Советничаю тут• 01 марта 2023

адміни, час настав!!! Порада щодо "Порадниці";)

В ГОЛОСУВАННІ ОБЕРІТЬ 2 ВАРІНТИ - один про мову сайту, а інший про інтерфейс за змовченням.
_____________________________
Минуло більше року після повномасштабного вторгнення кацапів в Україну. І навіть ті, хто залишалися російськомовними, потихеньку усвідомили, що в Україні рос.мова залишиться, але як атавізм...
Особисто, я против розпалювання ворожнечі з приводу мовного питання.
Але порадниця на те й порадниця: ДАЮ ПОРАДУ
вже остаточно ПЕРЕЙМЕНУВАТИ советчицу НА ПОРАДНИЦЮ...
Так, хтось писав, що можна якось обрати мову...
Але ж погодьтеся, трохи дивно, що за змовчуванням інтерфейс йде російською.
Та й коли буде за змовчуванням українсько, прагнучим людям простіше буде українізуватися.
Отож, опитування:
Результат:
вже голосів: 1966
706 (35.91%) За перейменування
446 (22.69%) Замініть осн.інтерфейс на укр.
308 (15.67%) хай буде як є
238 (12.11%) Залиште рос.назву
156 (7.93%) Залиште рос.інтерфейс як осн.
112 (5.7%) мені пофіг
Admin• 02 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
на логотипе очкастый зелёный колобок с пышными усами.
То у вас збочене світосприйняття.
Wind99• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
а чому має шукати, як воно перед носом? Наскільки для Вас в подальшому важлива ця опція, будете перемикатися по 10 раз на добу? Ні. То навіщо воно буде займати місце?

Далі - у нас приватний сайт, всі платні послуги, що надаються- надаються виключно в рамках Закону.

Но- если я с Вами общаюсь в любой теме, я общаюсь как простой человек, могу это делать на любом удобном мне языке (даже на суахили). Вы можете меня не понять, значит я не получу ответ, если ищу его. И это мои проблемы, а не Ваши. Правильно?

Тому не треба наганяти ’мовного питання’ там, де це не має ніякого відношення до Закону.
Ра ру ра ру ра• 02 марта 2023
Когда коту нечем заняться… ну вы поняли что он делает
Admin• 02 марта 2023
Ось вона, мила Kidstaff Cоветчица
Просто каралева• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
Доведіть, що зараз це не так.
Розділ сайта на якому спілкуються має назву - «Kidstaff Советчица».
Саме так, в такому написі. Друге слово в цій назві не пов’язане з порадами, чи чимось іншим. Вважайте що це ім’я отої дівчинки у віночку і окулярах, що на логотипі.
Так що саме перекласти необхідно?
А яке ще значення це слово має? Не поради тоді що, інша асоціація є, з совком. Це ще гірше. Ім´я такого немає, дитячий садок
Единорог_помог• 02 марта 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Ви не праві. Не російськомовних більшість, а суржика.
А ще говір в кожній області свій. Чого вартий тільки наш закарпатський))
Є декілька відео в ютубі ’ін іршавський, пліз’.
Коли хочемо з чоловіком посміятися, переглядаємо.
Репетиторша• 02 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
ЯспАкойнаЯ• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
Ось вона, мила Kidstaff Cоветчица
Все чудово, але останнє слово не читається українською. Потрібно переходити на російську?
Admin• 02 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Хто сказав, що немає?

Тобто собаку «шарик», кішку «пуговка» можна назвати, а розділ для спілкування Kidstaff Советцица нельзя? Хто заборонив, чи хто є спеціалістом з правильності назв?
Почемучка• 02 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Можно считать это слово украинским неологизмом. Ведь, буквы-то все есть и в украинском алфавите
Admin• 02 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Так Ви з мобільного, там немає назви, лише лого. Тож і читати не має чого.
Просто каралева• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
Хто сказав, що немає?

