Матеріал - віскоза
Результат:
вже голосів:
80 (34.93%)
Вдома ходити
73 (31.88%)
Погані
53 (23.14%)
Норм, для села
21 (9.17%)
Нормальні
2 (0.87%)
Гарні
KateFrosty• 01 марта 2023
Мені подобаються, але на мій зріст така кольорова гама не підійде, нажаль (
KateFrosty• 01 марта 2023
Ответ для40ка
У мене 169, теж не ідеально, довгуваті, думаю
Ви дуже висока у зрівнянні зі мною) І справа не в довжині, а в кольорі.
Вот что значит тема без анонимов, такой треш и ни одного плохого коммента)))
Автор, если это вискоза и та полоска черная, то репсовая лента, то будет оно тянуть по бокам. А если еще и подсядет после стирки, то вообще жесть. Но это я так думаю, онлайн я бы их не покупала.
KateFrosty• 01 марта 2023
Ответ для40ка
Думаєте, колір вкоротить ноги?
Бо у мене головне, щоб не було в них жарко
Впевнена, що вкоротить.