-SvetaTokar-• 04 марта 2023

Як накопичувати пенсію?

Мені 40років. Задумуюсь про пенсію. Розумію, що від держави буде дуже мала пенсія, бо малий стаж, та і офіційно на мінімалці.
Знаю, що є НПФ, також страхові Metlife, Grave, eurolife де пропонують програми по пенсійному накопиченню.
Можливо хтось користується іхніми послугами, ваші враження, відгуки, хоч якась достовірна інфа. Дякую))
ksusha1155• 04 марта 2023
Не цікавилась сама, але мама подруги давно отримує другу пенсію з такого фонду (вона розповідала), всім задоволена. Назву не знаю, нажаль.
николай-3ae3• 04 марта 2023
В нашей стране копить пенсию нужно только в валюте у себя под кроватью. Перечислять деньги в какие то фонды, всеравно что выбросить их на ветер.
irina2005• 04 марта 2023
Ну таке...З недержавних песійних фондів лідер здається Отп. Але все це таке стрьомне. У цих фондів немає належних інструментів для вкладення коштів. Хоча зараз анонсують пенсійну реформу після війни. Чесно кажучи, я не дуже вірю, що з цього щось путнє вийде. Тільки не вкладайте в нпф опіка
inna5577• 04 марта 2023
Ответ дляниколай-3ae3
Согласна на все 100%, тут банки накрываются медным тазом, а уж фонды, смешно
25Lida• 04 марта 2023
Я сподіваюсь тільки на пасивний дохід у вигляді здачі майна в оренду. Інфляція гривні знецінює всі накопичення в нацвалюті. Тому вкладаю в нерухомість
Абузю• 04 марта 2023
Grave? Пенсионный фонд с названием могила?
николай-3ae3• 04 марта 2023
Ответ дляinna5577
Я когда захожу по делам в банки, поражаюсь с наших людей. Реально стоят очереди, чтобы положить деньги на депозит , причем люди работяги, пенсионеры. Это капец.. какие у нас люди глупые. Им даже плевать что война идёт, банки могут исчезнуть в любой момент .
Marusia.• 04 марта 2023
Ответ дляАбузю
Це австрійський Граве мабуть
автор -SvetaTokar- • 04 марта 2023
Ответ дляАбузю
Grawe, помилилась😁
автор -SvetaTokar- • 04 марта 2023
Ответ дляMarusia.
Це австрійський Граве мабуть
Так, австрійська компанія
inna5577• 04 марта 2023
Ответ дляниколай-3ae3
Это точно, совсем забыли, что 5-10 лет назад было, этот жуткий банкопад при порохе, людям деньги ж так и не вернули, а кому вернули-в грн, инфляция все обесценила. Тоже удивляюсь, что у людей нет мозга
Ateya• 04 марта 2023
Ответ дляinna5577
Ну можна покласти до 200 тис гривень, що буде з банком - пофіг, пару місяців і гроші поверне фонд гарантування. Якщо є більші суми - розкидувати по різним банкам, їх вистачає, одразу всі не попадають, бо то вже кінець взагалі всій економіці країни.
tanya210587• 04 марта 2023
зараз гарантується 100% .Законом встановлено, що після завершення тримісячного терміну з дня, наступного за днем скасування чи припинення дії воєнного стану в Україні, максимальна сума гарантованого відшкодування для вкладників банків України становитиме не менше 600 тис. грн (що втричі перевищуватиме попередній розмір гарантування – 200 тис. грн).
inna5577• 04 марта 2023
Ответ дляAteya
Ага, только год назад 200000-это 8000долл, в сегодня только пять, а эти 200000 в случае чего, голами получать будете
Svetlana_Ti• 04 марта 2023
Может они делают вклад на валютный депозит гривна в доллар по курсу нацбанка. Это сейчас очень популярно. Через 3 месяца снимут наличные доллары и продадут по курсу улицы и будет прибыль.
Ateya• 04 марта 2023
Ответ дляinna5577
Нормально все виплачують, якщо до 200 000...не за два дні, але все ок. По депозитам у 5 банків мільйон розкидати можна без проблем, а якщо є більше - краще вже збирати на нерухоміть.
Coffee is Love• 04 марта 2023
У мене вкладено в акції та крипту. У валюті.
Перераховані вами фонди здається лиш гривню накопичують
inna5577• 04 марта 2023
Ответ дляAteya
А инфляция вас не пугает? Вы ерунду пишите
Ateya• 04 марта 2023
Ответ дляinna5577
Ну ’єрунда’ для тих, хто не вміє заробляти на депозитах, слідкувати за ринком, вчасно вкладати та виводити гроші, звісно це ризик. І хто сказав, що цю сумму вкладень треба зберігати довгостроково в гривні? Поки що на валюті ми тільки виграли не мало грошей, в мене всі вклади були в долларах, два банка зігнулися, але там сумма була в еквіваленті менша за 200 тис гривень ї за 3 місяці я всі кошти отримала назад. Ще 8 банків на сьогодні все ок, приносят прибуток, доллар лежить, та й ще виріс в рази, а на момент дію воєнного стану повертають повну сумму, тому тут багато нюансів.
Якщо людина має гривню і робить вклад на депозит, не плануючи купляти валюту, то краще, аби та гривня хоч щось принесла, аніж лежала під подушкою, як у багатьох.
inna5577• 04 марта 2023
Ответ дляAteya
Только человек , кот ничего не понимает в финансах, может писать о заработках на депозитах. И никто в своем уме в этой стране не хранит дегьги в грн, тем более в банках
Olly_Quest• 04 марта 2023
Ответ дляCoffee is Love
Якщо не секрет в які саме акції?
Coffee is Love• 04 марта 2023
Ответ дляOlly_Quest
Якщо не секрет в які саме акції?
Переважно голубі фішки.