Небалувана Галя• 05 марта 2023

Ваша найбільша помилка по догляду за собою?

Добрий ранок, дівчата!
Думаю, більшість з нас зробила якісь косметичні процедури і тепер жаліє.
Мені 39, міжвійка з легкою стрілкою рік тому моя найбільша помилка(
Що у вас?
Гарного дня всім!
Результат:
вже голосів: 1064
669 (62.88%) Відповіді
239 (22.46%) Інше
95 (8.93%) Перманент на обличчі
27 (2.54%) Ботокс, кератин волосся
13 (1.22%) Лазерні процедури
12 (1.13%) Уколи краси
9 (0.85%) Збільшення губ
Ms. Любмая жена• 05 марта 2023
Ответ дляКарапулька
Механічна чистка обличчя, колись давно робила в косметолога. Лице декілька днів як свіжий кусок м´яса, шкіра з тих пір стала чутлива, чуть що, зразу червоніє.
Это спорно очень.
После, не значит вследствии.
Чувствительность кожи это врождённое.
Да, возможна временная чувствительность после чистки, пилинга, ретиноидов, кислот...
Но не так чтобы раз и после одной процедуры пожизненно стала чувствительной.кде сам ваш пост кричит о том, что вы ничего не знает, не интересуетесь что и как, а вините во всем сто лет назад сделанную чистку.
Скорее всего у вас и ухода нормального за кожей нет.

Лукава_Кiшка• 05 марта 2023
Ответ дляДомовенок Зюзя
Очень довольна татуажем бровей и губ, ботоксом.

А ошибка - это дать себе набрать лишний вес.
Да,вес это 100%.Сбросить значительно сложнее чем поддерживать .На весах сегодня 72 кг .Охреневшая пошла пить кофе.С двумя бутерами с сыром и 1/3батончика Рошен. Всю жизнь склонна к полноте,борюсь.А сейчас нет сил на похудеть,правильное питание,спорт .
Ms. Любмая жена• 05 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
Я хочу губи збільшити і боюсь. В мене у знайомої, не дуже близької, після збільшення така асиметрія з´явилася.
Ото проблема, пусть пойдет исправит
Работать надо• 05 марта 2023
Ошибка это не заниматься спортом или хотя бы лёгкой йогой, кардио. Зубы недолеченые, вылились в коронки.
Сундучок с каникулами• 05 марта 2023
Использование третиноина.
Папина дочка• 05 марта 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Ото проблема, пусть пойдет исправит
Так я вот думаю, асиметрия есть почти у всех, может когда губы натуральные, маленькие это не так заметно, а вот когда увеличеные это усугубляется. Вот именно, когда просто смотришь на губы все очень даже хорошо, а когда говорит - явно кривой рот.
Лепешечка• 05 марта 2023
я красотка, губы уколола, исправила ассиметрию, брови пудра, носогубку уколола, всем довольна
Папина дочка• 05 марта 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Использование третиноина.
Это что? Какие у Вас последствия?
Ms. Любмая жена• 05 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
)))
Гиалуронку как можно поставить так и растворить.
Именно, все люди разные и ассиметричные. Она хотела и сделала, а вы хотите и боитесь. Она права..

