Правильно_Валерчик• 04 марта 2023
Як навчитись заробляти?
У мене є вища освіта, наукове звання, хороша спеціальність, постійно вчусь і розвиваюсь але я не вмію це монетизовувати. Працюю завжди, але зірок не хватаю. До керівної посади не дожила ще (хоча мені вже 40). Хочеться вже хороших заробітків. Якийсь блок. Дівчата, як навчитись заробляти?
ОдинРазНадетое• 04 марта 2023
Это или дано, или нет. Кто-то без высшего образования деньги делает, кто-то с учёной степенью на сухарях сидит.
А_мій_самий_самий• 04 марта 2023
Підтримаю попередньо оратора. Якось завжди я була амбітна і активна. Любила конкуренцію, конкурси. У 28 років отримала підвищення і з того часу заробляю нормально. І навіть помічу, що мозок і таланти важливі, але саме характер, як правило, оприділяє, чи буде людина успішна. Знаю тих, хто з освітою ПТУ працює на хороших посадах у бізнесі і заробляє хороші гроші. Це, як правило, ’голодні’ і активні.
Правильно_Валерчик
• 04 марта 2023
Ну так, мені не вистачає впевненості в собі. Дуже. Завжди була низька самооцінка, лише за останні 7-8 років прийшла трохи до норми.
Аннуитет• 04 марта 2023
Впевненість в собі. В мені її вбили батьки, потім чоловік. А я завжди була пробивна і гроші мене любили, могла заробити сидячи вдома 2тис в день ще 8 років назад. Але для рідні я роблю нечесно, негарно, заробляю на людях. Так це бізнес такий, там купив, там продав. Таке враження, що я з іншої планети, дивлячись на них