Olgusya• Изменено 03 марта 2023

Одеситку з рублями вже обговорили?)))

Основні тези:
"Здесь всегда были рубли, гривны и рубли - одно и то же".
"Вы приезжие, потому что молодежь в Одессе не говорит по-украински".
"Вы что, говорите парню "Я хочу тэбэ"? Тогда вы колхоз, деревня".
"Я вообще дружу с Трухановым, имейте в виду".

https://t.me/truexanewsua/69957

І що робити з такими персонажами? Багато їх в Одесі?
Coffee is Love• 03 марта 2023
Ответ дляOlgusya

Мабуть, це СБУ змусила її писати відео з вибаченням
Навіщо їм це?

автор Olgusya • 03 марта 2023
Ответ дляCoffee is Love
Навіщо їм це?
Виховна робота. Як це навіщо? А хто, по-вашому, змушує всіх рашистів вибачатися на камеру?
MagaMama• 03 марта 2023
Ответ дляViktoryjaG
Ну и то, что Одесса - русскоязычный город знают все, кто там бывал.
Но это не отменяет хамства этой женщины, она просто хабалка, в Одессе таких называют «с Привоза».
Одесса - многонациональный и разноязычный город. Раньше, конечно, русского было больше чем других языков, и точно больше чем украинского, но никогда не считала Одессу русским городом или русскоязычным.
MagaMama• 03 марта 2023
Ответ дляOlgusya

Ганул
Argesha• 03 марта 2023
Ответ дляOlgusya
Ми в різних Українах живемо? Десь у 90-х перестали так казати
Напевно, в різних.
Пів України так казало донедавна.
Без якихось натяків.
Argesha• 03 марта 2023
Ответ для Shady lady
Як швиденько вибачилася на мові і тобі «Слава Україні!» і все що треба. Зовсім інша розмова)
Цікаво що це так вплинуло))

Та і до чого тут рублі і хто як називає, так був такий потік думок про мову, що на голову не натягнеш. Дуринда..

А взагалі одесити всі росмовні, це правда.
Ніхто не переходив зі мною на мову, навіть в готелі. Може хіба зараз щось змінилося.
Все одно люблю Одесу, гарне місто
А ви переходили на рос, коли приїхали? Чи тільки вас поважати зобов´язані, а ви - ні?
Coffee is Love• 03 марта 2023
Ответ дляOlgusya
ОТ я і питаю - навіщо? І чим саме вони тиснуть щоб ті вибачалися на камеру?
vihola• 03 марта 2023
Ответ дляArgesha
На російську в Україні переходити?
Shady lady• 03 марта 2023
Ответ дляArgesha
Ніколи не переходжу на російську в живому спілкуванні, іноді бувало в переписці. Я погано нею говорю, та і не збиралася.
З чого б це?
А моя українська і НЕ перехід - це неповага чи що?
І ще: я вважаю що в готелі мають розмовляти з гостем мовою, так!
Або хочаб з укоаїномовними гостями.
Але це було до війни, то ж претезній не було.
Але ви порівняли нерівнозначні речі. Ми в Україні, і державна - українська.
Переходити з одеситами чи ким іншим на російську це трохи перебор.
Достатньо того що ми прекрасно розуміли одне одного на різних мовах.

vihola• 03 марта 2023
Ответ дляArgesha
Може я ще й з продавцями овочів на базарі зобовязана переходити на азербайджанську?
На гагаузьку, на ромську. На знак поваги.
Argesha• 03 марта 2023
Ответ для vihola
Ви нікому нічим не зобов´язані. Але ж ми про перехід на мову співробітника як прояв поваги, нє?
vihola• 03 марта 2023
Ответ дляArgesha
Що? Що таке мова співробітника?
Э-велин@• 04 марта 2023
Ответ дляCoffee is Love
Тем, что с ветерком поедешь туда, где рубли, наслаждаться природой и цивилизацией магадана например, или саратова. Думаете им хочется из Одессы туда?
Э-велин@• 04 марта 2023
Ответ дляArgesha
Она в рассию приезжала, чтобы переходить на рос? Она в своей стране с государственным языком - украинским
Argesha• 04 марта 2023
Ответ дляЭ-велин@
Удалено администрацией...
Argesha• 04 марта 2023
Ответ для vihola
Що? Що таке мова співробітника?
Співрозмовника.
Т9
Ви ж не здогадалися, справді?
Shipowner• 04 марта 2023
Ответ дляЭ-велин@
В чем? В том, что не согласились, сто рубли какая разница? И не согласились разговаривать на русском?
)) ні, не вступати , як найменше, в дискусію
Достатньо однієї фрази, пробачте, але в дискусію я не вступаю, та спитати чи буде клієнт далі продовжувати процедуру
Э-велин@• 04 марта 2023
Ответ дляShipowner
А я вступаю в дискуссии. Тем более, слышно там было только женщину хабалку с рублями. Там не дискуссия, а монолог был. Мало того, их надо отправлять на любимую рассею. Там и рубли и язык их любимый
vihola• 04 марта 2023
Ответ дляShipowner
Догоджали російськомовним туристам в західних регіонах, погано, бо прогинались, лицеміри продажні.

Поставили російськомовне хамло, на місце коли Україна потерпає від агресії параші. Також погано, бо мало того що не стерпіли. А й змусили просити публічно пробачення.

Shipowner• 04 марта 2023
Ответ для vihola

Як би це була не мова, то про що б говорили? Наприклад, гендерність чи релігія?
Туристам завжди всюди догоджають, бо вони несуть гроші
Розумні люди находять спільну мову, ідіоти-бикують, хоть російськомовні, хоть україномовні, хоть курду тощо
vihola• 04 марта 2023
Ответ дляShipowner
Спільну мову з тією курицею треба було знайти?

Нема чого тут стрілки на релігію перекидати, якби, якби в роті росли гриби.

Конкретна ситуація, лізе параша, намагається знищити українців. Другий рік горя, болю, невиправних втрат.

І коли Україна в особі молодих людей, зокрема цих дівчат, повстає, відроджується, звільняється.

Під носом, зсередини вилазить пропарашенське чучело та намагається загнобити совковими методами.
Shipowner• 05 марта 2023
Ответ для vihola

Удалено администрацией...
vihola• 05 марта 2023
Ответ дляShipowner
Удалено администрацией...
О, перехід на особистості пішов, закінчились аргументи.

А що вже не хочеться сказати: «пробачте, але я не вступаю в дискусію»?

«Розумні люди находять спільну мову»
vihola• 05 марта 2023
Ответ дляShipowner
Удалено администрацией...
Тобто, вище реально інструкція як гасити конфлікти?

Треба сказати в такому «тонові» будеш з чоловіком розмовляти така сяка, а твої діти…
Цирк.
Амазонка-3bef• 05 марта 2023
Ответ дляkuskus
Не зараз, а завжди. В мовносрачних темах я пишу, що мене притісняли в Києві з моєю українською, і вважали, що раз ти розмовляєш цією мовою-ти селюк. Знаходились тут такі, хто запевняв, що такого не було, ніхто україномовних ніколи не чіпав)
Підтримую. Прийшлося бути в Чернігові в 2003 році на курсах, там всі на російській розмовляли, а українська була для них як анекдот, переходили на українську, щоб посміятися. Було неприємно і боляче це чути
Shipowner• 06 марта 2023
Ответ для vihola

Цирк.
Удалено администрацией...
Shipowner• 06 марта 2023
Ответ для vihola

«Розумні люди находять спільну мову»
Удалено администрацией...