Советничаю тут• 01 марта 2023
адміни, час настав!!! Порада щодо "Порадниці";)
В ГОЛОСУВАННІ ОБЕРІТЬ 2 ВАРІНТИ - один про мову сайту, а інший про інтерфейс за змовченням.
_____________________________
Минуло більше року після повномасштабного вторгнення кацапів в Україну. І навіть ті, хто залишалися російськомовними, потихеньку усвідомили, що в Україні рос.мова залишиться, але як атавізм...
Особисто, я против розпалювання ворожнечі з приводу мовного питання.
Але порадниця на те й порадниця: ДАЮ ПОРАДУ
вже остаточно ПЕРЕЙМЕНУВАТИ советчицу НА ПОРАДНИЦЮ...
Так, хтось писав, що можна якось обрати мову...
Але ж погодьтеся, трохи дивно, що за змовчуванням інтерфейс йде російською.
Та й коли буде за змовчуванням українсько, прагнучим людям простіше буде українізуватися.
Отож, опитування:
_____________________________
Отож, опитування:
Результат:
вже голосів:
706 (35.91%)
За перейменування
446 (22.69%)
Замініть осн.інтерфейс на укр.
308 (15.67%)
хай буде як є
238 (12.11%)
Залиште рос.назву
156 (7.93%)
Залиште рос.інтерфейс як осн.
112 (5.7%)
мені пофіг
культУра• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
Біля кожного мого повідомлення така ж кнопочка СКАРГА, тож не стримуйте себе- бачете порушення - карайте порушника!
Эх, как и в нашей стране…
Жалуешься на власть - власти , на админа - админу 😂
Козяка-маляка• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
Адмінчику,бачИте.
ОченьПриятно-Царь• 02 марта 2023
Ответ дляЕлена1265
Если о мове - українською. А пирог, может, и по-украински
да-да, вам видніше....
Єдина газета, яка була в Києві на українській мові, у 2006-20** роках, була ’Газета по-українськи.’
Ви знаєте креще за тлумачний словник?
муха в кедах• 02 марта 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ми в Україні ,шановна.не забувайте про це.
И шо? Вы это, петицию создайте, чтобы срочно газету Вашингтон пост, которая продается в Украине в газетных ларьках, переименовали на украинский мотив. Да и автосалоны знаменитых автомобильных марок, тоже не забудьте. А на продавцов импортной бытовой техники срочно подайте в суд! Как это они посмели в Украине продавать свой товар под своим собственным именем без перевода на украинский язык!
Напланетянка• 02 марта 2023
Ответ дляМаша хороша
Від слова ’Совіти’ в нас так комуняк називають.
Ви б відкрили гугл, и прочитали звідки слово ~совет~ и ~советник~ походить. Совіти були вже потім
Пушка заряжённая• 02 марта 2023
Ответ дляРепетиторша
Лучше скажите админу кратко:

Дооооосить! Бо від мого сміху весь будинок зараз прокинеться
Козяка-маляка• 02 марта 2023
Ответ длямуха в кедах
Ще раз:ми у себе вдома ,в Україні.
дамаБезСобачки• 02 марта 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
дивне питання, дійсно, і чого ото рік тому інакше було, нічого ж не сталося.....
А я не понимаю логики, почему выбор языка зависит от того, как ведёт себя соседняя страна
Бесконечность-не предел• 02 марта 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ще раз:ми у себе вдома ,в Україні.
я тоже здесь родилась
Репетиторша• 02 марта 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Так думают многие . В моем окружении нет проблем языковых. Многие друзья перешли на Украинский и в мессенджерах я отвечаю им на украинском , а могу и на русском с элементами суржика. И все нормально . И только на советчице вечный плач что идет ущемление .
Здесь просто редко отличают форму от содержания. Отсюда и все ’беды’ отдельно взятого форума).
