Карусель-весель• 02 марта 2023
Покупні соуси з мʼясом в складі
Всім привіт!
Бачила нові соуси в магазині, кислосолодкий зі шматочками курки. це напевно трохи дивно, що соус вже йде з мʼясом.
Мій чоловік би напевно одразу купив би його, бо для нього мʼяса ніколи багато не буває, але я іншої думки.
Як вважаєте чи може мʼясо бути в готовому соусі? і чи буває забагато мʼяса?))
Отчебучкина• 02 марта 2023
Так, нормально. Правда, я не полюбляю соуси. Це як тушонка. Закривається з правильними спеціями та режимом. Чому ні?
Я інколи беру Баріла, дуже смачний соус.
Карусель-весель
• 02 марта 2023
Ответ дляОтчебучкина
мій чоловік каже, що мʼясо з будь якої несмачноʼ страви зробить смачну))
Отчебучкина• 02 марта 2023
Ответ дляКарусель-весель
Ваш чоловік м’ясний
Карусель-весель
• 02 марта 2023
Ответ дляОтчебучкина
Ваш чоловік м’ясний
так, тому й напевно візьму йому той соус наступного разу.
хай їсть своє мʼясо всюди.