Советничаю тут• 01 марта 2023
адміни, час настав!!! Порада щодо "Порадниці";)
В ГОЛОСУВАННІ ОБЕРІТЬ 2 ВАРІНТИ - один про мову сайту, а інший про інтерфейс за змовченням.
_____________________________
Минуло більше року після повномасштабного вторгнення кацапів в Україну. І навіть ті, хто залишалися російськомовними, потихеньку усвідомили, що в Україні рос.мова залишиться, але як атавізм...
Особисто, я против розпалювання ворожнечі з приводу мовного питання.
Але порадниця на те й порадниця: ДАЮ ПОРАДУ
вже остаточно ПЕРЕЙМЕНУВАТИ советчицу НА ПОРАДНИЦЮ...
Так, хтось писав, що можна якось обрати мову...
Але ж погодьтеся, трохи дивно, що за змовчуванням інтерфейс йде російською.
Та й коли буде за змовчуванням українсько, прагнучим людям простіше буде українізуватися.
Отож, опитування:
_____________________________
Отож, опитування:
Результат:
вже голосів:
706 (35.91%)
За перейменування
446 (22.69%)
Замініть осн.інтерфейс на укр.
308 (15.67%)
хай буде як є
238 (12.11%)
Залиште рос.назву
156 (7.93%)
Залиште рос.інтерфейс як осн.
112 (5.7%)
мені пофіг
вареный_look• 02 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Голосування показує все без зайвих слів.
Удалено администрацией...
ПЛЮС-МИНУС• 02 марта 2023
Ответ дляМексиканочка
Можно попробовать на польский манер.
советчИца.
Сразу чем-то западным и модным повеяло))
советчИца.
Просто каралева• 02 марта 2023
Ответ длявареный_look
Удалено администрацией...
Питання до адміна, це нормально, що з сайту гонять українців????
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я проти перейменування сайту. Це вже відомий форум саме з такою назвою. І потім, у власників сайту явно всі документи і т.п. оформлені і зареєстровані саме з назвою Советчица. Вибрати мову тут є можливість, що ще треба?
Але єдине що хотілося б, щоб анонімних ніків українською було більше!)) і таких якихось кумедних)) Адміни ж колись тут створювали тему, де пропонували порадницям накидати варіанти українських ніків, там стільки крутезних варіантів дівчата писали
Нічого не розумію в документах для форумів.
Але хіба головний сайт не kidstaff? а «совєтчиця» просто окрема гілка, балачка.
вареный_look• 02 марта 2023
Ответ дляВсеЧетко
Перепрошую, але як адмін ви занадто хамовито дівчатам відповідаєте. Це по-перше. А по-друге, як свідчать результати голосування, все ж більшість за те, щоб змінити назву.
І можна взагалі голосування зробити на нову назву))
синонімів в українській мові більш ніж достатньо
розрадниця
співбесідниця
помічниця
втішниця ......
чи взагалі відійти від слова ’Порада’
’посиденьки’ для прикладу, або що
можна дуже багато варіантів запропонувати
тут дівчата є дуже талановиті щодо цього
ми розуміємо, що назва уже стала своєрідним ’брендом’, але варто розуміти з якого боку ракети летять, і на початку вторгнення нам було сказано, що Росія закінчується там, де закінчується російська мова. Тому варто замислитись над тим, щоб змінюватись і починати потрібно вже, а не потім
До речі, аноніми давно вже варто перекласти і надавати українські, а не російські
розрадниця
співбесідниця
помічниця
втішниця ......
чи взагалі відійти від слова ’Порада’
’посиденьки’ для прикладу, або що
Свои инициативы предлагайте в осбб и в других местах, где существует ’самоврядування’. Вы пользуетесь бесплатно чужим сайтом. Не забывайте, что тут вы просто гость.
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Удалено администрацией...
ПЛЮС-МИНУС• 02 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Удалено администрацией...
вареный_look• 02 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Удалено администрацией...
Мексиканочка• 02 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Куда гонят?🤯
К чему эта драма?
Звоночек• 02 марта 2023
Я за те щоб була нова назва, українською. На росії є хоч один форум українською? Дуже багато років ми були лояльні до русні, а тепер платимо за це.
