Нічого вдягти• 04 марта 2023

Гроза в марте, так бывает?

У нас только что так молния бабахнула и гром. Снег валит. И пол района без света
Верочка 100%• 04 марта 2023
Ответ дляПринцепесочка
І шо? А на правому був .хрест впав на правому березі з собору.то на лівому немає війни? Воно зачепить усіх якщо шо. Я цього дійсно боюся.бо такі прикмети рідкісні і збуваються
А при чому тут хрест до грому?

Бла бла бла• 04 марта 2023
Ответ дляПринцепесочка
Так буває. Таке було в 1946 р. Перед голодом.
Моя баба казала- грім на голі дерева до неврожаю зернових і голоду. Взимку грім - дуже паскудна прикмета
Зараз напишуть що то неправда. В ялинкопад теж не вірили... а деякі вже тоді кпзали- до війни. І падіння хреста це теж до війни
А за кого ви голосували?
Княгиня пітьми• 04 марта 2023
Ответ дляПринцепесочка
Тікайте поки не піздно!
Аж цікаво, чого ще тут можна боятись?
Тролю как могу• 04 марта 2023
Ответ дляПростоваля
Так а до миру що? Бабуся не казала? Які є весняні гарні прикмети?
Когда черные пакеты будут в дефиците
ПЛЮС-МИНУС• 04 марта 2023
Ответ дляБла бла бла
Так хай неучі вірять. А фізіка зовсім ні до чого в атмосферних явищах, угу.
Чим більше неучів в країні, тим ближче піпець. Це вже точно перевірена прикмета
во всём виноват ретроградный Меркурий и скорпионы.
Принцепесочка• 04 марта 2023
ЭмчЭндЭм• 04 марта 2023
Хвилину назад у нас прогриміло і пішов дощ, Житомирська обл
Само_достаточная• 04 марта 2023
Ответ дляПринцепесочка
Якщо вродить
та де вона дінеться,земля вологи набрала вдосталь,бульба буде!
Неначасі• 04 марта 2023
Ответ дляБаба на горошине
Почему??
Чому-чому
Черговий дзівін, що з кліматом щось не відбувається і дуже не те

Простоваля• 04 марта 2023
Ответ дляВерочка 100%
А при чому тут хрест до грому?
Хрест з Софії впав, бо там ремонт поточний треба вчасно робити.
Та де ж кошти взяти, коли мільйони один недобудований міст роками з´їдає.
Принцепесочка• 04 марта 2023
Ответ для4мама
Весна, альо!
Принцепесочка• 04 марта 2023
Ответ дляБла бла бла
А за кого ви голосували?
За вас.
4мама• 04 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
Але як врожай повязаний з війною... Як от це пророкує що буде війна?!
Я від цього далека. Але і не вірю)
Без поняття. Просто собі у файли пам´яті закинула. 2021 до речі в нас грибів не було майже.
Може якісь енергетичні чакри чи як воно зветься. Оті всі тарологи, астрологи, нумерологи, ретроградні Марси і тд і тп
боригнув• 04 марта 2023
Ответ дляптицаворона
Вже сніг пішов.
ага іде потрошку і місяць світить)
Ку ка ку ка ку• 04 марта 2023
Ответ дляПростоваля
Такого не говорила .
Треба тіки все погане нести и боятися .
4мама• 04 марта 2023
Ответ дляКашпо
Тю, я в кілька минулих років на півдні Україні сніг в травні на моїх тюльпанах пам´ятаю. Природа останнім часом взагалі збожеволіла, все давно міняється, теж мені новина.
Та то ж ядро Землі налетіло на Небесну Вісь :)))
Княгиня пітьми• 04 марта 2023
Мля! А когда уже тепло будет?!! Шо там бабки кажуть?
4мама• 04 марта 2023
Ответ дляПринцепесочка
Не тіштесь. Грім був на голі дерева ще й зі снігом. Дерева голі і був грім зі снігом.оце паскудно
Переконали. Завтра купую 10 кг гречки. Най мені лежить.
Верочка 100%• 04 марта 2023
Дівчата,в березні завжди іде сніг.

Само_достаточная• 04 марта 2023
Ответ дляВерочка 100%
А при чому тут хрест до грому?
щоб більше страху нагнати
Княгиня пітьми• 04 марта 2023
Ответ для4мама
Сіль вже доїли?))
Простоваля• 04 марта 2023
Ответ дляПринцепесочка
фото
у нас неврожай може бути, бо багато землі заміновано, окуповано.. які тут прикмети. І природа тут ні в чому не винна.
Кашпо• 04 марта 2023
Ответ для4мама
Гречка вже неактуально. Тре цибулею по 48 запасатися, бо буде по 200.
Тролю как могу• 04 марта 2023
Ответ дляПринцепесочка
фото
А на какой части Украины она не вспомнила? Даже в 30 тых гг не везде был голод. И все знают, что этому не гром виною, а кураторы из хремля.
4мама• 04 марта 2023
Ответ дляборигнув
це погода значить? а я думаю чого мені так сфіговилось на вечір. на лівому тихо.
В мене шлунок крутить, думала зжерла щось не те. Але на погоду може. Хоча в нас ще сніг з зими не зійшов.
Тролю как могу• 04 марта 2023
Ответ для4мама
И соль гималайскую
AHetfield• 04 марта 2023
Ответ дляТролю как могу
І в цей раз з нашим зерном буде біла через тих рагулів. Одна прикмета - русня = біда.
Примарочка• 04 марта 2023
Теперь понятно, почему я сдыхаю второй день, дааа для меня это плохая примета, однозначно.
Простоваля• 04 марта 2023
Ответ для4мама
А 10 кіло гречки - це 10 метеликів молі. Або 20 ) Теж народна прикмета
Бурундучиха• 04 марта 2023
В мене квітнуть крокуси, підсніжники, всі первоціти повилазили. Квіти квітнуть з 24 лютого. Гуси чи журавлі прилетіли вже з тиждень як. В Ялті, курва вже цвіте миндаль, це фейсбук мені видав. Весна, а весною буває грім.