Что, сегодня никто не волнуется? Тогда просто пятничные посиделки
Kvitkaliliia• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Я тоже думаю, но пока не иду
А я пообіцяла в 10 забрать якщо що
irina 2709• 03 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Теж актуально. А то в мене в холодильнику тільки котлети, творог і курячий бульйон
В мене кефір,молоко, ковбаса , яйця, усьо...
Не_в_вашем_вкусе• 03 марта 2023
Ответ дляalena2013
Девушка здесь есть, зовут Алла. В первые тревоги нервничала сильно и создавала темы. А потом советчица под ником crystal создала тему во время тревоги под названием ’хвылювАлочка’.
дякую що пояснили)
mmi583@mail.ru• 03 марта 2023
Ответ дляalena2013
Выздоравливайте побыстрее!
Дякую. Не знаю де цю бацилу підчепила. До лікаря після обіду. Башка аж відвалюється а зо можна випити не знаю. Парацитамол? Але ж він від температури
Inna Medvetska• 03 марта 2023
Ответ дляirina 2709
А, такий набір в мене теж є
Але щось готувати треба все одно
Inna Medvetska• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Він від всього
Ответ дляmmi583@mail.ru
А есть горячие чаи дома? Но они тоже с парацетамолом. Зато облегчат состочние. Если нет, пейте парацетамол.
Байрактарочка• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Він не тільки від температури, а ще й знімає запалення, симптоми хвороби, головний біль і тп. В усіх порошках від простуди (типа терафлю, фармацитрон) є парацетамол.
В мене теж є прояви застуди, зараз бахну парацетамол.
Одужуйте!
Ответ дляalena2013
Мне тоже от них легче, чем просто от парацетамола. Правда, пью теплым, горячее не могу
Yegonyashka• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
мефенаминка отлично помогает
Inna Medvetska• 03 марта 2023
Ответ дляalena2013
Дівчина вагітна, якщо не помиляюся. Не впевнена, що ці чаї можна вагітним. Доза парацетамолу там коняча
Yegonyashka• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
ой, сори, про беременность не прочитала
mirka-milka• 03 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Доброго
Миги в рф
Надеюсь скоро отбой, на них не реагирую уже.
Миги в рф
Доброго,так з білоршки?
Ответ дляmmi583@mail.ru
Мефенаминка творит чудеса. Она еще и противирусная. Головную боль и мышечную отлично снимает. Но действует не через 30 минут, а через несколько часов.
Yellow berry• 03 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Хто б пояснив логіку відповіді.
Зустріла ще варіант ’ по свічці бігають білі овечки’. Шукаю загадки для дитини, а тут сама не здогадалась, поки відповідь не прочитала)
Inna Medvetska• 03 марта 2023
Ответ дляYellow berry
І що це?
Бо я не здогадалася.
Тінь?
Бо я не здогадалася.
Тінь?
Ответ дляInna Medvetska
И я не знаю, что готовить... есть борщ, большая кастрюля и рис вечером отварила. Капусты натушить, что ли.. а малой все этт не ест
Мария32_22• 03 марта 2023
Так що там ? Просто підняли в повітря ? Чи щось страшніше ? В новинах не бачу нічого