Где тут 0?• 03 марта 2023
А як ви навчились робити ремонт? Це ж все розуміти треба
в електриці,сантехнікі. А якщо будинок будувати то там взагалі капець, скільки всього врахувати треба.
Я така без помічна в цьому сенсі. Дивлюсь люди кухні роблять, щось там вираховують скільки см столєшниця, скільки фартух, скільки розеток, де ті розетки. І це ще навіть не санвузол з всими цими розводками.
А люди шурх, шурх командують бригадами будівельниками наче тих ремонтів вже десяток зробили.
Туди ж замовленя меблів, та дизайн інтерєру.
Джем Шакіри• 03 марта 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Автор, це все роблять люди, яким ви гроші платите. Ви кажете хочу тут розетку, тут виключатель, тут в мене інсталяція, тут в мене витяжка. Скільки треба матеріалу не важко рахувати. Ламінат, обої, розетки, покраска і самому можна зробити
Навіщо самому щось взагалі рахувати?
Хоббі таке?
ТаЕщеОптимистка• 03 марта 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Вот в зеркале видно как углубились в коридор .
Там была просто стена где сейчас стиралка с сушкой и шкаф над ними
Дуже гарно і напевно дуже дорого
Пыхтелка• 03 марта 2023
Командовать бригадами и делать самой, разные понятия, между которыми пропасть просто. Командовать легко, а вот самой делать нет.
ТаЕщеОптимистка• 03 марта 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Навіщо самому щось взагалі рахувати?
Хоббі таке?
Бо краще самому) це мій досвід капітальних і косметичних ремонтів. Плитки нам нарахувала дизайнер в магазині, аж лишилось пару квадратів, хоча я їй казала, що менше треба. Так само то з тим, то з тим
Неуловимый Джо• 03 марта 2023
Ответ дляДетсадовский полицейский
Либо вы умеете это делать, либо очень хотите научится и разбираетесь в свободное время, либо платите людям, а потом обсуждаете и исправляете их косяки.
Совсем ничего не понимая и с людьми будет сложно, они будут обманывать везде, где только возможно. В идеале расчитать, сколько плитки нужно, купить всё самостоятельно. А людей нанять чисто для работы, с четкой оплатой за метр работы.
Вилами по воде• 03 марта 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Я ее уже тут выкладывала.
Три года - это пока квартиру ждали. Много всего ’передумали’ от изначального
Ну видно что понаделал сам
Джем Шакіри• 03 марта 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Будували будинок і робили капітальний ремонт квартири
Жодного разу нічого не рахували
До дизайнерів не звертались, тому всі матеріали довелося обирати самим, часу це займає забагато, тому якби були зайві кошти, купували б готове житло.
Жодного разу нічого не рахували
Курс капусты• 03 марта 2023
никак не научилась, наняла прораба, который научился и все мне сделал
Вилами по воде• 03 марта 2023
Нам делали проект дизайнеры, и брали сопровождение дизайнеров, они все подбирали присылали на согласование, работали с прорабом. При этом при всем я узнала кучу всего по ремонту. Все детали, нюансы, особенности материалов, производители, и т д. С точки зрения эргономики и удобства считаю дизайнеры сработали шикарно. Все как нужно открывается, включается, все на своих местах. А что неудобно, то это я настаивала своим рукожопством так ставить.
ТаЕщеОптимистка• 03 марта 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Жодного разу нічого не рахували
Ми теж до дизайнерів не звертались, нема лишніх грошей. Це коди плитку купуєш в магазині, є послуга, безкоштовно тобі рахують кількість і розкладку роблять по твоєму санвузлі. А так ви праві, дуже багато часу йде на те, щоб щось вибрати)
жар-птица Нюра• 03 марта 2023
Ответ дляДетсадовский полицейский
В заміському будинку все без косяків зроблено, працював майстер з 2 помічниками. Він реально офігенний. Але в нього є один суттєвий недолік, він періодично бухає, потім виїжджає до батьківської хати в село і якби то мовити уходить в астрал - садить картоплю, чи бур‘яни видірає і це може статися в будь-який момент
Джем Шакіри• 03 марта 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Найгірше те, що іноді нарешті щось сподобалось, починають розраховувати на твій метраж, а його не вистачає
І ти знову їдеш вибирати
Так вихідні і проходять в Епіцентрі чи в Агроматі((
І ти знову їдеш вибирати
Джем Шакіри• 03 марта 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Треба його тільки взимку наймати
Доктор Варвар• 03 марта 2023
.Сейчас проще. Закончили ремонт однушки под сдачу.
