Небалувана Галя• 05 марта 2023
Ваша найбільша помилка по догляду за собою?
Добрий ранок, дівчата!
Думаю, більшість з нас зробила якісь косметичні процедури і тепер жаліє.
Мені 39, міжвійка з легкою стрілкою рік тому моя найбільша помилка(
Що у вас?
Гарного дня всім!
Що у вас?
Гарного дня всім!
Результат:
вже голосів:
669 (62.88%)
Відповіді
239 (22.46%)
Інше
95 (8.93%)
Перманент на обличчі
27 (2.54%)
Ботокс, кератин волосся
13 (1.22%)
Лазерні процедури
12 (1.13%)
Уколи краси
9 (0.85%)
Збільшення губ
Патриоточка• 05 марта 2023
Ответ дляПушап Ми
Сделала аппаратный смас лифтинг на альтере в дорогой клинике. На следующий день отекло лицо, просто как бурундук выглядела, отёк держала почти 10 дней. Эффекта от процедуры нет + куча потраченных на неё денег
у меня прошло норм и эффект есть, но слабый. мне обещали гораздо большее. по цене дорого, да
Накрыло-не отпускает• 05 марта 2023
Ответ дляКрим мій
Это ужасная процедура .
Запаивает чешуйки волоса и в него вообще не поступает влага из-за чего он пересыхает и обламывается .
Что за придурок его придумал
Ого... Я даже не знала о таком.
Накрыло-не отпускает• 05 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
У меня перманент полностью, вокруг глаз. Не просто межресничка, а четкий контур. 14 лет назад делала, там тупо как наколка, рукожопая одна делала. Это была ошибка. Чтоб вывести, как тут все говорят, нужен специалист а его у меня в городе нет.
Солярий помогает
Чемодан-Вокзал-Майами• 05 марта 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Удалено администрацией...
С хамками общаться бесполезно. Мне не имеет смысла описывать вам клинические случаи последствий ботокса. В том числе имеющие и долгосрочный эффект. Ваше право жить в своём иллюзорном мире. У меня нет никакого желания вам что-то доказывать.
Ms. Любмая жена• 05 марта 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Удалено администрацией...
Накрыло-не отпускает• 05 марта 2023
Ответ дляПушап Ми
Действие, как у микроволновки. Прижаривает дерму, чтобы коллаген быстрее вырабатывался. У вас был ожог конкретный и организм направил иммунитет на восстановление, а не на образование нового коллагена
Накрыло-не отпускает• 05 марта 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Девушка, я медик и знаю что такое ботокс. Не учите ученого.
Что такое ботокс?
Неуловимый Джо• 05 марта 2023
Моя найбільша помилка у тому, що видалила маленьку родинку на обличчі, а залишився великий шрам і він сильно помітний хоч і пройшло вже 5 років. Робила різні процедури, щоб був менш помітний, витратила купу грошей але нічого не допомогло( Була минулого року на консультації у хірурга, думала шліфування допоможе але він сказав, що ситуація не зміниться, може на відсотків 20. Дуже шкодую
Сундучок с каникулами• 05 марта 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Какая ТМ третиноина была, индийский или другой? форма (крем/гель)?
Был дженерик Индия
ША все! я пришла• 05 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
Пздц . Дура какая-то Вам попалась.
Небалувана Галя
• 05 марта 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Як Вам це вдається? у мене два чоловіки вдома. Котлети, м´ясо, картопля... іншого не їдять. Готувати ще й собі окремо не вистачає сил)))
В мене сила волі гарна і я мотивована завжди на гарне тіло. У минуломе спортсментою трохи була-легка атлетика, може це ще)
ША все! я пришла• 05 марта 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Моя помилка - запустити з молоду зуби і не одягти в дитинстві брекети (мама просила).
Пластинку.
Малий теж не носив.
Лепетун• 05 марта 2023
Коли було 17 ще недостатньо заробляла і поставила на передній зуб звичайну пломбу з державної поліклініки, він став темний
Вилами по воде• 05 марта 2023
Ответ длявыходные пролетают
ничего никогда не делала и не жалею об этом)
Чемодан-Вокзал-Майами• 05 марта 2023
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Что такое ботокс?
