Леди на мопеде• 03 марта 2023

Хвилювалочка

Что, сегодня никто не волнуется? Тогда просто пятничные посиделки
Kvitkaliliia• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Я тоже думаю, но пока не иду
А я пообіцяла в 10 забрать якщо що

LudaSHS• 03 марта 2023
Ответ дляirina _d
Привет! Да мы лентяи, во вчерашнюю пошли все)
А я то думаю где все
Вчера на советчице меня вечером не было.
alena2013• 03 марта 2023
Ответ дляНе_в_вашем_вкусе
хто пояснить звідки взагалі взялось це ’хвилювалочки’??
Девушка здесь есть, зовут Алла. В первые тревоги нервничала сильно и создавала темы. А потом советчица под ником crystal создала тему во время тревоги под названием ’хвылювАлочка’.
irina 2709• 03 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Теж актуально. А то в мене в холодильнику тільки котлети, творог і курячий бульйон
В мене кефір,молоко, ковбаса , яйця, усьо...
alena2013• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Хвилюємся. Я лежу хвора. Русні п…да. На це мені сил вистачить, послати їх.
Выздоравливайте побыстрее!
Не_в_вашем_вкусе• 03 марта 2023
Ответ дляalena2013
дякую що пояснили)
mmi583@mail.ru• 03 марта 2023
Ответ дляalena2013
Выздоравливайте побыстрее!
Дякую. Не знаю де цю бацилу підчепила. До лікаря після обіду. Башка аж відвалюється а зо можна випити не знаю. Парацитамол? Але ж він від температури

alena2013• 03 марта 2023
Ответ дляНе_в_вашем_вкусе
дякую що пояснили)
Нема за що))
Inna Medvetska• 03 марта 2023
Ответ дляirina 2709
А, такий набір в мене теж є
Але щось готувати треба все одно
Амарилис• 03 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Загадка: За свічкою бігають білі овечки.
Хто б пояснив логіку відповіді.
Inna Medvetska• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Він від всього
alena2013• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
А есть горячие чаи дома? Но они тоже с парацетамолом. Зато облегчат состочние. Если нет, пейте парацетамол.
Байрактарочка• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Він не тільки від температури, а ще й знімає запалення, симптоми хвороби, головний біль і тп. В усіх порошках від простуди (типа терафлю, фармацитрон) є парацетамол.

В мене теж є прояви застуди, зараз бахну парацетамол.

Одужуйте!
автор Леди на мопеде • 03 марта 2023
Ответ дляalena2013
Мне тоже от них легче, чем просто от парацетамола. Правда, пью теплым, горячее не могу
Yegonyashka• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
мефенаминка отлично помогает
Inna Medvetska• 03 марта 2023
Ответ дляalena2013
Дівчина вагітна, якщо не помиляюся. Не впевнена, що ці чаї можна вагітним. Доза парацетамолу там коняча
Yegonyashka• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
ой, сори, про беременность не прочитала
irina _d• 03 марта 2023
Ответ дляirina 2709
Всем приветик, помыла голову, думаю, чем сегодня своих кормить 🤔
Если куплю сыворотку, то хочу окрошки сделать, давно не делала, а сегодня с утра постоянно выпадает реклама огурцов в Сильпо, нагнали аппетит на окрошку мне)
mirka-milka• 03 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Доброго
Миги в рф
Надеюсь скоро отбой, на них не реагирую уже.
Доброго,так з білоршки?

8ludasha• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Мефенаминка творит чудеса. Она еще и противирусная. Головную боль и мышечную отлично снимает. Но действует не через 30 минут, а через несколько часов.
Zelenkа• 03 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Доброго
Миги в рф
Аналогічно, пофіг стало давно)
Yellow berry• 03 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Хто б пояснив логіку відповіді.
Зустріла ще варіант ’ по свічці бігають білі овечки’. Шукаю загадки для дитини, а тут сама не здогадалась, поки відповідь не прочитала)
Inna Medvetska• 03 марта 2023
Ответ дляYellow berry
І що це?
Бо я не здогадалася.
Тінь?
irina _d• 03 марта 2023
Ответ дляYellow berry
А какая разгадка?
Алёна-01• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Парацетамол можна.
Я п´ю коли голова болить
rybka21• 03 марта 2023
Всім хто снідає - смачного
Амарилис• 03 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Так ото ж і кажу, хто б пояснив). Бо моєї фантазії не вистачає на овець зі свічкою, а вона в мене ого-го.
Nasta9019• 03 марта 2023
У ліжку ще. Чоловік вже давно встав, погудував старших та найменшу, зробив необхідне їй. Посадив на навчання. У мене сьогодні вихідний
автор Леди на мопеде • 03 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
И я не знаю, что готовить... есть борщ, большая кастрюля и рис вечером отварила. Капусты натушить, что ли.. а малой все этт не ест
Мария32_22• 03 марта 2023
Так що там ? Просто підняли в повітря ? Чи щось страшніше ? В новинах не бачу нічого