Дюйм оф о4ка• 03 марта 2023
Українські фільми та серіали!?
Дівчата киньте назви, що ви дивились/дивитесь. Тільки додивилась "Спіймати Кайдаша", до того дивилась "Каву з кардамоном". Просто в захваті і не знала, що у нас знімають такі класні серіали. Хотілося б ще. Порадьте будь ласка те, що вам подобається.
Дюйм оф о4ка
• 03 марта 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Да я то догадываюсь - невысокая грамотность.
Но хотелось, чтоб вы сами объяснили.
Повірте, моя безграмотність ніщо, порівняно з вашою розумовою відсталістю. Не бачу сенсу пояснювати, але бачу, що ви дуже любите, коли вас посилають. Ви ж за цим сюди прийшли?