Угги в горошек• 04 марта 2023
Як вам кроси з секонда?
На днях придбала таке взуття,стан чудовий,заважили на третій день аж 84 грн) До чого мій пост,переважно він про те,що і на секонді можна непогано одягнутись.А ви уявляєте,що можна купити в перший день і чому в перший день під магазином повно людей?Що гарного придбали в секонді Ви особисто?
Результат:
вже голосів:
337 (44.64%)
Не подобаються.
311 (41.19%)
Подобаються,теж купила б такі.
107 (14.17%)
Результат.
Г@Л@В@ломка• 04 марта 2023
Люблю секонд. Ходжу в перший день. Купую найчастіше дитині одяг і взуття, але буває і собі щось знаходжу. Ось деякі покупки
Сусідка знизу• 04 марта 2023
Ответ для220В
Мне не нравится ни форма, ни дизайн. С трудом представляю с какой одеждой носить такую обувь человеку, которому больше 10 лет. Ещё и с надписью ’утка’...
там еще и под липучкой детский рисунок, то ли бабочка, то ли уши мики-мауса, я так и не поняла.
Соображалочка• 04 марта 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Налетіли фукальниці на автора. Якщо тут всі такі багаті, що купити нові кроси за 3-5 тис для них не проблема, то хто ж тоді набігає в теми ’Віддам даром’ і гризеться там за б-у парфуми і т.д. ?
Може там гризуться такі хто як раз по секондам і невибагливі?
Задолбулька• 04 марта 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Подібні нові навіть зараз можна купити за якісь 200-300 грн. Не бачу сенсу, крім якщо у людей грошей аж геть критично немає.
Я загалом не люблю секонд. Але був років 5 тому період, коли вимушена була, бо тупо одягти нічого, а грошей немає, бо були великі фінансові проблеми. Потім нормалізувалося, видихнула з полегшенням, почала нормально купувати. А зараз ось знову задумалася, що доведеться. ((( Бо на весну навіть штанів немає цілих, і знову без роботи і грошей, на якихось окремих підробітках по пару тисяч, а нещасну маленьку заначку доларову тримаю до останнього.
Да покажіть вже де можно купити нові за 200-300 грн. Бо ці байки тільки під анонімом
УраганнаЯ• 04 марта 2023
Ответ длявыходные пролетают
Они ничем не отличаются
Схожа свиня на коня, тільки грива не така🐖🐎
Угги в горошек
• 04 марта 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Чудові покупки! А скетчерси то взагалі бомба,ще й блимають.Я дитині теж купила скетчерси з блималками),на фізкультуру ходить) Вибачайте,що брудні.46грн дала,як зараз пам´ятаю,вони легенькі на вагу.
Сусідка знизу• 04 марта 2023
Ответ длявыходные пролетают
У неё оригинал
Вы б купили в секонде грязью залепленный ’оригинал’?
Может там внутри грибок какой-то, мало ли кто носил до этого. Не знаю, б/у обувь брать - это как б/у бельё или зубную щетку после кого-то.
Задолбулька• 04 марта 2023
Ответ дляТвердая валюта
Тогда мне тем более не понять, зачем хлам в дом нести.
Я согласна, что там много хороших вещей отличного качества, но конкретно эта покупка - деньги на ветер.
Я люблю секонды, но не люблю зарастать барахлом.
Адики с колекции прошлого года это барахло? Ну ладно, не зарастайте.
УраганнаЯ• 04 марта 2023
Ответ длявыходные пролетают
Очень дорого
У меня беговые кроссы дороже. Дешевле очень аукается в стопы и коленки.
Угги в горошек
• 04 марта 2023
Ответ дляСусідка знизу
😂
УраганнаЯ• 04 марта 2023
Ответ длявыходные пролетают
Поверьте она носке одиноково и фирма одна и та же
Верим. Но внешне, небо и земля.
Твердая валюта• 04 марта 2023
Ответ дляЗадолбулька
Бренд еще не означает, что вещь вам подходит. Это детские ношеные кроссовки не пойми после кого.