Леди_на_драндулете• 02 марта 2023
москалі завжди ненавиділи українську мову
вони намагалися її знищити
забороняли друкувати книжки
Шевченка гноїли за мову в тюрьмі, не давали писати
’руцкий язік ’ насаджувався примусово,
в совку примусово насаджували школи на руцкам язіке
на Донбасі в Голодомор вбили мільоні українців і в їх будинки завезли з сибіру руськає населеніє, саме їх потомки кричали путін-пріді в 2014 р.
в 1930-х вбили на з´їзді всіх кобзарів, так вони ненавиділи українську мову
насильна русифікація
вони намагалися її знищити
забороняли друкувати книжки
’руцкий язік ’ насаджувався примусово,
насильна русифікація
вареный_look• 02 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Ясно, ноги моєї тут більше не буде.
Удалено администрацией...
дамаБезСобачки• 02 марта 2023
Ответ дляПросто каралева
Смотрите, голосование немного странное. Потому что ’хай буде як є’ и ’залиште рос. назву’ - это одно и тоже. Что в сумме даёт большинство
вареный_look• 02 марта 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
вони намагалися її знищити
забороняли друкувати книжки
’руцкий язік ’ насаджувався примусово,
насильна русифікація
вони намагалися її знищити
забороняли друкувати книжки
’руцкий язік ’ насаджувався примусово,
насильна русифікація
Русскоязычных морили голодом. ЗУ голодомор не коснулся
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляЗвоночек
А половина населения росии говорит по-украински?
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
вони намагалися її знищити
забороняли друкувати книжки
’руцкий язік ’ насаджувався примусово,
насильна русифікація
вони намагалися її знищити
забороняли друкувати книжки
’руцкий язік ’ насаджувався примусово,
насильна русифікація
Удалено администрацией...
ПЛЮС-МИНУС• 02 марта 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
вони намагалися її знищити
забороняли друкувати книжки
’руцкий язік ’ насаджувався примусово,
насильна русифікація
вони намагалися її знищити
забороняли друкувати книжки
’руцкий язік ’ насаджувався примусово,
насильна русифікація
и ни одна так и не написала, что готова сама оплатить все издержки, связанные с этим переименование
может админам счёт открыть на сбор финансов для переименования? пусть активисты донатят. за прымхы надо платить.
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
А они хотят ножкой топнуть
Булку Дай• 02 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Це не примхи, це громадська позиція, це любов до мови своєї країни.
Леди_на_драндулете• 02 марта 2023
Ответ длявареный_look
ні, руцкоязичних тоді на Донбасі не було
вареный_look• 02 марта 2023
Ущємльонные уже наябедничали
а на самом деле правда в том, что сколько бы вы не переименовывали, сколько бы не пытались самоутверждаться, сколько бы не митинговали под анонимами, самооценки вам это не добавит. Дело не в советчице и не в русскоязычных советчицах. А в вас самих.
Булку Дай• 02 марта 2023
Кацапи вбивають, а ми й далі їхньою дурною мовою послуговуємося. Тьху!
ПЛЮС-МИНУС• 02 марта 2023
Ответ дляБулку Дай
у вас на этом сайте украинская раскладка недоступна?
нет версии сайта на мове? в чём ваша проблема?
проблема только в названии? и плевать, что сайт вам полезен?
Леди_на_драндулете• 02 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
взагалі Курськ, Брянськ, Ростов, Белгород, Краснодар, Кубань - це все українські землі, які незаконно відібрали .
поступово там заборонили українську мову, знищили її.
бо там де російська мова - там знищується українська.
Москалі завжди ненавиділи українську мову, і мільони українців вивезли в сибір
Булку Дай• 02 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Основна проблема назва кацапською, ніки кацапською. Це не патріотично, це суперечить логіці
Леди_на_драндулете• 02 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
какие издержки ?
изменить картинку.
все
изменить картинку.
все
Ответ дляЗвоночек
Мы платим за то что крали 30 лет діячи и страну не сделали сильной .
И к ворам по сей день все лояльны.. не вижу реальных мер.
А все эти фюрреровские закидоны для масс всем смешно слушать , не нужно их нести сюда .
Леди_на_драндулете• 02 марта 2023
Ответ дляБолаболик
ну так Кучма, Кравчук, Янек - это все агенты кгб.
Они убили Черновола