Дюйм оф о4ка• 03 марта 2023
Українські фільми та серіали!?
Дівчата киньте назви, що ви дивились/дивитесь. Тільки додивилась "Спіймати Кайдаша", до того дивилась "Каву з кардамоном". Просто в захваті і не знала, що у нас знімають такі класні серіали. Хотілося б ще. Порадьте будь ласка те, що вам подобається.
Капуста Маша• 03 марта 2023
Оооо, порадити не можу, але сама пару днів тому прочитала тут за Кайдаша, так не могла зупинитись, за два дні весь подивилась. Ох і колоритний серіал вийшов! Дуже сподобався
Дюйм оф о4ка
• 03 марта 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
А зачем вот это ’!?’ ?
Здогадайтесь!
Дюйм оф о4ка
• 03 марта 2023
Ответ дляКапуста Маша
Це точно, я не пам´ятаю, щоб я так дивилась серіали на одному подиху.
Бывшая блондинка• 03 марта 2023
Сериал ’ Сага’ , ’ І будуть люди’, ’ Століття Якова’, ’Гіркі жнива’.
Oksana-f9a3• 03 марта 2023
Мені Кріпосна сподобалася а взагалі зайдіть на канал Україна там багато класних
ЛолитаНеРазлита• 03 марта 2023
Віддана
Серіал ’Сага’
Щедрик 2022 року, дивилася на rezka, але там вже нема в вільному доступі
Серіал ’Сага’
Дюйм оф о4ка
• 03 марта 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Віддана
Серіал ’Сага’
Віддана дивилась, теж сподобався. Пошукаю, дякую 🌷
Бывшая блондинка• 03 марта 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Чорний ворон і Чужа молитва. Дивились?
Дюйм оф о4ка
• 03 марта 2023
Ответ дляБывшая блондинка
Чорний ворон і Чужа молитва. Дивились?
Ні, подивлюсь))
Лагшмивара• 03 марта 2023
Мама дивились? З Олесею Жураківською? Це щось...Кайдаші також супер, дивилась неодноразово
Лагшмивара• 03 марта 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так і називається ’Мама’? Ні, не дивилась, дякую
Так, дві частини по дві серії
к.Буланова• 03 марта 2023
Ну якщо вам кава з кардомоном сподобалася, то сподобається все.
Мені лише ’І будуть люди’ сподобалися.
Дюйм оф о4ка
• 03 марта 2023
Ответ дляк.Буланова
Мені лише ’І будуть люди’ сподобалися.
думаєте, я така неперебірлива? )) Ну, подивимось))
З родзинкою• 03 марта 2023
Ответ дляOksana-f9a3
О, вспомнила благодаря вам) Но я 2 часть не смотрела, стоит смотреть, или уже не то. Спасибо)
к.Буланова• 03 марта 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ну якщо вам подобаються мелодрами сучасні, то вибір набагато більший, аніж у мене, наприклад, яка їх терпіти не може.
Oksana-f9a3• 03 марта 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Я смотрела, а потом муж подтянулся. Нам двоим понравилось, ждем еще сезон но там сказали трудности из-за российских актеров
Лагшмивара• 03 марта 2023
Ответ дляСhanelKa
Дякую !
Будь ласка, сама нещодавно випадково на нього натрапила. А ось кріпосну вище радили, не змогла дивитись. Не зайшла.
Мастер Пис• 03 марта 2023
Фильмы. Моi думки тихi. Гуцулка Ксеня. Это комедии, достаточно неплохие.
Дюйм оф о4ка
• 03 марта 2023
Ответ дляк.Буланова
Не те, щоб мелодрами подобались, але таке якісне, красиве кіно від українського кінематографа я не очікувала. Телевізор не дивлюсь, кіно дуууже рідко, останнім часом тільки новини в Ютубі, самі розумієте ((( І для мене українське кіно зараз стало просто відкриттям!
Все будет, но потом• 03 марта 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Здогадайтесь!
Да я то догадываюсь - невысокая грамотность.
Но хотелось, чтоб вы сами объяснили.