Особенно умильно читать агрессию в сторону русского языка, когда много русскоязычных солдат воюют на фронте. Представляете, возвращаются наши ветераны домой после победы, а им матроны Советчицы с порога претензию)). Давно хочу посмотреть на это))
ОченьПриятно-Царь• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
За змовчуванням українська.
Щодо Порадниці- в газетних кіосках Ви можете щонеділі купувати собі газету-журнал Порадниця або оформити переплату на Укрпошті, чим підтримаєте вітчизняне газетодрукарство.
Розважайтеся.
не знаю, була російька за замовчуванням, я шукала щоб змінити мову.
а тим часом я вже років 15, якщо питають при реєстрації, все українською обираю.
P.S. ну от негарно так відповідати, якщо то не відповідає дійсності! Щойно знайшла сайт на телефоні, все російською мовою, і Кидстафф, і Советчица, весь інтерфейс!
якщо б ви не написали що за замовчуванням українська, я б того і не знала що досі російська.
муха в кедах• 02 марта 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ще раз:ми у себе вдома ,в Україні.
Ещё раз: вы на сайте, который изначально имел собственное имя на русском языке. В меню есть автор языка, админы все для этого сделали. Это ваш выбор общаться на сайте, у которого собственное имя, читайте торговая марка (она кстати запатентована) на русском языке.
Вообще не факт• 02 марта 2023
Авторе, дякую за цю тему! Мені дуже не вистачає саме ’порадниці’. Не хочу заходити на совєтчіцу...
Козяка-маляка• 02 марта 2023
Ответ дляРепетиторша
О ,сьогодні ще й про рос.мовних військових не згадали. 🙈
Репетиторша• 02 марта 2023
Ответ дляЕлена1265
Самое исчерпывающее пояснение
ОченьПриятно-Царь• 02 марта 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Хіба ви знаєте, що все в цьому світі взаємопов´язано?
Марфа Українівна• 02 марта 2023
Ответ длякнопкодав
Ущемление только здесь у людей , в жизни этого нет и в чатах других тоже .
Так и я о чем . Нигде такой агрессии не вижу , только здесь
муха в кедах• 02 марта 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Смените язык в меню. Кто хотел, у того интерфейс на украинском
Маша хороша• 02 марта 2023
Ответ дляНапланетянка
Для чого мені гугл. Все хороше нам Совіти принесли , он мова яка люди не можуть іншою ніяк, тільки совітскою.
кнопкодав• 02 марта 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Денюжку платят, за це :))
Мы донатим , помогаем , а они зарабатывают . Кто как может так сказать 🤷♀️
ОченьПриятно-Царь• 02 марта 2023
Ответ дляРепетиторша
не треба перекручувати!
у вас хтось воює? у мене брат, військовий з 2014 року. Переходять і там активно на українську, і він також зі мною вже українською розмовляє. Але в них там часу немає, а в тилу що людям заважає?
на нулі тільки по мові іноді і відрізниш ворога. Якраз коли вилазки чи щось таке, то вони про це добре знають.
Марфа Українівна• 02 марта 2023
Ответ дляРепетиторша
Отож. У меня два друга на нуле. Один на нашем полтавском суржике говорит и пишет , другой на русском . Эти парни оба на нуле !!! Пока тетки сидят сытые и в тепле и рассказывают кому на каком языке общаться . Если честно задолбали
Бесконечность-не предел• 02 марта 2023
ну так это же великоразумная автор даже поиронизировала я мол создала тему а вы сербайте мои помои
Козяка-маляка• 02 марта 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Офіційна мова росіі -російська.
І оті представники тої рос.сьогодні вбивають ,ґвалтують,забирають у полон наших синів і дочок.Знищують усе дороге нам до болю. А деяким знову»какая разніца».
Пушка заряжённая• 02 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
То питання до адміна :)
Так він сказав, що нема такого у них
Пушка заряжённая• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
(с) мужчина в самом расцвете сил!
Женат, трое детей.
Отак завжди