Нічого вдягти• 04 марта 2023
Гроза в марте, так бывает?
У нас только что так молния бабахнула и гром. Снег валит. И пол района без света
птицаворона• 04 марта 2023
Ответ дляборигнув
це погода значить? а я думаю чого мені так сфіговилось на вечір. на лівому тихо.
Вже сніг пішов.
Контрольница• 04 марта 2023
Ответ для4мама
Я якось читала тут прикмети війни. Багато хто писав. Раніше також не знала. Про гриби знала. У 2013 було ДУЖЕ багато грибів і старі качали головою і казали ’війна буде’ - мені то дикістю тоді здавалось.
Але як врожай повязаний з війною... Як от це пророкує що буде війна?!
Я від цього далека. Але і не вірю)
Принцепесочка• 04 марта 2023
Ответ дляЛюблю море
Весна вже
Не тіштесь. Грім був на голі дерева ще й зі снігом. Дерева голі і був грім зі снігом.оце паскудно
Кашпо• 04 марта 2023
Ответ дляТролю как могу
В 89 году снег в мае кто из вас помнит, Киев.
Тю, я в кілька минулих років на півдні Україні сніг в травні на моїх тюльпанах пам´ятаю. Природа останнім часом взагалі збожеволіла, все давно міняється, теж мені новина.
Принцепесочка• 04 марта 2023
Ответ дляВерочка 100%
А кто помнит на 8 марта снег,вьюга,заметель.
Так. Але грому не було
Ответ дляЯ-ваш шанс
2020 ковід
2008 криза дуже жахлива, бакс с 4,5 на 9 і всі лпинилися в опі( квартири та машини. Як згадаю,як ми той товар рахували і нові ціни тиждень переклеювали.
Ну я ж кажу- щороку десь щось відбувається. Ковід вже тоді був - ми якраз на лохдауні на дачі жили. Зараз згадуємо той час з ностальгією :)))
Тролю как могу• 04 марта 2023
Какие приметы, 21 век на дворе.
Военная разведка приносила с голубой каймой все приметы.
Нет же ж, к майским праздникам готовились, шашлычкам...
Само_достаточная• 04 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
Не потрібний мені не врожай... В мене вже перці посходили 😁, 14 вже картоплю буду витягувати з погреба. Планів ого-го 😁.
тю, так то ж прикмета, а так як зараз все змінюється,то і в прикмети не віримо,особливо в погані
Верочка 100%• 04 марта 2023
Ответ дляПринцепесочка
Так. Але грому не було
Так у нас на левом берегу не было грома.
Алгонавт• 04 марта 2023
У нас пару недель назад радуга очень красивая была, двойная
Жаль не сфоткала
Контрольница• 04 марта 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Будем бульбу їсти!
Ви забули : ми ж типу дітей рашкинських їмо🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Тролю как могу• 04 марта 2023
Ответ дляПринцепесочка
Так буває. Таке було в 1946 р. Перед голодом.
Моя баба казала- грім на голі дерева до неврожаю зернових і голоду. Взимку грім - дуже паскудна прикмета
Зараз напишуть що то неправда. В ялинкопад теж не вірили... а деякі вже тоді кпзали- до війни. І падіння хреста це теж до війни
Вспомнила януковича с венком на башке
Однозначная• 04 марта 2023
Ответ дляКашпо
Кожен рік тюльпани снігом покриває в нас , але я не на півдні.це гарно )
Принцепесочка• 04 марта 2023
Ответ дляВерочка 100%
І шо? А на правому був .хрест впав на правому березі з собору.то на лівому немає війни? Воно зачепить усіх якщо шо. Я цього дійсно боюся.бо такі прикмети рідкісні і збуваються
Бла бла бла• 04 марта 2023
Ответ для4мама
А до чого тут фізика і народні прикмети?
Фізика фізикою, прикмети прикметами.
Хтось вірить, хтось - ні.
В моєму регіоні люди бавляться,тими всіма забобонами - мені чисто цікаво що звідки пішло.
Багато які мають наукове пояснення.
Просто народ щось собі помітив і в забобонах виконував віками, а наука потім дала пояснення.
Взагалі гроза - то не типово для холодної пори року.
Фізика фізикою, прикмети прикметами.
Хтось вірить, хтось - ні.
Багато які мають наукове пояснення.
Так хай неучі вірять. А фізіка зовсім ні до чого в атмосферних явищах, угу.
Чим більше неучів в країні, тим ближче піпець. Це вже точно перевірена прикмета
Княгиня пітьми• 04 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
Та бульба на гарнір! Прямо з бульбостану причому
Простоваля• 04 марта 2023
Ответ дляПринцепесочка
Так а до миру що? Бабуся не казала? Які є весняні гарні прикмети?
Я_поехала• 04 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
Але в області вітер 😠
Може і до нас дійде, але стогодні так
Кашпо• 04 марта 2023
Ответ для4мама
А ми нло хочемо :)
Ага, нам тільки НЛО ще в цьому житті для повного щастя і не вистачає.
Ответ дляПринцепесочка
Весна, альо!
Ответ дляПринцепесочка
Війна вде й так всих зачепила. Про що ви пишете? Чи ви з минулого до нас завітали?
Мне без сахара• 04 марта 2023
Ответ дляТролю как могу
Я помню . Пошла утром на свидание в легкой курточке и туфельках лодочках . Вечером еле домой добралась , вся задубла от холода , полные туфли снега.