Что, сегодня никто не волнуется? Тогда просто пятничные посиделки
Kvitkaliliia• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Свекровь освоила смартфон, теперь закидывает открытками и видео. Доброе утро пришла весна, зима ухади и тд... Отберите у бабушки телефон
Ви, головне, не відповідайте. І вона через деякий час втомиться
Ответ дляЛеди на мопеде
Моя мама категорично проти листівок з котиками/ собачками, вайберів і інших плюшок смартфону. Вона ним користується як телефоном, і ще додатки банків.все інше її не цікавить . Каже : на все інше немає часу
mmi583@mail.ru• 03 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Коли я була вагітна, і захворіла на грип, врач дозволяв ацеталсаліцилову кислоту, більше нічого. Одужуйте!
Я ще дурбецало залізла в нет, начиталас валив грві на дитину, тепер і спати не можу. Чоловік свариттся каже на хрін ти те все читаєш? Тобі що легше стане? Цей телефон хоч викинь
Ответ дляKvitkaliliia
Молчу як партизан в засаде)
Kvitkaliliia• 03 марта 2023
Щось довго не дають відбій. Я вже і в школу зганяла. Дитина вже вважає, що вихідні почалися
Kvitkaliliia• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Молчу як партизан в засаде)
В мене теж таке було. З часом припинила, тільки на свята обмінюємося картинками, бо мені не хочеться взагалі дзвонить
Ответ дляKvitkaliliia
Я нет... хочется в тишине побыть. Но еще есть надежда, что хоть один урок будет
Мария32_22• 03 марта 2023
Дівчата а ніхто не знає чому зараз через приват 24 не можна мобільний Київстар поповнити ? Пише Поповнення даного оператора тимчасово закрито
knopkakyev• 03 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Та наче на цьому тижні пробігала.
Дякую! Мабуть пропустила
mmi583@mail.ru• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Ой, я вас розумію. В мене мама таке витворяла. Тоді я їй скащала, що не треба мені пересилати всю ту ахінею яку їй шлють і її групах. Ну шоб ви розуміли вона вихователь і в них оце куча груп і всі олин одному щось шлють, щей пенсіонерське якесь
Yellow berry• 03 марта 2023
Ответ дляGupa
Привіт, працюю, вирішила заточити банан і привітатись!
Як ся маєтесь?які плани на вихідні?
Хочу подивитись Мавку, підтримати вітчизняного виробника
Kvitkaliliia• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
В нас більшу частину дітей забирають і тоді, як в дитячому садку: обідки, що мама не забирає
8 клас (
Belosnezka1980• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ви така молодець, що читати навчились!
Yellow berry• 03 марта 2023
Ответ дляScylla
Конвалія? Тоді краще ’по свічці’)
Близько) Овечки ще котиками називають)
mmi583@mail.ru• 03 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ви така молодець, що читати навчились!
Сама в шоці
ВасильевнаЯ• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Я своей прямо сказала , не бесите меня такими открытками, правда пришлось раз 5 повторить. Зато когда она мне в первые дни войны прислала какую то херню, типа перешли ее 10 человекам, иначе вечером произойдет у тебя что то страшное и это в тот день когда бомбили. Я была в магазине как раз, как прочитала и меня понесло. Причем раньше я тоже ей говорила, не шлите мне такого, но там хоть безобидный текст был, типа не будет любви или денег, если не перешлешь, четко же сказала несколько раз, что я такой херней не занимаюсь. Но прислать такое в войну.... Я так орала на нее по телефону, что народ был в шоке и в конце пожелала чтобы что то плохое случилось у того, кто ей это прислал и поскорее. Больше не шлет.
Yellow berry• 03 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Хай потішиться)
ksusha1155• 03 марта 2023
Ответ дляМария32_22
В них іноді глюк, за годинку спробуйте знову.
Belosnezka1980• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Сама в шоці
Треба сказати Вашому чоловіку, щоб Вам на телефон поставив батьківський контроль)
knopkakyev• 03 марта 2023
Ответ дляalena2013
Недели две назад она была в теме.
Вот где-то тогда, а может ещё раньше видела и потом нет
Kvitkaliliia• 03 марта 2023
Ответ дляirina _d
Мои вчера ходили, сказали классный мульт
Да? Дякую)
Варто і собі глянути, поки надворі немає ніякої роботи
Inna Medvetska• 03 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Да? Дякую)
А ми з донькою на Астрікса і Обелікса збиралися, але ніяк не дійдемо, а зараз це і ці тривоги незрозумілі часто