Дівчата,дуже сподобалась каблучка, проголосуйте, будь ласка,чи варто купувати. Золото) ціна питання 8500грн
Результат:
вже голосів:
74 (65.49%)
Ні
39 (34.51%)
Так
ФФФФристайла• 02 марта 2023
Ну як можна щось порадити? От скажіть... Ми ж не знаємо Ваших фінансових можливостей. Чи це досить вільні 8500 грн, чи вони з ’останніх’, але саме таку символічну каблучку дуже хочеться.
Ответ дляФФФФристайла
ви мене трішки не так зрозуміли) я мала на увазі саму каблучку як виріб,чи подобається, а не питання в коштах
ПультОт_БМВ• 02 марта 2023
Подобається, але я такі бачила дешевше. Так багато за таку каблучку не платила б.
Ответ дляПультОт_БМВ
є такі з медзолота по 500грн, я ношу тільки золоті прикраси,тому і така ціна, ну звісно ж все залежить від ваги
СкрипяСердцем• 02 марта 2023
Ответ дляSo_so
Не совсем моё. Я бы за 4900 вот такое в Сове купила).
Вы ее примерьте сначала . Мне не зашла , толстая, пальцы сильно разъединяет
Карапулька• 02 марта 2023
Не знаю, мені здається грубою(
Із патріотичної тематики прикрас дуже подобається колоски та їх варіації. Жіночно, як на мене)
Карапулька• 02 марта 2023
Ответ дляПес Патрон
Может это конечно и тренд, но выглядит грубо
Майже одночасно
Дама-мадама• 02 марта 2023
Мені подобається
Широкі взагалі люблю і ношу сама. ЗВісно, треба приміряти, щоб на пальчиках гарно виглядало, але широкі - дуже стильні
тоненькі - не те!
Красотка Дениза• 02 марта 2023
Очень красивая! Но,мне кажется, нужно мерять, Широкие кольца не всем идут. Если вы уверены,ой,ну,она такая классная!Берите!
LIANA171185• 02 марта 2023
Себе бы не купила,не мой стиль.Но если вам нравится,то берите.Но сначала хотя бы прикиньте,как она на руке смотрится.
тяжкаялюдина• 02 марта 2023
Візуально мені подобається. Як вираження патріотичних почуттів краще б зробила донат на таку суму.
Ответ длятяжкаялюдина
вам ніхто не заважає зробити такий донат
Нерадистка Кэт• 02 марта 2023
Якщо довгі худі пальці то варто, а на короткі грубі дуже погано виглядає( В подруги є така каблучка в сріблі, дуже гарно на її тонких пальчиках, а на моїх сардельках жесть(