Робіть як вважаєте, але відбиватися від нас вам тоді доведеться довго, на все добре
ЯспАкойнаЯ• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
Ви пишете ´мила Kidstaff Cоветчица´
Слово ´Советчица´ якою мовою читати?)
Вакцениро Вона• 02 марта 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Ой, дякую!!! Реально- смішно
ПЛЮС-МИНУС• 02 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ви пишете ´мила Kidstaff Cоветчица´
Слово ´Советчица´ якою мовою читати?)
у нас в доме даже с должниками не судятся - война. все вошли в положение людей.
а вы админам мозг выносите из-за того, что вам название поперёк горла. и срать вы все хотели, что это всё делается не по щелчку и не за день.
сайт вам полезен? думаю, что да.
то что вам ещё нужно от администрации?
вы пришли на Советчицу в гости. ну так не наглейте.
Admin• 02 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ви пишете ´мила Kidstaff Cоветчица´
Слово ´Советчица´ якою мовою читати?)
Можна болгарською, якщо володієте 😀
А насправді там напису нема, то картинка намальована.
ЯспАкойнаЯ• 02 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
сайт вам полезен? думаю, что да.
то что вам ещё нужно от администрации?
Дякую за ´совєт´)
Гарного дня
На перекуре• 02 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
то було давно.. я не бачу майбутнього рос.мови в Україні..
так, її скоріш за все ніхто не буде забороняти (бо Україна толерантна країна), але як Ви уявляєте назву советчица через пару років? я - ніяк... тому, таки почала і контент свій українською, хоч рік не могла дозріти переходити на укр.мову при створені контенту.. і книгу таки вже пишу українською...хоч тематика популярна, але все одно російською ж в Україні не видати ж книгу..
Те, що Ви не бачите майбутнього для російської мови - то Ваша особиста справа.
Для більшості людей в Україні - російська мова є такою ж рідною, як і українська. Її не вивчали, як іноземну, це мова дитинства, сім‘ї людини.
Що за бажання у багатьох людей перекреслити, викорчувати самоідентифікацію у інших людей ?????
Це той частий випадок по аналогії, коли людина може виїхати з Радянського союзу, а СРСР з голови - ніколи.
На нас не мова напала, і не Пушкін з Лермонтовим.
Розкажіть про своє бачення мовного питання краще російськомовним хлопцям на передовій і родичам загиблих російськомовних героїв.
Невже Ви самі не розумієте весь жах Вашого примусового «бачення», нав‘язування і розпалювання ворожнечі з цього питання???
Залиште інших людей у спокої.
Офіційна мова у всіх установах - українська, навчання, документація, Вам замало?
Так ні, воно лізе зі своїм баченням,
атавізмами … вивчило нове слово…
Слів немає, яка злість у мене на таких пришелепкуватих.
Единорог_помог• 02 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Я бачу замріяну зелену русалоньку в окулярах і чомусь з вусами.
А чоловік бачить дівчину з книжкою.
Отакі ми різні :)
Хто знає, які імена у русалок популярні?
Кошка Мурка• 02 марта 2023
Ответ дляМост_Устал
Оставить название Советчица и никаких порадниць. С интерфейсом тоже всё хорошо. Можно выбирать язык .
Я тоже за.
Извините,но многие посты на украинском языке читать невозможно, такое косноязычие....
Не все, но многие. Мало того,что много грамматических ошибок ,но еще и построение предложений ужасное.
Единорог_помог• 02 марта 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Теж хочу Порадницю))) так красивіше) коли вже????
Так є вже давно, чи Ви гуглом не користуєтесь?
Якщо дорого купити чи оформити передплату, то читайте у електронному вигляді.
https://poradnica.com.ua/

Там багато статей, як наші люблять - як позбутися зайвої ваги, прочитавши опівночі певний віршик, як поповнити бюджет сім´ї за допомогою яєчної шкаралупи, чим лікувати геморой без ліків і т. ін.

От тільки немає можливості коментувати.
Репетиторша• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
Хто сказав, що немає?

Интересно, что языковая претензия односторонняя). Англоязычные названия никого не смущают). Даже озвучивать потенциальную причину не буду, разлохматив прическу))
Репетиторша• 02 марта 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
https://poradnica.com.ua/

От тільки немає можливості коментувати.
Леди Репях• 02 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
сайт вам полезен? думаю, что да.
то что вам ещё нужно от администрации?
Полностью поддерживаю.
Тем более в этом нет никакого смысла.
Сайт выполняет свою функцию.
Всё.
Болаболик• 02 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ви пишете ´мила Kidstaff Cоветчица´
Слово ´Советчица´ якою мовою читати?)
Еврейской
Я_з_Франека• 02 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
сайт вам полезен? думаю, что да.
то что вам ещё нужно от администрации?

тогда я за то чтоб и английский был!!!
Болаболик• 02 марта 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
А чоловік бачить дівчину з книжкою.
Отакі ми різні :)
Ганна
Леди_на_драндулете• 02 марта 2023
автор, підтримую !
ми в Україні!
отже сайт має бути Порадниця
а хто проти - той агент кгб 😉
Просто каралева• 02 марта 2023
Голосування показує все без зайвих слів.
Болаболик• 02 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Та да 515 за русский