Советничаю тут• 01 марта 2023

адміни, час настав!!! Порада щодо "Порадниці";)

В ГОЛОСУВАННІ ОБЕРІТЬ 2 ВАРІНТИ - один про мову сайту, а інший про інтерфейс за змовченням.
_____________________________
Минуло більше року після повномасштабного вторгнення кацапів в Україну. І навіть ті, хто залишалися російськомовними, потихеньку усвідомили, що в Україні рос.мова залишиться, але як атавізм...
Особисто, я против розпалювання ворожнечі з приводу мовного питання.
Але порадниця на те й порадниця: ДАЮ ПОРАДУ
вже остаточно ПЕРЕЙМЕНУВАТИ советчицу НА ПОРАДНИЦЮ...
Так, хтось писав, що можна якось обрати мову...
Але ж погодьтеся, трохи дивно, що за змовчуванням інтерфейс йде російською.
Та й коли буде за змовчуванням українсько, прагнучим людям простіше буде українізуватися.
Отож, опитування:
Результат:
вже голосів: 1966
706 (35.91%) За перейменування
446 (22.69%) Замініть осн.інтерфейс на укр.
308 (15.67%) хай буде як є
238 (12.11%) Залиште рос.назву
156 (7.93%) Залиште рос.інтерфейс як осн.
112 (5.7%) мені пофіг
Admin• 02 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
Треба читати правила внутрішнього трудового розпорядку, що Вам можна, а що ні на робочому місці.
Тю, то перша ночі, яка робота? Ми тут з дівчатами спілкуємося, насіння лузаємо.
А, забув, нема в нас ’трудового розпорядку’бо це ж не робота- це мрія та чиста любов!
Мама девчонок• 02 марта 2023
Ответ дляПодставка для припева
почему мне так смешно сейчас
Так задумано
Козяка-маляка• 02 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
це не русизм, русизм це ’на українській’

