Zara Zara• 04 марта 2023

Вiрите в Бога?

Чому так багато рiзних деноменацiй, рiзних организацiй, такожна вважае себе правдивою церквою ?
У всiх же одна еврейська Бiблiя переведена на мову якою спiлкуються, що не так?
Послушная• 04 марта 2023
Церкви только разделяют и зарабатывают на верующих.
Бог - везде и во всем. Он объединяет

Чашечка кофе• 04 марта 2023
Не вірю. Після 24 лютого 2022 року ще більше в цьому впевнена
Бабулька• 04 марта 2023
Ой не лізьте туди, в чому не тямите. І так, ви наївна, при тому дуже)))
Щастя-здоровля• 04 марта 2023
Ні. Не вірю. Все життя бачу і ще більше розумію, що права.
Клептоманка• 04 марта 2023
Или еврейская библия украла некоторые истории из буддизма, которому много тысяч лет, и выдала за свои?
Надежда наш компас• 04 марта 2023
А кто писал эту Библию не задумывались!
Булку Дай• 04 марта 2023
Головне, щоб Він в нас повірив.
автор Zara Zara • 04 марта 2023
Ответ дляКлептоманка
Та вроде как всё про евреев ,что жили Бога не слушали ,Он наказывал карал их ,а они всё равно не хотели слушаться
Хочу на Балі• 04 марта 2023
Так, вірю. Спочатку віру мені передала бабуся, тому для мене це християнство. Конфесії то лише форма, суть віри в усіх християнських конфесій одна.

автор Zara Zara • 04 марта 2023
Ответ дляНадежда наш компас
А кто писал эту Библию не задумывались!
Наверное грамотные какие то евреи того времени
Хочу на Балі• 04 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Ну,віруюча людина вам скаже, що писали ті, хто чув голос Бога.
Надежда наш компас• 04 марта 2023
Ответ дляZara Zara
И написать они могли всё, что угодно, а теперь многие верят в эту сказочку.
Клептоманка• 04 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Ну если заменить одни имена на другие, то будет типа другая история.
К тому же самая древняя из найденных библий 300 годов нашей эры. Почему 300 лет ничего не писали, не издавали?
автор Zara Zara • 04 марта 2023
Ответ дляХочу на Балі
Кожна конфесiя буде доказувати,що саме тiльки вони на путi icтини
Фруты_Буты• 04 марта 2023
Так ви про Бога чи про церкву...
Хочу на Балі• 04 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Ви плутаєте основи віри з релігійною формою. Основа, то Біблія, віра в триєдинство Бога Отця, Сина і Духа Святого, віра в прощення гріхів, за які помер Христос
АдеКВАтная• 04 марта 2023
В бога/найвищу силу/енергію так, в біблію і церкву ні.
автор Zara Zara • 04 марта 2023
Ответ дляХочу на Балі
А чому зараз нiхто не чуе голос та нiчого не хоче передати що Бог каже ?
Ми що вже не потрiбнi Чи що?
Дивно
автор Zara Zara • 04 марта 2023
Ответ дляХочу на Балі
Ми що вже не потрiбнi Чи що?
Дивно

ХвостПистолетом• 04 марта 2023
Вірю в Бога - Творця. Це не про релігію, деномінацію і традиції.
автор Zara Zara • 04 марта 2023
Ответ дляКлептоманка
Интересно ,не знаю
ХвостПистолетом• 04 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Ми що вже не потрiбнi Чи що?
Дивно
Люди і сьогодні чують голос Бога.
Хочу на Балі• 04 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Ми що вже не потрiбнi Чи що?
Дивно
Чому не чує? Чують. Він вже все передав, як почнеться те, про що він попереджав, першими це побачать віруючі. Він же не віщун, він Бог. Основне сказано, про заповіді, про гріх і про спасіння. Додати то насправді більше й немає чого
ХвостПистолетом• 04 марта 2023
Знаєте чому люди не вірять? Бо для них піти до церкви постояти, не задумуючись = Бог.
ХвостПистолетом• 04 марта 2023
Ответ дляХочу на Балі
Воно вже почалося. Все описано в Бібліі
автор Zara Zara • 04 марта 2023
Ответ дляФруты_Буты
Так ви про Бога чи про церкву...
про Бога ,але ж як про Бога ,то зразу й про церкву ,бо там все дiйство хрещення ,осячення,вiнчання...
Туди приходить Бог ,та благословення йде ,так кажуть
Фруты_Буты• 04 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Ми що вже не потрiбнi Чи що?
Дивно
А чому ви так думаєте...Він просто не галасує...,
Хочу на Балі• 04 марта 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Воно вже почалося. Все описано в Бібліі
Вже почалося по Біблійним часовим міркам та нашим людським, то не одне й те саме
Мамина корзиночка• 04 марта 2023
Ответ дляZara Zara
А вы думали дьявол сложит лапки и будет стдеть ждать, когда все спасутся?
В Библии же написано, что ’дьявол будет принимать вид ангела света, чтобы погубить, если возможно, даже избранных’

’В церкви не каждому духу верьте, но каждого испытывайте, от Бога ли он, много лжепророков будут, погубить ложью верующих’
Или ’изучайте писание, через него вы надеетесь войти в царствие Божье. Все услышанное сравнивайте в свете писания Божьего’.
’Гибнет народ Божий за недостатком знаний,’

Верующие даже 10 заповедей не знают. Каждый что угодно может навешать ему. Поэтому в церкви много сатанистов. Благословляют иди убивай, иди блуди, иди разводись
ХвостПистолетом• 04 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Таїнства в принципі можна виділяти і поза церквою. Більше того, знаєте як казав Христос - «Де двоє чи троє зберуться в мож ім’я, там я між ними перебуватиму». Якщо кожна людина особисто знає і пережила Божу присутність - то такі люди і є домашньою церквою. Церква - то не про будівлю.