Люблю ВалЄру• 03 марта 2023
Зупинився лічильник газу
Полізла до лічильника фіксувати показники, а він стоїть на тих же значеннях, що і місяць тому! Лічильник замінював міськгаз минулого року з їх ініціативи. Що робити і хто має платити за всі процедури якщо квартира зйомна?
Пукимончиг• 03 марта 2023
Ви повинні попередити власника квартири, про те що зупинився лічильник, а він чи вона буде вже вирішувати цю проблему, адже Ви самі його не зупиняли, та передавали показники справно, до його зупинки.
Люблю ВалЄру
• 03 марта 2023
Дякую. Вперше з таким стикнулась. Лічильник заховано у шафі, ніякого впливу на нього не було
Пукимончиг• 03 марта 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Зателефонуйте власнику чи власниці житла, адже вся відповідальність за це, лежить не на Вас, а на ній, чи на ньому.
Файна пані• 03 марта 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Пусть стоит это хорошО!