Пушап Ми• 04 марта 2023

У дитини болить голова після вірусу

Син захворів два тижні тому, почалося з температури, слабості, потім додався біль у горлі, вусі, здали кров- підвищені лейкоцити та ШОЄ, тромбоцити. Пропив антибіотик, наче все ок. Через два дні знов жалівся на біль у вушці, на наступний - у горлі. Потім нормально день- два. Тепер знову - болить голова при нормальній температурі. Дам нурофен- знімає біль, намнаступний день все ок. Сьогодні вночі прокинувся від того, що болить голова. Педіатр, лор причини не бачуть, кажуть- такий вірус
Винник• 04 марта 2023
Автор, скорее всего интоксикация, подавайте бетаргин в стиках и кардонат хотяб 10 дней

ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 марта 2023
Ацетон міряли?
автор Пушап Ми • 04 марта 2023
Ответ дляВинник
А ще вночі, коли лягла біля нього, помітила, що скорегоче зубами уві сні, мабуть, ще й паразити є. І лор звернула увагу, що слизова носа страшно алергічна. Сказала, коли одужає - шукати паразити
Винник• 04 марта 2023
Ответ дляПушап Ми
Все может быть
автор Пушап Ми • 04 марта 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ацетон міряли?
Ні, навіть не додумалися(
Винник• 04 марта 2023
Ответ дляПушап Ми
Ні, навіть не додумалися(
Купите полоски и померяйте, Кардонат обязательно купите, это витамины и аминокислоты, мне врач всегда детям после сильных болячек прописывает, очень классная штука
автор Пушап Ми • 04 марта 2023
Ответ дляВинник
Маю ще лебергін вдома, може почати давати?
Винник• 04 марта 2023
Ответ дляПушап Ми
Я не знаю что это
автор Пушап Ми • 04 марта 2023
Ответ дляВинник
Я не знаю что это
Типу глутаргіну, теж амінокислоти

КтоЕслиНеЯ• 04 марта 2023
Також так було, але лор відправив на узі лобних пазух. Так, фронтит виявилось. Візуально нічого. Карали капельниці і антибіотик 10 днів, 5 з них в/в
ничевока• 04 марта 2023
Бетаргин пусть попьет. спит нормально, достаточно?
автор Пушап Ми • 04 марта 2023
Ответ дляничевока
Так, спить достатньо
автор Пушап Ми • 06 марта 2023
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Доброго ранку, теж дитина жалілася на болі голови?Може бути фронти при нормальних аналізах крові?
КтоЕслиНеЯ• 06 марта 2023
Ответ дляПушап Ми
Кров здавати вже не було потреби на узі все прекрасно будо видно. Візуально нічого не будо, ніяких виділень і тд. Не думаю що буде в порядку кров адже іже щапальний процес, там єксудат в лобних пазухах.
автор Пушап Ми • 06 марта 2023
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
От і я думаю, що кров би мала зреагувати при запальному процесі. Мабуть, потрібна консультація невропатолога
КтоЕслиНеЯ• 06 марта 2023
Ответ дляПушап Ми
Так, нам сказав педіатр спочатку до лора, гайморит фронтит. Потім до невролога.