Хочу барабульки• 03 марта 2023

Сестрі зраджує чоловік, не знаю що робити

Розумію що якщо розповім все повернеться проти мене.
Сестра за кордоном вже рік, чоловік тут знайшов собі коханку( це моя знайома).
З сестрою спілкуюся дуже добре , у них двоє дітей. Знаю як їй важко за кордоном, вона думає чим годувати дітей і навіть не підозрює нічого 😥. Якщо розповів, сестра сприйме це в штики, думаю перестане спілкуватися, а чоловік навішає що я брехуха і т.д. Хоча про зраду знаю не одна я.
В душі паршиво , не знаю як справитися з цим почуттям.
Не пью, не курю• 03 марта 2023
Сестра думаю і сама здогадується

Квітка папороті• 03 марта 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Командиры, вы как маленькая вечера в основном это сауна с девочками. Вы вчера родились
Так откуда столько «девочек»? Большинство ж заграницей
КараПузовна• 03 марта 2023
Ответ дляФея_3уровень
а права рука ампутована?
не все такое любят, он же пацаненок 12-ти летний
Скорая помощь• 03 марта 2023
Ответ дляДуболом
Закордоном?
Так. Дінка за кордон поїхала рік тому
Сиамская сороконожка• 03 марта 2023
Ответ дляКараПузовна
мужчинам вредно длительное воздержание, не знали?
А какая разница с физиологической точки зрения - подрочить и кончить или кончить в бабу, ещё и с рисками подхватить букет и необходимостью материальных вложений ?
Oksana-f9a3• 03 марта 2023
В мене на роботі колега знайшла собі чоловіка, він жінку за кордон відправив, навіть не ховаються(((
Глубоководная селедка• 03 марта 2023
Ответ дляКвітка папороті
Вы хотите к этим девочкам? Их хватает не переживайте
Я вся ваша• 03 марта 2023
Ответ дляКвітка папороті
Коллективно или по очереди одну.
Или вы верите в брезгливость мужчин?
Квітка папороті• 03 марта 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
И скольких вы за вечер успеваете обслуживать?

Фея_3уровень• 03 марта 2023
Ответ дляКараПузовна
От бідося.Не любе він.
То нехай напише дружині - як попадеться який араб - нехай не стримує себе.
Дуболом• 03 марта 2023
Ответ дляСкорая помощь
Так. Дінка за кордон поїхала рік тому
Наша Дінка на місці, не виїжджала) Кокер спаніель)
барабанщица• 03 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
И что тут такого? Каждый кузнец своего счастья
Дуболом• 03 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
І в мене подруга)
автор Хочу барабульки • 03 марта 2023
Ответ дляКараПузовна
Зараз в секс-шопах є різноманітні іграшки для чоловічих потреб, чи потрібно обов’язково тіло іншої жінки ?
Глубоководная селедка• 03 марта 2023
Ответ дляКвітка папороті
Удалено администрацией...
Фея_3уровень• 03 марта 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Коллективно или по очереди одну.
Или вы верите в брезгливость мужчин?
це волентери? чи професіоналки?
Дуболом• 03 марта 2023
Але і жінки не відстань, багато пишуть тут, що вертатися до чоловіків не збираються
chitay• 03 марта 2023
Ответ дляВареный лук
Для адептів- какой мужик будет год терпеть (таких багато, виявляється 🙀), якщо чоловік в ЗСУ, наприклад,- жінка теж може користуватись послугами інших чоловіків? Чи це тільки чоловікам можна? Просто цікаво
а якщо чоловік не в ЗСУ, - то жінці можна?
Скорая помощь• 03 марта 2023
Ответ дляДуболом

Инфотуфелька• 03 марта 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
ой, а расскажите подробнее...
*пошла за поп-корном*
Я вся ваша• 03 марта 2023
Ответ дляФея_3уровень
це волентери? чи професіоналки?
И те, и те.
И ЗСУшницы тоже.
Хватает всем, при желании.
Фея_3уровень• 03 марта 2023
Ответ дляДуболом
Та всяке буває.Багато ж жили так - -не подабається, але лінь розлучатись.
А тут спробували,що світ не перекинувся без чоловіка/дружини. І таки вирішують розлучитись.
Хата на мати• 03 марта 2023
Ответ дляА я на шпагате
ну от нехай і зберігають. Які претензії до чоловіків? Вона зберігає життя дітям, а він продовжує рід в Україні.
Ви свого не кинули?
Инфотуфелька• 03 марта 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Удалено администрацией...
конечно, всех этот вопрос очень волнует
вы ж за этим пришли сюда
Скорая помощь• 03 марта 2023
Ответ дляФея_3уровень
От бідося.Не любе він.
Так і не стримують себе і жінки. Чи ви думаєте, що всі такі цнотливі сидять і в інший бік не дивляться?
Limonka11• 03 марта 2023
Ответ дляА я на шпагате
На що розраховували жінки, які залишали своїх чоловіків в Україні?
Ну звісно, треба ж вдома пісун стерегти чоловікові, а діти перелякані то таке.
Вареный лук• 03 марта 2023
Ответ дляНе їм після шостої
П**нуху посмотрит, по***чит, если припрет, ото проблема. Онлайн пообщаются с женой. Обязательно на левую бабу лезть?
Ну Ви що, то просто Ви не знаєте фізіології чоловіків, таке говорите. 😹😹😹
Инфотуфелька• 03 марта 2023
Ответ дляВареный лук
а вы физиолог
или андролог
или кто
КараПузовна• 03 марта 2023
Ответ дляХочу барабульки
это точно не Ваше дело, пусть сестра домой едет, если семью хочет сохранить, не все мужики будут жить с искусственными вагинами
Фея_3уровень• 03 марта 2023
Ответ дляЯ вся ваша
И те, и те.
И ЗСУшницы тоже.
Хватает всем, при желании.
Цікаво. А звідки така інформація. Бо те що я знаю з перших вуст.
Що там де немає активних бойових дій - там дружини приїджають.
там де стріляють дуже - дрочать.