5772 долл США -30 м2
Доктор Варвар• 03 марта 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
у меня золотой сосед такой, если без мухи. Мастер универсал
Пацака-задирака• 03 марта 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Ми 8 років назад самі спроектували заміський будинок, 2 поверхи, але все просто. Тільки сходи на 2 поверх нам просчитував друг чоловіка, він архітектор за фахом. Кухню я сама якби то мовити спроектувала, але там теж все без витребенєк. Зараз я бачу недоліки, розумію, що можна було б дещо інакше зробити. Але всім хто до нас приїздить подобається, всі кажуть вау. Тому все відносно і у всіх різний рівень вимог
Будували звісно робочі, всі внутрішні роботи теж, окрім покраски стін
Саме так. Ми теж на перших об´єктах зробили помилок, вчилися. Але всі покупці все одно задоволені, їм подобається і ми дружимо.
Але кожна нова домівка - все краще виходить.
Ми теж самі проектували все, але ремонт робили робочі. А ми самі проектували, збирали та виготовляли меблі з дерева, декор увесь і таке інше
ТаЕщеОптимистка• 03 марта 2023
Ответ дляДоктор Варвар
5772 долл США -30 м2
Це новобудова?
Звездолётчица• 03 марта 2023
Ответ дляВилами по воде
Ну видно что понаделал сам
Да. Идеально получилось
Доктор Варвар• 03 марта 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Якось дешево у вас вийшло
белая отделка.почти все сами делали.ремонт бюджетный, мебель икеа -привезли
Карусель-весель• 03 марта 2023
Ну тут або дано, або не дано. Або вам лінь розбиратися. Живемо в епоху інтернету. Була підписана в інсті на різних дизайнерів ( особливо тих які мали об´єкти в нашому жк, щоб підгледіти дизайни саме на наших плануваннях), була підписана на прорабів щоб тонкощі розуміти, ютуб само собою купа відео, та навіть тут попитати і вам підстажуть. Кількість плитки і ламінату, шпалер, також не проблема визначити, рулетка+листок+калькулятор. Розкрой плитки я сама робила, можете підійти в епік вам зроблять. На дизайнера в нас грошей не було, але я і не хотіла, бо так як я сама собі зроблю і придумаю, мені всерівно ніхто не зробить. Ну це вже мої таракани.
Зробили 2 ремонти повністю з нуля. Політ нормальний.
Добра всем!• 03 марта 2023
Ответ дляДоктор Варвар
5772 долл США -30 м2
Це за що така ціна? Чистові чи чорнові роботи? Чи тільки сантехніка?
Добра всем!• 03 марта 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Тобто це ціна за матеріали, без роботи?
Доктор Варвар• 03 марта 2023
Ответ дляДобра всем!
Квартира была вайт отделка : выводы двери батарее.
Это Все. Квартира под аренду:
пол линолиум и тд. с мужем и папой
Это Все. Квартира под аренду:
пол линолиум и тд. с мужем и папой
Доктор Варвар• 03 марта 2023
свет алик , потолки оставили, душ в пол и т д. В ванной плитка только в мокрой зоне.
Бауди на ауди• 03 марта 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Т.е. в коридоре там тупик был? Или просто широкий коридор?
Хорошо получилось, и цвета приятные)
Тріль!• 03 марта 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Те, що вони все самі роблять ще не означає, що правильно та без помилок. Мої свекри все життя все тільки самі, не дай Боже комусь копійку заплатити. І свекруха завжди пишається тим, як в неї все гарно виходить, не гірше за майстрів. Ну без коментарів, чесне слово
Ой ну майстрів нормальних також проблема знайти. Ми так декількох змінили...весь час потрібно контролювати і заставляти перероблювати. Ще й гроші їм за кожен крок плати... Послали всіх тих тружеників і самі робимо. Може десь і не так, але вже не сприймається так критично, як при при постійних нервах і скажених цінах. Тим більше зараз, цінності змінюються і невдалий мазок на стелі вже не сприймається як катастрофа, бо в нас є стіни і стеля.
Звездолётчица• 03 марта 2023
Ответ дляБауди на ауди
Хорошо получилось, и цвета приятные)
Широкий коридор.
Чекаю завтра• 03 марта 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Красиво у свекрови? Хорошо сделали?