Я устала от вас. Так глупо пытаетесь подловить)
Мишка-шалунишка• 05 марта 2023
Пила мало воды и не принимала курсами омегу.
Ну и слушала страшилки про ботокс
Неваляшкина• 05 марта 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ну и слушала страшилки про ботокс
а как омега вам помогла?
Семена рукколы• 05 марта 2023
Ответ дляДа Щас же
Ага((( і перевчитись спати на спині це таааак важко
Я на спині хроплю.
А чим погано на животі спати? Це так кайфово
Яжемать Мне можно• 05 марта 2023
Ответ дляНебалувана Галя
тю, в мене норм зроблено, але я не готова була прокидатися кожен день нафарбованою як виявилося.
Не пишіть, як для нытиков...
тоже люблю себя умытую
Рятівник Малібу• 05 марта 2023
Чистка лица у рукожопа косметолога. Кожа не проблемная. Мне надавили. Сделали огромные поры.
Мишка-шалунишка• 05 марта 2023
Ответ дляНеваляшкина
а как омега вам помогла?
Мне никак. Я о ней поздно узнала. До этого слушала бред про кремА
Помогла подруге в 50 остаться без морщин и иметь ухоженную кожу
Семена рукколы• 05 марта 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Я не спорю, мої. Але виглядають все одно всі ці перманенти вже не дуже, чесно. Дешевизна зі сторони. В мене бровам 2 роки, сходять плавно, без синеви, але перманент - це минуле вже, як на мене.
Теж не подобається перманент.
Нема нічого кращого за свої брови. Трішки олівцем підправила і супер.
Ніколи не поведуся на цю біготню за ляльковим образом.
Натуральність - краса.
І клли бачу 20 річних дівчат які симпатичні і псують самі ж себе, то засмучуюсь
Натуральність - краса.
Латексне альтер ЕГО• 05 марта 2023
Мені 39 і я зовсім нічого не робила з Вашого списку. Мабуть це і є моя найбільша помилка.
ПАЦАНКА О• 05 марта 2023
Ответ длявыходные пролетают
30, но и в дальнейшем 100% не буду ничего делать из косметических процедур (без ты передумаешь, когда постареешь и подобного)
Я в 30 також так думала. Ближче до 40 почала ходити до косметолога. Нічого радикального : пілінг, маски, масаж, микротоки… Шкіра зараз виглядає свіжішою, ніж в 35, коли я без тонального вийти не могла.
Мини-бикини• 05 марта 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Нічого не робила з цих процедур. Хіба що лазерну епіляцію, не шкодую. Хоч пройшло вже три роки, волосся майже не росте. А де трохи є, підбриваю. До косметолога не ходжу. Користуюсь професійною косметикою. На це коштів не шкодую. Маю різні ролики та масажери для обличчя і тіла. Від refa до ляпко. Займаюсь спортом. В свої 38 виглядаю краще, ніж в свої 30. Можливо, генетика.
Скажіть, будь ласка, як переносили? Дуже боляче було?
Маю багато родинок. Читала, що небажано робити лазер, коли їх багато.
Бо я тільки налаштовуюсь на епіляцію. Вдома було ніколи через роботу, а зараз є час, але тут лише один фахівець і той нещодавно з´явився.
Мини-бикини• 05 марта 2023
Ответ дляАпофиозная
Мне 39. Тоже ничего не делала. У меня бывший муж хирург-онколог
А лазерную епиляцию тоже не делали?
Плюшевая дыба• 05 марта 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
З усього перерахованого лише ботокс колола, навпаки шкодую, що раніше цього не зробила і ходила зі страшним лобом. Ламінуванням вій теж задоволена.
Подскажите, как это делается? Какие цены? Действительно разглаживаются морщины и через какое время надо повторять?
Апофиозная• 05 марта 2023
Ответ дляМини-бикини
А лазерную епиляцию тоже не делали?
Лазерную эпиляцию тем более