николай-3ae3• 02 марта 2023

Какая отговорка лучше всего, чтобы не поздравлять женщин с 8 марта?

Бауди на ауди• 02 марта 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ну то побутові обов´язки ж теж пополам, ти в курсі?
Ти туалет миєш, а вона ванну.

Ти дитину в садок ведеш, а вона ввечері за молоком в магазин заходить.
Ти ліжко перестилаєш , а вона зеркало миє.
Ти борщ вариш , а вона м´ясо запікає.

А то чомусь РАВНОПРАВІЄ згадують тільки коли ЖЛОБИСЬКО грошей не має на подарунок.
Плюсуюсь

автор николай-3ae3 • 02 марта 2023
Ответ дляБауди на ауди
А рожать и ходить беременность вы тоже будете равноценно? Быт равноценно? Дети? Уроки? И да, у нас в большинстве у мужчин и женщин зарплаты не равноценные. Так где вы ее увидели, равноценность-то?)
Мужчина детей всю жизнь вынашивает, а женщина всего лишь 9 месяцев.
Мао_Мяо• 02 марта 2023
Ради таких дурацких тем зарегился на Советчице?
Еще и ’’николай’’ с маленькой буквы...
Точно, троль
Козяка-маляка• 02 марта 2023
Ответ дляниколай-3ae3
Чоловік все життя виношує тільки своє ЕГО.
автор николай-3ae3 • 02 марта 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Взагалі то .

А сексу то хочеться, правда?
І хочеться його так, щоб надурняк.
Щоб і подарунки не дарувати, і не ходити нікуди.
Просто секс.
Я с сексом могу потерпеть.
Козяка-маляка• 02 марта 2023
Ответ дляниколай-3ae3
Я с сексом могу потерпеть.
Ну то й правильно.
Якщо ти жлоб, то твоя краща подруга -права рука.
Їй подарунки не потрібні. В ресторан водити не треба. Ніяких затрат.
Твій ідеальний вибір.
Бауди на ауди• 02 марта 2023
Ответ дляниколай-3ae3
Страшное дело. Да ещё и регулярно от них избавляются. Бедные и как вы это выносите
Бауди на ауди• 02 марта 2023
Ответ дляниколай-3ae3
Я с сексом могу потерпеть.
Так терпите и дружите с правой/левой рукой. Смотрите, сколько плюсов - деньги целы, подарков дарить не надо, времени свободного хоть отбавляй. Ну прелесть же, живи и радуйся. В чем вопрос?)
автор николай-3ae3 • 02 марта 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ну то й правильно.
Твій ідеальний вибір.
Сказали же здесь умные женщины, что 8 марта уже не будет. Этот праздник уже не актуален.

автор николай-3ae3 • 02 марта 2023
Ответ дляБауди на ауди
На недельку уйду в подполье, потом все по новой, будут девки и много девок.
Джем Шакіри• 02 марта 2023
Боже сохрани от такого мужчины
Бауди на ауди• 02 марта 2023
Ответ дляниколай-3ae3
С таким жлобством не будет. Разве что днище из низшего слоя. Вы себя тоже к нему причисляете?) Ааа, девки. Ну да, девки будут, это потолок 😂
автор николай-3ae3 • 02 марта 2023
Ответ дляБауди на ауди
Я волне могу подарить носки, гель для бритья и даже платочек.
Козяка-маляка• 02 марта 2023
Ответ дляниколай-3ae3
ЖЛОБИСЬКО.
ти тільки потім не ний, що нормальних жінок немає.

Бо нормальні себе поважають. І з таким як ти стосунків не матимуть.
автор николай-3ae3 • 02 марта 2023
Ответ дляКозяка-маляка
ЖЛОБИСЬКО.

Та були у мене вже якi хочешь... Менi не 20 рокiв
Козяка-маляка• 02 марта 2023
Ответ дляниколай-3ae3
Звичайно були.
І ще будуть.
Правда нормальних не було. Ну то таке.

А не 20 років, а живеш сам.
І чого б то?

Бо всі вони.... Які? Не такі?
І чого б то?
Dr.Koshka• 03 марта 2023
Так як 8 березня - міжнародний день боротьби за права жінок, то скажіть їй, що будете її вітати тільки якщо вона феміністка.
А феміністка ну прям 100% з вами спілкуватися ніколи б не стала.
За лайфхак не дякуйте.