Нічого вдягти• 04 марта 2023
Гроза в марте, так бывает?
У нас только что так молния бабахнула и гром. Снег валит. И пол района без света
Принцепесочка• 04 марта 2023
Ответ дляТролю как могу
А на какой части Украины она не вспомнила? Даже в 30 тых гг не везде был голод. И все знают, что этому не гром виною, а кураторы из хремля.
В 46-47..тоді була засуха.
Тролю как могу• 04 марта 2023
Ответ дляAHetfield
І в цей раз з нашим зерном буде біла через тих рагулів. Одна прикмета - русня = біда.
Как оказалось, зерно наше, а голодает Африка
Редиска Я• 04 марта 2023
Ответ длямиссДавеча
У 21 році , в нас була гроза на голі дерева, точно пам‘ятаю. Явище не часте, але періодичне. Не нийте і не придумуйте.
Я зараз в Німеччині. В середині лютого тут така сильна гроза була, так блискало і гриміло… я теж здивувалася, що взимку таке
Само_достаточная• 04 марта 2023
Ответ дляПринцепесочка
фото
та й що? здивувалися грому в квітні?
Кондуктор трамвая• 04 марта 2023
Ответ для4мама
А ми нло хочемо :)
Ой, не треба. Бо хто знає тих нлоетян, може вони на китайських тарілках літають і на парашенській бензоколонці заправляються.
а хто пам´ятає, як в кінці березня десь 12-13го року навалило снігу за одну ніч?!
в мене мама тоді з роботи не могла виїхати. чекала ранок, шоб на метро, а від метро маршрутка трохи підвезла, бо далі не змогла через сніг. капєц такий був)) тоді на андріївському люди на сноубордах катались)
Примарочка• 04 марта 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Сіль вже доїли?))
Я с Польши в мае соль привезла, бо сказали, в Украине все, соли не будет, дурне, 2 кг тащила, до сих пор 1 кг в 4 лица не доели🙈
Тролю как могу• 04 марта 2023
Ответ дляПринцепесочка
В 46-47..тоді була засуха.
Если бы не вывозили, хватило бы, еще и запасы бы в амбарах остались.
Тролю как могу• 04 марта 2023
Ответ дляВерочка 100%
У нас ще є довоєнні гриби консервовані.
Уточняйте до какой войны.
И не ешьте их уже.
Кручу хвости• 04 марта 2023
Ответ дляЛюблю море
Да. Снег резко пошел, плюс ветрище
Еще вчера прогнозировали такую погоду....
Дружная семейка• 04 марта 2023
Ответ дляПринцепесочка
В 46-47..тоді була засуха.
Снеговая гроза в Википедии
Тролю как могу• 04 марта 2023
Ответ дляборигнув
Март, 2013.
По пояс.
А полвека назад такие снега были ежегодно.
По пояс.
Княгиня пітьми• 04 марта 2023
Ответ дляПримарочка
Вон опять бабки голодовку объявляют)
Тролю как могу• 04 марта 2023
Ответ дляПримарочка
Братья Капли• 04 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
Це звичайне природне явище. А то зібралися тут і починають :’ Поганий знак..... Аааааааа’😁
фух, я думала зі мною однією щось не то. А ні, ще ви приєдналися
Тролю как могу• 04 марта 2023
Ответ дляКусман Сиру
А на днях в раісі буде землетрус. Шкода, що не в мацквє
Как там Лайма пела...
Ещё не вечер, ещё не вечер...
Кондуктор трамвая• 04 марта 2023
Ответ дляборигнув
То був капець. Пам´ятаю, військові розтягували автомобільні пробки.
Майструю крила• 04 марта 2023
Ответ дляМасяня Я
Гроза погано(
Колись казала моя бабуся ’Грім на голі дерева - до неврожайного року’(((
Простоваля• 04 марта 2023
Ответ дляМайструю крила
А позитивне щось бабусі казали?
Верочка 100%• 04 марта 2023
Ответ дляборигнув
Пам’ятаю.Тоді сніг валив ,нас раніше відпустили з курсів,я ще встигла доїхати з Подолу на Троєщину.А на ранок все було засипано снігом.
Майструю крила• 04 марта 2023
Ответ дляПростоваля
А позитивне щось бабусі казали?
Казала))) ’Нема, дитино, ніц такого злого, аби на добре не вийшло’
Верочка 100%• 04 марта 2023
Ответ дляТролю как могу
Уточняйте до какой войны.
И не ешьте их уже.
До полномасштабной 2022года.