Семенна Семеныч• 02 марта 2023
Ви примушуєте колишнього проводити час з дітьми?
Якшо діти ще маленькі, вони хочуть проводити час з татом, сумують за ним. Але так званому батьку це не потрібно. Він може побачитись раз на місяць на годину і все.
Ви б заохочували, шукали б можливість, як вмовити батька проводити час з дітьми?
Я розумію, що це не нормально (як поведінка батька, так і бажання змусити проводити час із дітьми). Але шкода дітей, які не розуміють, що сталось із татом, чому він не проводить з ними час
Тоскующая• 02 марта 2023
Я б знайшла, що сказати дітям, чого батько не приходить. Поїхав кудись далеко, тощо.
Але такому чмоні точно б не казала , що б йшов і був з дітьми.
Оловянный_Прагматик• 02 марта 2023
Моей дочке 14. Ее отец (мой бывший муж) видится с ней реже чем раз в месяц. Видеться с ней чаще я его не заставляю
Безпринципная• 02 марта 2023
Нет это бесполезно, я только потеряла кучу нервов и времени с вопросом почему? Как не общался годами с сыновьями так и не общается м…ак. Старшему уже и 18 исполнилось, младшему 14. Чем раньше смиритесь с его нежеланием тем лучше для вас.
Семенна Семеныч
• 02 марта 2023
Ответ дляБабушка-байкерша
Тут и нынешний муж не проводит время с детьми
Співчуваю
У нас з цього й починалось. Спочатку став правдами та неправдами видумувати причини, чому він не може (це було ще як жили разом). А як розіхались - за місяць один раз прийшов забрав деякі речі, сухо привітався і то тільки тому, що менша дитина вийшла подивитись на тата.
А до старшого у кімнату навіть не заглянув
У нас з цього й починалось. Спочатку став правдами та неправдами видумувати причини, чому він не може (це було ще як жили разом). А як розіхались - за місяць один раз прийшов забрав деякі речі, сухо привітався і то тільки тому, що менша дитина вийшла подивитись на тата. А до старшого у кімнату навіть не заглянув
Семенна Семеныч
• 02 марта 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
А як в них проходять зустрічі? Донька задоволена цими зустрічами.? Колишній радіє дитині?
Семенна Семеныч
• 02 марта 2023
Ответ дляGvenna
Принаймі, спробувала б.
Підліткам тато теж потрібен. Хлопцям...моєму 12, сумує. Я не те щоб змусила, але попросила взяти на тиждень до себе і він погодився. Ох і накаталась я з-за того одного єдиного тижня, одвозила і забирала дитину.
Так, тато потрібен дітям у будь-якому віці.
У колишнього чоловіка його біологічного батька в житті взагалі не було з двох років, виховував з трьох років відчим. І у колишнього через все життя пронеслась образа на свого біологічного батька. Та не дивлячись на те, що він пережив це - зараз веде себе схоже по відношенню до дітей: то він працює, то він спить, то ще щось…
Але діти щоб і малі, але все розуміють. Молодша дитина у свої чотири роки почала казати, що вона з ним не дружить (саме тому, що той ніяк себе не проявляє в житті дітей).
Бабушка-байкерша• 02 марта 2023
Ответ дляСеменна Семеныч
Співчуваю
Неприятно , что попадаются такие мужчины, но главное у вас есть ваши детки
Думы мои думы• 02 марта 2023
Нет, я не заставляла. От этого только хуже и детям и атмосфера в семье. Конечно, малые скучали, но я объяснила, что папа - взрослый, что он сам решает. Что наша задача предложить, а его - выбрать время и прийти. И если он не может, значит у него есть причины. В итоге - первые пару лет он виделся раз в месяц 2-3 часа. Иногда весь день. И далее - реже, реже, реже.
Время лечит и дети привыкли к этому.
Сейчас старшей 15, среднему - 10. Когда развелись им было 7 и 2 с хвостиком. С папой общение только по Вайберу раз в месяц, наверное. Точнее, сейчас (околого года) раз в неделю, так как у него онко. Дети это приняли и сами ему звонят раз в неделю. Ведь каждый звонок может быть последним
Время лечит и дети привыкли к этому.
]Mrs.Сексуальность[• 02 марта 2023
Я говорю нынешнему мужу, он больше времени проводит для себя чем для кого то вообще. На прошлой неделе вышел с ребенком прогулялся один раз...
]Mrs.Сексуальность[• 02 марта 2023
Дома только дерутся ( игры у них такие) , шум разведки не более....честно бесит...хотелось бы чтобы больше ребенком занимался чем телефоном после работы. Работа у всех есть...
вкрации• 02 марта 2023
Дивлячись , який він батько, як ставиться до дітей. Дочку з днем народження наш привітав словами, що їй потрібно розраховувати на себе. Це слова типу люблячого головного чоловіка в її житті. Звичайно, ніяких подарунків. І це з 16 річчям. То після цього ніякого спілкування, бо воно буде тільки шкодити. Сказала, що у тата трохи дах поїхав після війни, буває, хай лікується. По суті так і є. Не хочу, щоб донька вважала таке ставлення нормою
не заставляю , но и не ограничиваю. Разошлись, когда малой было 4 года, сейчас ей 12...Он и тогда не знал, чем можно заниматься с ребенком, а сейчас тем более. Она воспринимает его только , как источник подарков..Не более. В принципе, за что боролся...то и получил. С ее же слов: не скучает , просто обидно, что не приходит. С начала войны...не приходил 8 месяцев: живем в одном городе, 40 минут на такси
Оловянный_Прагматик• 02 марта 2023
Ответ дляСеменна Семеныч
Он видится с ней у нас дома. Приезжает на пару часов. Она вроде рада этим встречам. Он вроде тоже рад
Найщасливіша• 02 марта 2023
Ответ дляСеменна Семеныч
Співчуваю
Жесть. І як ви такого зможете змусити чи заохотити?
Найщасливіша• 02 марта 2023
Наш спермодонор про дітей згадав коли їх стало 20+. І тепер ще й обурюється що донка його ігнорує, він бач її не ображав.