Леди на мопеде• 03 марта 2023

Хвилювалочка

Что, сегодня никто не волнуется? Тогда просто пятничные посиделки
Scylla• 03 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Взагалі ні))) Підказую, весна, рослинка
Конвалія? Тоді краще ’по свічці’)

Kvitkaliliia• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Свекровь освоила смартфон, теперь закидывает открытками и видео. Доброе утро пришла весна, зима ухади и тд... Отберите у бабушки телефон
Ви, головне, не відповідайте. І вона через деякий час втомиться
ok1904• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Моя мама категорично проти листівок з котиками/ собачками, вайберів і інших плюшок смартфону. Вона ним користується як телефоном, і ще додатки банків.все інше її не цікавить . Каже : на все інше немає часу
mmi583@mail.ru• 03 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Коли я була вагітна, і захворіла на грип, врач дозволяв ацеталсаліцилову кислоту, більше нічого. Одужуйте!
Я ще дурбецало залізла в нет, начиталас валив грві на дитину, тепер і спати не можу. Чоловік свариттся каже на хрін ти те все читаєш? Тобі що легше стане? Цей телефон хоч викинь
автор Леди на мопеде • 03 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Молчу як партизан в засаде)
Kvitkaliliia• 03 марта 2023
Щось довго не дають відбій. Я вже і в школу зганяла. Дитина вже вважає, що вихідні почалися
Kvitkaliliia• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Молчу як партизан в засаде)
В мене теж таке було. З часом припинила, тільки на свята обмінюємося картинками, бо мені не хочеться взагалі дзвонить

автор Леди на мопеде • 03 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Я нет... хочется в тишине побыть. Но еще есть надежда, что хоть один урок будет
Мария32_22• 03 марта 2023
Дівчата а ніхто не знає чому зараз через приват 24 не можна мобільний Київстар поповнити ? Пише Поповнення даного оператора тимчасово закрито
knopkakyev• 03 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Та наче на цьому тижні пробігала.
Дякую! Мабуть пропустила
mmi583@mail.ru• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Ой, я вас розумію. В мене мама таке витворяла. Тоді я їй скащала, що не треба мені пересилати всю ту ахінею яку їй шлють і її групах. Ну шоб ви розуміли вона вихователь і в них оце куча груп і всі олин одному щось шлють, щей пенсіонерське якесь
Yellow berry• 03 марта 2023
Ответ дляGupa
Привіт, працюю, вирішила заточити банан і привітатись!
Як ся маєтесь?які плани на вихідні?
Хочу подивитись Мавку, підтримати вітчизняного виробника
ЛЮБА• 03 марта 2023
Доброе утро! Что то сегодня задрыхла))) кот пригрел , так тихо и хорошо, открываю глаза, карта красные блоховозки летают ….
irina _d• 03 марта 2023
Ответ дляrybka21
це з серії як про поштову марку - чтоби спєрєді погладіть, надо сзаді полізать
Это не марка, а конверт)
Kvitkaliliia• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
В нас більшу частину дітей забирають і тоді, як в дитячому садку: обідки, що мама не забирає 8 клас (
Belosnezka1980• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ви така молодець, що читати навчились!
Yellow berry• 03 марта 2023
Ответ дляScylla
Конвалія? Тоді краще ’по свічці’)
Близько) Овечки ще котиками називають)
mmi583@mail.ru• 03 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ви така молодець, що читати навчились!
Сама в шоці
ВасильевнаЯ• 03 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Я своей прямо сказала , не бесите меня такими открытками, правда пришлось раз 5 повторить. Зато когда она мне в первые дни войны прислала какую то херню, типа перешли ее 10 человекам, иначе вечером произойдет у тебя что то страшное и это в тот день когда бомбили. Я была в магазине как раз, как прочитала и меня понесло. Причем раньше я тоже ей говорила, не шлите мне такого, но там хоть безобидный текст был, типа не будет любви или денег, если не перешлешь, четко же сказала несколько раз, что я такой херней не занимаюсь. Но прислать такое в войну.... Я так орала на нее по телефону, что народ был в шоке и в конце пожелала чтобы что то плохое случилось у того, кто ей это прислал и поскорее. Больше не шлет.

ksusha1155• 03 марта 2023
На роботі, вже ніхто не боїться. Всім привіт
irina _d• 03 марта 2023
Ответ дляYellow berry
Мои вчера ходили, сказали классный мульт
Vodoleya• 03 марта 2023
Ответ дляМария32_22
Вам терміново? Якщо так, давайте спробую з укрсиб, а ви мені перекинете.
alena2013• 03 марта 2023
Ответ дляknopkakyev
Всім, привіт!
До речі, а де Аллочка? Щось давно не бачила
Недели две назад она была в теме.
Yellow berry• 03 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Хай потішиться)
ksusha1155• 03 марта 2023
Ответ дляМария32_22
В них іноді глюк, за годинку спробуйте знову.
Belosnezka1980• 03 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Сама в шоці
Треба сказати Вашому чоловіку, щоб Вам на телефон поставив батьківський контроль)
knopkakyev• 03 марта 2023
Ответ дляalena2013
Недели две назад она была в теме.
Вот где-то тогда, а может ещё раньше видела и потом нет
Kvitkaliliia• 03 марта 2023
Ответ дляirina _d
Да? Дякую)
Варто і собі глянути, поки надворі немає ніякої роботи
Inna Medvetska• 03 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Да? Дякую)
А ми з донькою на Астрікса і Обелікса збиралися, але ніяк не дійдемо, а зараз це і ці тривоги незрозумілі часто
ЛЮБА• 03 марта 2023
я завтрак готовить , вафли венские приготовлю )))