ОливьЕЖечка• 04 марта 2023

Захворіла, вперше за років 7 температура

І вперше мабуть за років 10 вище 38.5.Так хреново, що немає слів описати.Випила ібупрофен+ парацетамол, за час не збило.Тільки що випила німесіл....бо піпец....І немає кому і води піднести.В такі моменти накриває цією самотністю. Навіщо пишу....просто понить...
Два-три тижні і фсьо• 04 марта 2023
Автор поправляйтесь. Я пару тижнів назад лежала тряпкою 4 дні і майже не їла нічого, але в мене наче ангіна була, лікар прописав аб, аж на 4 добу прийому аб тільки температра спала, а то 38,6 і збивалась до 38,3 і далі ну ніяк. Через 3-и тижні очухалась, давно так не хворіла... А донька 2 дні температура 39, горло ледь червоне і ковід.
Ушла и Пришла• 04 марта 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
І да, я думала, що дуже тяжко перехворіла грипом, поки не захворіла на ковід.
Так это мы гриппом так болели с осложнениями, ковидом 2 раза легко, ну потемпературили немного и все
Синди Кроуфорд• 04 марта 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Я зрозуміла, що грипом. Я теж грипом на початку року, думала, що капец, поки зараз не захворіла на ковід.
автор ОливьЕЖечка • 04 марта 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Краще взагалі не хворіти)
Синди Кроуфорд• 04 марта 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Краще взагалі не хворіти)
Згодна на всі 100.
Бажаю вам одужати швиденько і щоб все було добре!
автор ОливьЕЖечка • 05 марта 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Згодна на всі 100.
Безмежно дякую
Синди Кроуфорд• 05 марта 2023
Як ви автор?
автор ОливьЕЖечка • 05 марта 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Як ви автор?
Дякую щиро.
Температу на піднімається , але дуже болить горло.Завтра записалася до лікаря, побачим що скаже. Але моральний стан краще)
Синди Кроуфорд• 05 марта 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Дякую щиро.
Моральний стан то добре)
В мене теж починалось з горла. Прям дуже дуже боліло. Потім стало наче краще, а на другому тижні різко погано. Лікар заперечила, що це може бути ковід. Сказала: це не воно. Але оскільки покриває страхова вкл і на ковід антитіла, бо в нас були підтверджені випадки. І прийшов позитивний.
Я це до чого, що це може бути саме він, тому краще не ходити серед людей дуже. І обов´язково в масці. Здоров´я вам і всього найкращого.
автор ОливьЕЖечка • 05 марта 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Моральний стан то добре)
Дякую.Та стан такий, що нікуди особливо не підеш...в аптеку хіба що і до лікаря
Синди Кроуфорд• 09 марта 2023
Як ви? Вам краще?
автор ОливьЕЖечка • 09 марта 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Як ви? Вам краще?
Я вже чудово,дякую. Вже навіть одна донька встигла переболіла таким, тепер ось на вечір ’черга’ другої доньки прийшла 😢
Синди Кроуфорд• 09 марта 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Сумно. Нехай одужують.
автор ОливьЕЖечка • 09 марта 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Сумно. Нехай одужують.
Щиро дякую💐.Такий агресивний цей вірус.Скоріше б тепло вже)
Синди Кроуфорд• 09 марта 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Та да. Тепло і перемога)))
Все буде добре!