Але в будь-якому випадку, ця маніпуляція зайва: по-перше, ви не знаєте, чи хоче людина чистоти,
а по-друге, позбавлення від русизмів потребує часу, практики, і помилки - це нормально
Ну про чистоту української мови завжди волають расейськомовні.
Кацапська методика працює .
opium_black• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
Бачу ви додаєте нік нейми. Можливо ми будемо пропонувати щось нове?
Маруська Му• 02 марта 2023
Я проти!
дамаБезСобачки• 02 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
то було давно.. я не бачу майбутнього рос.мови в Україні..
так, її скоріш за все ніхто не буде забороняти (бо Україна толерантна країна), але як Ви уявляєте назву советчица через пару років? я - ніяк... тому, таки почала і контент свій українською, хоч рік не могла дозріти переходити на укр.мову при створені контенту.. і книгу таки вже пишу українською...хоч тематика популярна, але все одно російською ж в Україні не видати ж книгу..
Вот именно, ’контент СВІЙ’. Поэтому пишите как хотите, делайте что хотите, но не нужно указывать другим, что им делать. Создайте свой собственный сайт и устанавливайте там свои правила
ОченьПриятно-Царь• 02 марта 2023
Ответ длямуха в кедах
Мабуть треба для таких как автор, закріпити вашу відповідь на головній сторінці. Ну не перша ж тема ...
якщо не перша, отже є запрос! і він лише збільшується.
Admin• 02 марта 2023
Ответ дляЛижТолько
вспомнилось: ’де нам з вами чай пити, ми й сьорбать по-вашому не вміємо!’
не чув раніше, дякую!
Mrs.Ochmonek• 02 марта 2023
Ответ дляopium_black
По типу для дітей. Це ж мамский форум. Мені здається, торговий майданчик був раніше й більше торгували дитячим.
Я теж думала, що ’дитячі речі’, але ж речі, шмотки - то stuff
Kidstuff мало б бути тоді?
Може з самого початку закралась помилка?
Маурита• 02 марта 2023
Дякую за тему! Мені й невідомо було, що мову інтерфейсу можна змінити. Власники глибоко сховали можливість зміни))) На нормальних сайтах кнопкп зверху висить.
ЛижТолько• 02 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Пономарів, звичайно.
Який письменник?? Погугліть. Навіть не думала, що хтось не знає цього мовознавця. Він зовсім недавно помер
я про письменника Степана Васильченка
Репетиторша• 02 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
Лучше скажите админу кратко:
Мама девчонок• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
Тоді пишіть з власного акаунта, а не з адмінського.
Козяка-маляка• 02 марта 2023
Ответ дляПодставка для припева
Мне не нравится принудиловка
Вас до чого змушують ?
Admin• 02 марта 2023
Ответ дляopium_black
То краще окрему тему створити. Ми завжди тільки ЗА!
ОченьПриятно-Царь• 02 марта 2023
Ответ дляЛижТолько
чому такі принципові, як автор, лише рік тому прокинулися? що заважало українською писати до того?
дивне питання, дійсно, і чого ото рік тому інакше було, нічого ж не сталося.....
Репетиторша• 02 марта 2023
Ответ дляЛижТолько
А что за источник?) Не помню)
Бесконечность-не предел• 02 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
он защищается.я б тоже так делала на его месте
Admin• 02 марта 2023
Ответ дляМаурита
То нормальні люди як заходять вперше- то воно прямо під носом. Але якщо вже пішли далі, то все шукайте в меню!
Козяка-маляка• 02 марта 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
чому я в україні маю ОБИРАТИ українську?
має бути навпаки- обирайте собі російську!
+100000
Леплю из пластилина• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
А якщо серйозно - скільки то щастя коштує? Гадаю ентузіастів хто б за то взявся можна було б знайти.
Ну коли дозрієте до тієї стадії русофобії до якої треба.
кнопкодав• 02 марта 2023
Ответ длямуха в кедах
Автор, где же вы?
Как где .. с веником видать уже парится .. ой пардона миється
opium_black• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
Мороженая курица - було таке?
Потрібно на вихідних, або в п´ятницю, я створю тему. Це буде прикольно))
Марфа Українівна• 02 марта 2023
Я из русскоязычной семьи , но мову знаю отлично и могу писать на ней в сто раз грамотнее, чем многие здешние мовнюки( извиняюсь , но другого слова для таких подобрать не могу) . Говорю и пишу на русском , так мне удобнее, так могу ярче выразить эмоции , при этом гаджеты у меня на Украинском языке .Мне так нравится . Я так хочу . И очень не люблю когда мне что либо насильно навязывают . Хочется сделать все наоборот . Моя полностью русскоязычная дочь перешла на украинский, я с ней общаюсь по разному , зависит от настроения , чаще суржиком . И мне нравится слышать от нее мову . Но ее никто не заставлял . А автор надеюсь будет последовательна и в качестве доказательства своей последовательности , пусть сидит и редактирует свои 28 тем с русского на украинский .
Леплю из пластилина• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
А расєйські можна усі прибрати?
Елена1265• 02 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
А адмінам на адмінів можна скаржитись? Неприпустимо відповідати в такому тоні.
Тим більше, якщо Ви адміністратор.
У меня тоже этот вопрос возникал))
Но в правилах нет ответа, что делать, если админ нарушает правила
Так что, похоже, принять и терпеть либо отказаться от сайта
Mrs.Ochmonek• 02 марта 2023
Ответ дляЛижТолько
я про письменника Степана Васильченка
Мовознавець цитує письменника. Як приклад. Але і без прикладів це вчилось у школі на уроках мови.
Зараз у правописах теж нічого не змінилось з цього приводу.
Admin• 02 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
Правилами заборонено два! Чим Вам адмінський не вгодив? Вважаєте мені нема шо сказать? Тут більшість навпаки радіє коли я пишу, тому не соромтесь, підходьте ближче.
Мама девчонок• 02 марта 2023
Ответ дляЕлена1265
У меня тоже этот вопрос возникал))
Ніжно люблю наш сайт. Не можу відмовитись. Це вже залежність
Репетиторша• 02 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
А Вы все не уйметесь?