Позитивна• 02 марта 2023

Делікатне питаннячко. Зміна харчування і виділення

Відрегулювала своє харчування ближче до правильного, і на 7 день у мене з´явилися дивні виділення. Може це бути пов´язане з недобором по калоріях? До гінеколога на наступний тиждень.
Солнечный день• 02 марта 2023
Правильное питание богато витаминами, мэ и обеспечивает основной метабооизм.

автор Позитивна • 02 марта 2023
Ответ дляСолнечный день
Тобто це реакція організму на перелашнування?
Солнечный день• 02 марта 2023
Ответ дляПозитивна
Не думаю. Скорее на то, что питание неправильное.
Горизонтальный самовар• 02 марта 2023
Дивні виділення це що?
МинерАлочка• 02 марта 2023
а як так що у вас в одному рядку правильне харчування та мало ккал?
і навряд виділення пов´язані з харчуванням, бо замало часу пройшло, ви ж не рік недоїдаєте..
Куда ж без меня• 02 марта 2023
У меня наоборот. Месячных не было 6 месяцев. Подписалась на марафон, через две недели пошли месячные…я такая радая, думала уже климакс окончательно настал
автор Позитивна • 02 марта 2023
Ответ дляСолнечный день
Свіжі овочі, варене м´ясо, рибка, яйця, каші. Просто по калоріях споживання до 1000. Раніше 3000-4000 кКал.
Солнечный день• 02 марта 2023
Ответ дляПозитивна
Понятно. Оба варианта нездоровые крайности из которых не выйдет ничего хорошего.