бо ось Ви прийшли на процедуру, а ножниці не ріжуть як треба. Потім буде бахрома на третій день і майстер рукожоп.
Далі - розмір руки майстра і розмір ножничок, лівша чи правша - тому якщо майстер скаже, які купити інструменти, якщо погоджується, практикує, навчить дезинфікувати і зберігати, то все може вийти.
ЛолитаНеРазлита
• 01 марта 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Дякую за таку розгорнуту відповідь! Стільки нюансів потрібно врахувати! Звісно, спочатку потрібно буде знайти майстра, який захоче так працювати, купити інструменти, якими він працює, а потім вже йти на манікюр.
На паровозе• 01 марта 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Сухожарова шафа є не у всіх салонах.
У всіх, я впевнена, ну якщо немає то те треба там обслуговуваться