АнтиТанкист• 03 марта 2023

Початкова розацеа, розамет, солантра

Дерматолог на огляді сказав, що крім куперозу почались прояви розацеа. Скарги-судинна сітка на щоках, приливи почервоніння час від часу, більше на одній щоці були ледь-ледь помітні рожеві цятки, як маленькі прищики. На момент звернення до дерматолога практично зійшли. Призначив на місяць Розамет ввечері і крем Фізіогель АІ, потім рекомендувала 2-3міс Солантру. Хто стикався з такою проблемою, наскільки доцільний Розамет, великих висипів нема. Я вже потім прочитала що це антибіотик, того і не спитала. Також цікавить Солантра, хто користувався, які враження. Наперід дякую за поради )))
diablo12• 03 марта 2023
Имхо єто не антибиотик
Латвийские_Номера• 03 марта 2023
Солантра просто мое спасение , только я ее в ноябре брала за 1000 грн , а сейчас 2500 и нет в наличии нигде
автор АнтиТанкист • 03 марта 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Яка у вас стадія? Почервоніння забирає?
автор АнтиТанкист • 03 марта 2023
Ответ дляdiablo12
Имхо єто не антибиотик
А що? Розамет це метронідазол
Латвийские_Номера• 03 марта 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Яка у вас стадія? Почервоніння забирає?
В ноябре начала лечение
У меня розацеа
Был страшный зуд , краснота и т.д
Солантра на ночь тонким слоем
Сейчас состояние гораздо лучше
Шкала Радости• 03 марта 2023
Солантра помогла через 2 месяца. Всякие розаметы, метрогилы и дуаки только хуже делали.
У меня была ужасная Розацеа, сыпь, красное лицо, горело, я до солантры лечила 3 года.
Так что, ее рекомендую
AnnaSurai• 21 марта 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Здравствуйте, если актуально есть солантра, новый, купила за границей, а врач поменяла схему лечения.
alexa_dov• 01 апреля 2023
Ответ дляAnnaSurai
Добрый день. У Вас забрали солантра? Если нет, за сколько отдаете? Благодарю)
Прагматик флегма• 18 апреля 2023
Ответ дляalexa_dov
Здесь у девочки в продавалке есть