Я не в теме• 04 марта 2023
Як ви знайшли себе?
Маю педагогічну освіту, до війни працювала 11років в школі . Закінчила університет і пішла працювати вчителем англійської мови. Зараз немає тієї школи і взагалі в освіту повертатися не дуже хочу. В чому ви себе реалізували? Чи не пізно починати все спочатку? Зараз 34 роки, ще одна освіта то час. Я ніби випала з життя ... Цей пост не про "понить" просто хочу почути ваші історії розвитку. Які сфери зараз користуються попитом . Залишилась в Україні і не знаю куди себе "прилаштувати" .
Безпринципова• 04 марта 2023
Не хочете спробувати себе як соціальний працівник.
Зараз багато міжнародних фондів працює в Україні.
СережкинаЯ• 04 марта 2023
Шла шла через вагіну матері і знайшла.. Спочатку ногуправу, потгм ліву, руки , носа, клітор
Мейк-ап форева• 04 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
У вас все добре??
Гл. Амурная• 04 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Що курите? Може мені тре)
Я не в теме
• 04 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
дуже шкожа що не пройшла повз
СережкинаЯ• 04 марта 2023
Ответ дляГл. Амурная
Що курите? Може мені тре)
Любов до себе, найкращий наркотик
Істеріомама• 04 марта 2023
Ответ дляБезпринципова
Зацікавила ваша пропозиція, що це за робота?