Задолбулька• 04 марта 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Прошлогодняя модель через 2-3 года будет уже древней. А девочке вашей будет 13-14 лет, самый возраст модничать. Тем более модель детская, вряд ли она захочет ее носить.
Вы так говорите как будто у подростка одна пара обуви должна быть. Это же круто, когда 5 пар и на выход и на спорт и на улицу. Выбирай и подбирай одежду. У меня не было такого количества обуви в 13-14 как сейчас можно собрать подросткам в секе, а новых классных не накупишься.
Сусідка знизу• 04 марта 2023
Ответ дляКручу хвости
Это детская линия прошлого года. Нормальные они.
Так взрослая девушка (или женщина, не знаю) себе купила носить, с мики-маусами )))
Я вся ваша• 04 марта 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
У Вас супер покупки, особлмво скечерси, я своїм щороку ьеру в інтертопі на сейлі, але все рівно 800-1000 грн виходили, а в цьому році і дорожче будуть, а якщо за 100-300 куплені, то це вдало дуже.
Ответ дляЯ вся ваша
850 грн были Томми Хилфиджер сапоги зима на их сайте 😉
выходные пролетают• 04 марта 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Верим. Но внешне, небо и земля.
Одно и тоже
Бавовнятий Пупс• 04 марта 2023
Ответ дляСусідка знизу
Из Диснеевсого мультика уточка с бантиком.
Я вся ваша• 04 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Мені дітям потрібно і Скечерс, бо вони світяться, Томмі я б і дарма ні собі, ні дітям не брала, максимуи цієї марки - це якийсь сарафанчик, все інше - це щось недолуге.
Оловянный_Прагматик• 04 марта 2023
Ответ длявыходные пролетают
Что такое подкрадули?
Взуття. Це сленг так званих бариг, отих темних мутних пацанчиків, котрі вбивають одне одного у секондах в дні привозів, полюючи за фірменними кросами.
Ответ дляЯ вся ваша
Отличная там модель и кожа 👌
Скетчерсы одноразовая обувь с такой подошвой , не сильно любила , мы потом отдавали дальше бесплатно , в идеале . Да и сейчас после зимы разгрузили шкафы , нашли кому все отдать .
Пишу каліграфічно• 04 марта 2023
Ответ дляМоре Счастья
Согласна полностью ,лучше деньги потратить на путешествие или красивые зубы ,чем на тряпку ,сезон отходил и выкинул ,тем больше ,если за копейки и не жалко .
Но доход у всех разный и претензия на моду ,это понятно .
Модно купить модное и быть как попугай в этом .
какое путешествие или зубы стоит как тряпка? кроссовки адидас? куда можно путешествовать за 3 тыс грн?
звездная галактика• 04 марта 2023
Ответ дляУгги в горошек
Як вам такі кроси? Чоловік собі купив більше 3тис коштують.Як на мене,такі гроші за кросівки це занадто.
так они не дешёвые. у меня то же такие есть
Море Счастья• 04 марта 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Ещё 3 и на уикэнд в Прагу съездить
Я вся ваша• 04 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Отличная там модель и кожа 👌
Я на томмі навіть не дивлюся, це табу, хіба город копати, соррі, не сприймаю цей бренд. Чому скечерси одноразові, що з підошвою не иак, я їж перу в пралці, і світяться після прання і все ок з ними. Ви молодець, я ще не встигла так швидко все перебрати і віддати, я поступово в пральні мішок натоптую, ось всі куртки зимові, всі теплі кофти, штани переперу і віддам волонтерам.
Пишу каліграфічно• 04 марта 2023
Ответ дляМоре Счастья
Ещё 3 и на уикэнд в Прагу съездить
одному и с собой еду везти? и просто гулять. потому что на экскурсию денег не хватит
Викасикрет• 04 марта 2023
Я б теж таке купувала. А в нашому місті у секонді можна тільки на ганчірки набрати, щоб мити підлогу. Є ще Хумана, там попадаються нормальні речі, але дорого.