На_оба_рот• 04 марта 2023
Хто робив дитині іригографію (рентген кишківника) поділіться досвідом
Чи не було яких ускладнень після процедури? Чи була процедура інформативна? І де (Київ) краще зробити? Дякую.
На_оба_рот
• 04 марта 2023
Ответ дляПопипиповна
Ніяких ускладнень. Нас напрявляли на Богатирську, все чудово.
Дякую. Чи це не боляче, дитина перенесла нормально?
долой_лама• 04 марта 2023
Моей дочке эту процедуру делали в стационаре (где она лежала на обследовании). Осложнений после процедуры не было. Процедура информативна - у моей дочки таким образом выявили долихосигму
На_оба_рот
• 04 марта 2023
Ответ длядолой_лама
Дякую
Попипиповна• 04 марта 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Перенесла нормально, на Богатирській одразу в тому самому кабінеті пускають в туалет. Ну неприємно робити клізму, не більше.
На_оба_рот
• 04 марта 2023
Ответ дляПопипиповна
Дякую. Здоров´я дитині!