Не відповідає програмі. Наприклад програма Джинс може прати 2-3 години. Великі проміжки між операціями. Стоїть. Довго думає. Яка причина може бути? Машина відносно нова.Але за час перебоїв зі світлом отака ситуація вийшла. Що можна зробити, щоб машина прала не так довго. Вірпул вертикалка.
Ответ дляЦветов Мне срочно
Перевірте 2 моменти: тиск води і напругу в мережі.
відносно напруги виникають питання. Часто підозрюю що низька. Для чайника- як можна то провірити? Та і воду напевно чоловік скрутив забагато. напор слабенький.
Як знати який тиск води має бути і де то можна побачити?
Ответ длявкрации
Викликайте майстра, і у нас таке було. Самі нічого не зробите
Дякую. А що майстер робив? В домашніх умовах відновив?
Однозначно• 01 марта 2023
Было такое, заметила, что долго сливала воду между циклами. Забился сливной шланг.
Ответ дляОднозначно
і таке напевно можливе. Чоловік будівельник. То може прати хто зна що
Ответ для7_кг_рыбы
Возможно ТЭН засраный. Программа долго ждёт выхода на нужную температуру.
так нова машинка. За рік може бути таке?
Ответ дляhalla-d95e
Напряжение в сети проверить элементарно. Покупаете мультиметр ,хоть самый дешёвый, выставляете его в режим переменного напряжения > 220 и два щупа в розетку .
Ответ для7_кг_рыбы
дякую
Однозначно• 01 марта 2023
Ответ дляhalla-d95e
Поставьте короткую стирку и понаблюдайте.
Ответ дляОднозначно
Так і подумала. Включити вночі, коли напруга стабільніша і подивитися що буде.
вкрации• 01 марта 2023
Ответ дляhalla-d95e
Так, робив дома. Але ще забрав плату на ремонт бо перегоріла( ненагрівало воду)