Сундучок с каникулами• 05 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
Это что? Какие у Вас последствия?
Кто знает тот знает. Осталось осложнение после высыпаных на него кистозных угрей. Всё лицо в рубцах, как после оспы.
Семенна Семеныч• 05 марта 2023
Автор, а чащи міжвійка була б зовсім без стрілки, то жалкували б?
Просто думаю собі робити, може відмовите😂
Не фонарь• 05 марта 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Це не на третіонін,це рубці після акне.Я його не приймала,а пілінги 5 років робила,що б згладити.
Хвець-тець• 05 марта 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
А який зріст у вас? У мене також зараз 72 кг, навіть вчора було 73, я засмучена капець((( вчора кефір тільки пила, 1 кг зник, але то таке, хочу боротися з кг(( мій зріст 170
Також все життя борюся ((((
Заместитель автора• 05 марта 2023
Я что процентов натуральная и даже ногти и волосы
Сундучок с каникулами• 05 марта 2023
Ответ дляНе фонарь
После применения препарата акне обострилось
автор Небалувана Галя • 05 марта 2023
Ответ дляСеменна Семеныч
Я йшла на міжвійку просто. Але по факту, майстер сказала, що мої очі будуть свіжіші, якщо трішки розтушовати стрілочку на кінці. Чесно, не раджу, не робіть. Чисті очі-моя мрія. Хоч всже і звикла, виразніші, але трішки йде в сірий, хоч і зроблені коричневим. Максимум 32 роки сказала майстер протримаються, хоч я і корекцію не робила через місяць.
Синиця у спідниці• 05 марта 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Использование третиноина.
Почему жалеете?
Ms. Любмая жена• 05 марта 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Кто вам назначачал третиноин, в каком % и по какой схеме? Объяснили как он работает?
Обострение это нормально, потом идёт терапия и улучшение. Чтото все так скомкано у вас, виноват третиноин, в чем???? Риторический вопрос
автор Небалувана Галя • 05 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Також все життя борюся ((((
З власного досвіду, можу сказати. Зріст 175, вага 62, ідеальна 60. Не їм майонези, хліб, солодощі (халва зі стевією, желе роблю, мед, фінікі і т.п) Присідаю кожен день по 100 раз, води пью по 3 стакани в день максимум, не можу більше. Мясо рідко, овочі так, каші, омлети. Років 5 так живу. Але в мене завжди була гарна сила волі. Курити покинула легко 10 років тому, а от з солодким були такі ломки, це капец(

Хвець-тець• 05 марта 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Ну це ваші особисті відчуття , я влітку зробила міжвійку з роштувкою, дуже задоволена результатом. Також робила брови та губи чуток
Семенна Семеныч• 05 марта 2023
Ответ дляНебалувана Галя
А через скільки почало віддавати сірим?
Одразу?
Папина дочка• 05 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Також все життя борюся ((((
Якщо Ви їсте багато і тільки один день на кіфірі то це організму робить великий стрес. Привчайте себе до режиму і обов´язково до правильного харчування. Повірте в себе і працюйте над собою
автор Небалувана Галя • 05 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Я не спорю, мої. Але виглядають все одно всі ці перманенти вже не дуже, чесно. Дешевизна зі сторони. В мене бровам 2 роки, сходять плавно, без синеви, але перманент - це минуле вже, як на мене.
автор Небалувана Галя • 05 марта 2023
Ответ дляСеменна Семеныч
А через скільки почало віддавати сірим?
Одразу?
На сонці трішки, але я дотошна, вдивлююся. Через місяць. Майстер каже:прийди, добавимо коричневого, боялася, щоб очі в мене не були червоні (це коли при змішуванні перманенту багато коричневого дадають, єфект заплаканих очей може бути). Я не пішла на корекцію, в надії, що бистріше зійде.
Хвець-тець• 05 марта 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Знов таки , це у кожного по-різному (( в мене при зрості 170 62 кг було дуже давно, зараз я б раділа і 68 кг, займаюся також більше 10 років і вдома йогой і в спорт клуб ходила, недавно купила додому бігову доріжку. Але мені набагато більше років чим вам, мені вже гарно за 45+, тому тут ще добавилися гормональні збої, тяжко вагу зменшити , хоч і додаю купу зусиль (((
Ms. Любмая жена• 05 марта 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Перманет это вообще то будущее)
Сейчас такие пигменты и техники крутые...
Если не экономить на лице и не делать перманет за 600 грн, то дёшево и ужасно это не будет выглядеть никогда
Лукава_Кiшка• 05 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Також все життя борюся ((((
Та вы красотка!Я ниже Вас на 5 см.Еще и фигура перевернутый треугольник. Такой себе,борец сумо
Боневтікла• 05 марта 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Так если не нравится, выводите и спите спокойно

Остальное в вашем списке, тоже сложно назвать ошибкой, все имеет настолько короткое действие, что аж смешно считать ошибкой!
Это не руку отрезать
косметолог?
Хвець-тець• 05 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
Та не їм я багато і не їла ніколи, але дякую ща пораду .
Ms. Любмая жена• 05 марта 2023
Ответ дляБоневтікла
косметолог?
В мечтах разве что.
Я делаю всё, ну кроме всех этих примочек для волос...
Все нравится